Bambi

Bambi

dodano: 2024-05-05 09:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Majówkowy tydzień nie powoduje przerwy w premierach - dostaliśmy mniej płyt, lecz sporo głośnych singli. Album wydali Kali i Sir Mich, a z nowymi klipami wjechali OKI (ze wsparciem Sobla), Miły ATZ, Zeamsone czy Diset. Nie zabrakło ciekawych połączeń - Maciej Spons nagrał z Conwayem The Machine, Nizioł połączył siły z Bonusem RPK i Dudkiem P56, Kwiatek Haze z Benito i Hodakiem, a Deemz zaprosił Bambi, Waimę, Young Leosię i Kizo. Sprawdźcie 2 albumy i 20 singli z ostatniego tygodnia!

współpraca płatna
dodano: 2024-04-30 14:41 przez: Redakcja (komentarze: 16)

Deemz zbiera topową obsadę i odświeża klasyczny singiel. "Lecę bo chcę" jest świeżą interpretacją wszystkim dobrze znanego utworu “Bohema” autorstwa zespołu Wilki. Numer jest efektem kreatywnej kolaboracji między Deemzem a Young Leosią, bambi, Waimą i Kizo.

współpraca płatna
dodano: 2024-04-11 08:00 przez: Redakcja (komentarze: 6)
fot. Bambi - @natalapiekut / Popkillery 2024

"Siódme Niebo to już przeszłość! Świętujemy 8. rok działalności! Wbijajcie na nasze urodziny! Czekają na Was dwa dni epickiego melanżu i tańców do świtu! Dzień pierwszy przejmie ekipa FLAME i BAILA ELLA! DJs i ich goście specjalni rozgrzeją parkiet do różowości! Na głośnikach usłyszycie Rap, Hip-Hop, Dancehall, Reggaeton, Baile Funk, Afro House, Gqom czy Amapiano." - zapowiada ekipa klubu NIEBO.

dodano: 2024-04-05 00:17 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 20)

Popkillery 2024 już za nami. Emocjonalne wystąpienie Szpaka, koncerty m.in. Bambi i Afu-Ry. To wszystko wydarzyło się ostatniego wieczora.

dodano: 2024-03-24 22:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 4)

Tempo premier na naszej scenie nie zwalnia. W tym tygodniu dostaliśmy nowe albumy zarówno od nowoszkolnych zawodników (mixtape CBW od Maty), jak oldschoolowców (nowe EP Pelsona). Płyty wydali też Kosa, Skrubol & Jupijej czy Nypel, a nowe single dostarczyli m.in. KęKę, Hinol Polska Wersja, Sarius, Bonus RPK z Paluchem i Steezem, Kali & Sir Mich z Paluchem, Kacper HTA, DGE, PlanBe, Małach/Rufuz, Kamil Pivot czy Kubi Producent z Bambi, Fukajem i Stickxrem. W skrócie - każdy znajdzie coś dla siebie! Łapcie 8 płyt i prawie 40 singli z ostatnich dni.

dodano: 2024-03-10 16:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 1)

Kolejny intensywny tydzień i mnóstwo premier z każdej strony sceny. Nowe projekty dostarczyli Epis, Young Leosia x Bambi czy Żyt Toster, a nowe single - m.in. Otsochodzi, Hinol Polska Wersja, Bonus RPK x Dudek P56, Sarius, Miły ATZ, Sobel, Przyłu, Zbuku, Zeus, Pelson, Rów Babicze czy projekt Strata tworzony przez Kosiego, Hadesa i 2k88. W sumie singli uzbierało się ponad 40!

kategorie:
dodano: 2024-03-09 16:58 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

