Dedis

Dedis

dodano: 2024-05-11 16:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

W tym tygodniu powody do radości mają fani bardziej alternatywnego i eklektycznego rapu - nowe albumy wypuścili bowiem Miły ATZ, Gverilla czy NATURA2000. Singlami atakowali jednak także mainstreamowcy - KęKę, Guzior, White 2115 czy Smolasty. Nowe numery zaserwowali nam też m.in. DGE, Tuzza, Hinol Polska Wersja (z Opałem), Beteo czy Szymi Szyms (z Gibbsem), Strata, Lukasyno (z KęKę), Wac Toja a O.S.T.R., Sarius i Tede nagrali hymn dla Panthers Wrocław. Sprawdźcie 4 płyty oraz ponad 30 singli z ostatniego tygodnia!

kategorie:
dodano: 2023-09-22 16:46 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)

Dedis powraca z nowym albumem! „Wyszczekany 2” to kontynuacja drugiego legalnego krążka rapera, który swoją premierę miał we wrześniu 2020 roku. Była to jednocześnie pierwsza płyta rapera wydana w naszej wytwórni!

Artysta postanowił powrócić do korzeni i sięgnąć po klasyczne bity, w których czuje się najlepiej. Tak jak w przypadku pierwszej części, na krążku nie zabraknie jednak również bardziej dynamicznych i newschoolowych numerów!

Tagi:
video
dodano: 2021-05-07 20:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

ZBUKU serwuje kolejny klip zapowiadający nadchodzący album "Człowiek". Tym razem gościnnie wspierają go Jano PW i Dedis.

dodano: 2021-01-13 12:49 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

TiW Music prezentuje drugi singiel z nadchodzącej płyty TPS / Ziomuś pt. "Wandale". “Na ostatni dzwonek” jest to utwór, na którym gościnnie udzielili się reprezentanci Step Armii - Dedis oraz Dawid Obserwator.  Bit do kawałka wyprodukował FLAME. Klip został przygotowany przez radomską ekipę Green Bros Video.

video
dodano: 2020-12-12 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 17)

Wczoraj swoją premierę miała wspólna płyta Kaliego i Majora, "HUCPA", a raperzy postanowili uraczyć fanów kolejnym klipem, promującym krążek. "Fuck System" to najprawdopodobniej najbardziej kontrowersyjny ze wszystkich numerów na albumie do którego szef GM oraz SPZ zaprosili reprezentantów ulicznej sceny, głównie z ramienia Step Records: Kamelito, Intruza, Dawida Obserwatora i Dedisa. Podkładem zajął się Sir Mich.

video
dodano: 2020-10-31 09:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Ośmiu rapowych żołnierzy (dziewięciu w wersji utworu, która znajduje się na platformach streamingowych), Phono na bicie i moc soczystych, pełnokrwistych wersów - Step Armia rozpoczyna swą szarżę od mocnego bangera! To pierwszy singiel promujący nadchodzący projekt „Prima Sort”, który ujrzy światło dzienne już 4 grudnia. Za realizację teledysku odpowiada Easymonday.

kategorie:
dodano: 2020-09-27 15:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dedis przedstawia swój drugi legalny album, pt. "Wyszczekany", który po wakacjach ukazuje się nakładem Step Records. Po świetnym odbiorze tytułowego kawałka na kanale opolskiej wytwórni, Dedis postanowił pójść za ciosem i zaznaczyć mocno swoją obecność na scenie rapowej dzięki niezwykle dopracowanemu materiałowi. Sam album ma mieć nieco eklektyczny charakter - z zapowiedzi wynika, iż będzie to swoiste kombo klasycznego hip hopu z przekazem oraz nowoczesnych bangerów, na których to pochodzący z Mysłowic raper doskonale się odnajduje. Do tego agresywne, charakterystyczne dla Dedisa flow oraz co ciekawe - śpiewane partie, które na pewno będą zaskoczeniem dla niektórych fanów.

Za warstwę muzyczną "Wyszczekanego" w większości odpowiedzialny jest Flame, ale nie zabraknie również innych producentów, jak np. Newlights'a.

video
dodano: 2019-07-26 08:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Wyszczekany" jest tytułowym singlem z najnowszego wydawnictwa Dedisa, które ujrzy światło dziennie w 2019 roku. W premierowym kawałku udziela się także przedstawiciel B.O.R. - Kobik. Za warstwą produkcyjną utworu stoi Flame, a klip zrealizowała ekipa Ace Of Art.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-03 18:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dedis - Dogrywka feat. Śliwa, Rakkaman prod. Tune Seeker

Kolejny klip z nadchodzącej płyty Dedisa „Marzenia z podwórka”. Gościnnie Śliwa i Rakkaman.

video
dodano: 2018-11-27 20:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Trwa w najlepsze zimowa lawina wydawnicza w polskim rapie, a z nią lawina teledysków. Tę pierwszą śledzić możecie w naszym dziale Premiery Płyt, by nie pogubić się w piętrzących się albumach. Za tą drugą staramy się nadążyć i przedstawić w przejrzysty sposób w dziale Video...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-26 19:49 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dedis - Spokój prod. Flame

DistrictArea prezentuje drugi klip do numeru „Spokój” z nadchodzącej płyty Dedisa „Marzenia z podwórka”.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-11-20 12:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„Marzenia z podwórka” to materiał, który po dobrze przyjętej EP-ce „Pierwszy Etap” pokazuje jak mysłowicki raper potrafi rozwinąć skrzydła i stworzyć długogrający krążek trafiający na półki w Empikach.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-20 02:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dedis - Dziecko prod. Baltik Beatz

DistrictArea prezentuje pierwszy klip do numeru dziecko z nadchodzącej płyty Dedisa „Marzenia Z Podwórka” oraz uruchamia preorder płyty.

Tagi: