Zeamsone

Zeamsone

video
dodano: 2021-08-15 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Dziś do sieci trafił pierwszy w tym roku singiel Zeamsone. "Palm Angels" wyprodukowane przez samego rapera zaskakuje przede wszystkim klimatem i nietypowym dla Młodego Wilka 6 edycji flow.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-11-14 00:12 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Trzeci legalny album Zeamsone. Jego brzmienie osadzone jest w trapowych gitarach, a treści oparte na emocjach oraz przemyśleniach z domieszką freestylu.

Tagi:
video
dodano: 2020-10-19 20:44 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"RANCHO" to kolejny numer, inspirowany gitarowymi brzmieniami, promujący trzecie solo Zeamsone, "734 GUITARS". W numerze gościnnie udzielił się Vitali, a produkcją zajął się Clinton Ward. Klipem nawiązującym do westernowych klimatów zajęła się ekipa DISTRESSED THERAPY.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Rankingi
dodano: 2020-08-29 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 26)

Końca dobiega lato dziwne i nietypowe, pozbawione wielkich festiwalowych wrażeń. Polscy raperzy niezmiennie starali się jednak uchwycić najlepsze momenty wakacji, a my dostaliśmy sporo letniaków, które mogły umilić chwile i pomóc w naładowaniu akumulatorów na jesień. Które najmocniej zapadły nam w pamięć? Wybraliśmy 11, ułożonych w kolejności dowolnej.

dodano: 2020-07-24 13:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Letni imprezowy hit od Zeamsone na początek weekendu, a na bicie niezawodny GeezyBeatz. Czyli nowy singiel w oczekiwaniu na informacje związane z 3 albumem autora "San Andreas" czy "bb".

Tagi:
dodano: 2020-07-04 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Koncert Popkiller Młode Wilki All-Stars na Open'er Festivalu był dla nas nie lada wydarzeniem a zarazem pięknym zwieńczeniem 6 dotychczasowych edycji akcji. Namiot Tent Stage wypełnił się po brzegi, gromadząc ponad 15 000 fanów, którzy rozgrzewali artystów od pierwszego do ostatniego, a narzucone tempo sprawiło, że w ciągu 75 minut usłyszeć można było kanonadę hitów - każdy z 10-tki przygotował bowiem to, co w jego dyskografii najlepsze. Nie zabrakło specjalnego tribute'u dla Leha a także niespodziewanego bonusu z udziałem Chillwagonu." - pisaliśmy rok temu.

W trakcie tego wyjątkowego występu razem na scenie pojawili się ReTo, Guzior, Smolasty, Tymek, Otsochodzi, Gedz, Bisz, Zeamsone, Wac Toja i Kamil Pivot a także niezapowiadani Borixon, Qry i Siles. Namiot tętnił energią przez całe 75 minut, a dzięki organizatorom otrzymaliśmy profesjonalny zapis całego koncertu w formie, w której oglądać mogliście go na żywo na openerowych telebimach.

Równo 365 dni później mamy więc możliwość wrócić do festiwalowych emocji - szczególnie, że w tym roku z uwagi na sytuację na świecie nie mogliśmy znów zebrać się w Gdyni.

dodano: 2020-05-10 20:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Dzisiejszy raport nie zwalnia tempa, dostaliśmy bowiem od rana mnóstwo ciekawych zwrotek. Są Mes i Liroy, jest agresywniejszy niż zwykle GrubSon czy poważny Mezo, są ReTo i Zeamsone, są Duchu, JNR, Rizi Beizeti czy Małach, są też powracający po dłuższej ciszy Buka, Duże Pe, Mam Na Imię Aleksander, Afront (solo jako Wyga i Kas) Kobra czy... Dizkret! Z zagranicy dograli się alyona alyona czy Jay Reaper z Dope D.O.D., a spoza raperów - Wozzo, Mrozu czy Andrzej Seweryn.

dodano: 2020-04-06 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Zeamsone opublikował specjalny teledysk łączący dwa utwory, które tematycznie krążą wokół obecnej sytuacji na świecie i obowiązującej kwarantanny. Porcja refleksji od młodego rapera, który dodatkowo poprosił fanów o wsparcie akcji szycia maseczek dla szpitali w województwie podkarpackim.

Tagi:
video
dodano: 2019-10-24 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Zeamsone promuje wydany niedawno album "Hundred Bands" klipem do utworu "Brudne Myśli". Gościnnie w utworze udzielił się Tymek, a za produkcję kawałka odpowiada Jordan Ruddy.

Tagi:
video
dodano: 2019-10-10 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Na dzień przed premierą "Hundred Bands" do sieci trafił klip do utworu "Japanese Hoes", który jest również kawałkiem otwierającym krążek. Za podkład odpowiada Nearr, a za teledysk ekipa Improbros.

Tagi:
video
dodano: 2019-06-06 21:14 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Od pierwszego Wilka, który zdobył Złotą Płytę po tego, który pod koniec maja zdobył Podwójną Platynę. Od alternatywnych muzycznych poszukiwań po największe hity ostatnich lat. Od przecierających szlaki trendom po tych, którzy najmocniej je reprezentują. Czyli znany jest już mega przekrojowy skład projektu Popkiller Młode Wilki AllStars, który wyjątkowym koncertem na Open'erze zwieńczy dotychczasowe 6 edycji Młodych Wilków!

video
dodano: 2019-04-04 15:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Zeamsone "Nie Interesuje" (Official Video)

Po udanym debiucie, nasz Młody Wilk przypomina się nowym, pełnym bezkompromisowości singlem. Trafne linijki i nowoczesny sznyt - to wszystko nie pozwala przejść obojętnie obok tego singla.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-10-25 22:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po singlach z udziałem Bedoesa i Young Igiego duet MIYO podgrzewa jesienną temperaturę lekkim i nośnym numerem z udziałem Zeamsone i Merghaniego.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-09-29 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Pamiętamy doskonale intrygujące i tajemnicze wejście Zeamsone na Cypherze Młodych Wilków... Okazuje się, że było ono częścią planu i swoistą introdukcją do głównego singla promującego debiutancki album młodego rapera.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-09-28 10:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Pozwoliliśmy sobie sparafrazować klasyka, ale inaczej się nie dało - tegoroczny 28.09 to bowiem wysyp najgłośniejszych rapowych premier i aż ciężko wskazać wśród nich numer 1. Znalazło się i coś dla fanów klasyki i dla newschoolowców, są legendy z USA, wyczekiwane od lat tuzy, a są i polskie debiuty lub intrygujące powroty...

Strony