PG$ - nieoczekiwanie pojawił się nie jeden singiel jak podejrzewali fani tylko od razu kilka numerów stworzonych w duecie Young Leosia & bambi (za produkcję nowych numerów odpowiada Francis). Epka jest opowieścią o przyjaźni w świetle reflektorów i poza nimi. Na poszczególnych utworach dziewczyn znajdziemy historie związane z miłością, przyjaźnią oraz muzyką. Sama nazwa projektu nawiązuje do grupy przyjaciółek Pretty Girls Swag która skupia się na wsparciu kobiet w świecie show biznesu.

współpraca płatna
dodano: 2024-01-03 18:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Baila Ella ma za sobą bardzo udany rok, a Young Leosia i Bambi były jednymi z najchętniej słuchanych artystek w Polsce. Natomiast jednym z najpopularniejszych singli 2023 roku był "BFF", mówiący o przyjaźni, radości i pogoni za szczęściem. Teraz pod tym szyldem odbędzie się festiwal w katowickim Spodku.

dodano: 2023-12-29 20:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Za nami ostatni wydawniczy tydzień tego roku. Muzyki wychodziło niby mniej niż zwykle... ale i tak sporo. Drugie LP w tym roku wypuścił Opał, EP-kami zaatakowali Mata i Trill Pem. Nowych singli też nie brakowało. Zapraszamy na ostatni raport z 2023!

dodano: 2023-12-10 16:00 przez: Redakcja (komentarze: 1)

W ostatnim miesiącu otrzymaliśmy mnóstwo nowych płyt i singli. Jako że w natłoku wydawniczym ciężko jest informować o wszystkim na bieżąco to zebraliśmy Wam podsumowanie tego, co ukazało się na rynku w ostatnich 4 tygodniach!

kategorie:
dodano: 2023-12-07 02:58 przez: Redakcja (komentarze: 0)

"In Real Life" to debiutancki longplay Bambi, wydany pod szyldem Baila Ella Records. Album składa się z 19 utworów w tym 3 skitów. Krążek opowiada o drodze młodej artystki oraz emocjach które towarzyszyły jej w trakcie jego tworzenia. Streszcza on również część wydarzeń od początków jej kroków na polskiej scenie muzycznej. Utwory są różnorodne - od klasycznego już dla Bambi energetycznego trapu po emocjonalne pełne przemyśleń rapowe ballady.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-11-27 13:41 przez: Jan Stokowski (komentarze: 15)

W tym miesiącu swój legalny debiut wydała 19-letnia Bambi, wcześniej wypuszczając serię szeroko przyjętych singli oraz dostając się na billboard Spotify na Times Square. Sam album łączy różne klimaty i inspiracje młodej raperki, a w pełnym follow-upów numerze "Homecoming" padają też wersy nawiązujące do beefu Ten Typ Mes vs Mezo, który miał miejsce w momencie... gdy Bambi dopiero co się urodziła.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, R&B
dodano: 2023-10-28 14:15 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 6)

Po głośnych singlach Bambi nadciąga z pełnoprawnym albumem - wraz z preorderem otrzymaliśmy podwójny singiel, ukazujący dwie twarze młodej raperki.

wydarzenie
dodano: 2023-07-19 23:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

To już 5 lat od kiedy otworzyła się jedna z ciekawszych imprezowych przestrzeni w Warszawie. W ten weekend Lunapark obchodzi swoje urodziny i szykuje sporo atrakcji!

kategorie: Polska, Imprezy, News, Trap
dodano: 2023-05-12 16:53 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Dzisiaj otwarcie najbardziej letniej miejscówki w Warszawie! Marka FLAME przejmuje w tym roku Watę Cukrową. Ponad dwa lata temu zaczęli swoją działalność od niewielkich eventów w mało rozpoznawalnych lokalach w Warszawie. Obecnie na koncie mają około 80 imprez w największych miastach w Polsce. Współpracowali z artystami takimi jak Mata, Young Leosia czy Janusz Walczuk. Ich content, wydarzenia i wizje kierują w głównej mierze do przedstawicieli generacji Z.

Tagi:

Strony