Te-Tris

Te-Tris

video
dodano: 2020-10-04 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Te-Tris na tegorocznej gali pojawił się w roli artysty, wykonując jeden z najlepszych singli minionej dekady - "Ile mogę". Porozmawiał też z Yurkoskym o wrażeniach z samego eventu, jak i o swoich muzycznych planach - doczekamy się kolejnych nagrań od Teta?

Tagi:
video
dodano: 2020-09-27 17:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)
fot. Tomasz Karwiński

"Ile mogę" to z pewnością jeden z najmocniejszych singli minionej dekady i utwór, który na koncertach robi niezrównany ogień. Podsumowując dekadę lat '10 nie mogliśmy nie zaprosić Te-Trisa, by wykonał na żywo swój sztandarowy hit z "Lotu 2011". Sprawdźcie jak zrobił to wspólnie z Rzeźnikiem i livebandem Pawbeatsa.

dodano: 2020-05-24 21:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 9)
Te-Tris, Kuban, Pan Wankz

W ostatnich dniach przelecieliśmy przez morze zwrotek w ramach Hot16Challenge2, by posegregować Wam je i przedstawić w tematycznych segmentach. Na koniec zostawiliśmy artystów, którzy wzięli udział w challenge'u mimo ograniczonej lub zakończonej aktywności wydawniczej - tutaj niemożliwe było ograniczyć się do 10, bowiem usłyszeliśmy oldschoolowe legendy, dawno niesłyszanych graczy z czołówki, jak i niewidzianych latami undergroundowych klasyków. Mamy więc swoistą truskawkę na torcie - najciekawsze i najważniejsze powroty w ramach Hot16 zebrane w jednym miejscu! A to cały czas nie wszystko i listę moglibyśmy ciągnąć dalej, od Kulera przez Zaginionego po Jeżozwierza..

dodano: 2020-05-07 00:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Chwilę przed 22 wrzucaliśmy trzeci dziś, mocny raport z frontu Hot16Challenge2. Jednak zmuszeni jesteśmy wrzucić jeszcze jeden! Bisz, Guzior, Te-Tris, Qry, Young Igi - to tylko niektóre postaci, które wjechały z uderzeniami robiąc potężne wrażenie!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-01-24 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 16)

Doskonale znany i lubiany Proceente ruszył z nową formułą wywiadów, w której odbywa z gośćmi luźne konwersacje testując przy okazji kraftowe piwka. Ukazały się już 3 odcinki "Chmielotoku", a w najnowszym w bardzo ciekawej rozmowie pojawił się Te-Tris. Nie zabrakło wątków rapowych, od WBW po współpracę z SoulPetem czy rozkminki na temat tego jak ma się u Teta łączenie muzyki i używek. Nie zabrakło także paru słów na temat dzisiejszego rapu.

Tagi:
dodano: 2019-10-16 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Artysta na swojej grupie facebookowej poinformował fanów, że nieprędko usłyszymy od niego nowy materiał oraz, że skupił się na nowej działalności.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Rankingi
dodano: 2019-07-01 18:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 15)
Kendrick Lamar

Podobno w życiu pewne są tylko śmierć i podatki. Do tej krótkiej listy można dodać ogólnopolski, dwumiesięczny melanż w Mielnie czy innej Juracie. Wakacje to dla jednych czas odpoczynku, dla innych nieustanna impreza, a jeszcze dla kolejnych sześćdziesiąt dni pracy w upale i skrywania nienawiści do tych dwóch poprzednich. Każdemu jednak przyda się playlista, przy której można się zarówno bawić, wypocząć lub po prostu miło spędzić czas. Taka jak ta.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-14 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Te-Tris to prawdziwa ikona podziemia i przykład na to, jak przebić się konsekwentną pracą, zyskując szacunek i "spłacając długi". Czy jednak w dzisiejszym rapie, umożliwiającym błyskawiczne kariery po jednym głośnym singlu nadal można mówić o podziemiu i jego roli "przetarcia" w rapgrze?

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-28 20:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

2018 to kolejny intensywny rok w karierze Te-Trisa, w którym raper dostarczył nam m.in. świetne EP "Triste Sol" nagrane z SoulPetem. Na koniec roku Adam postanowił odpowiedzieć na serię pytań od fanów, gdzie nie zabrakło ciekawych wątków...

Tagi:
video
dodano: 2018-08-01 00:50 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 6)

Te-Tris i SoulPete atakują bardzo klimatycznym singlem, który promuje najnowsze wydawnictwo tego duetu - "Triste Sol". Muzycy zapowiadali, że album pojawi się na przełomie lipca i sierpnia - zaprosili też gości: Spinache’a, KPSn’a, JNR’a i DJ-a Eproma. . W sieci ukazało się także mini-video, w którym możecie zobaczyć chłopaków. "Co tu dodać"? Nic, ten numer to najlepsze, co dzisiaj usłyszycie!

kategorie:
dodano: 2018-07-30 23:07 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Najnowszy album duetu Te-Tris i SoulPete. Cuty wykonał DJ Eprom. Krążek zostanie wydany pod banderą SORAWRECORDS. 

kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2018-07-24 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

Myślisz truskul - mówisz Te-Tris. Myślisz ścisły top producentów w Polsce - mówisz Soulpete. Połączenie tych dwóch hip-hopowych osobistości (właściwie to trzech, nie można zapomnieć o Trizaku) musiało kiedyś  nastąpić. Dobrze się stało, że obaj panowie postanowili nagrać materiał w pełni oddający muzycznie letnią aurę. Siemiatycze i Lublin dzieli jedynie 156 km, łączy zaś wschodnie pochodzenie, mentalność i gościnność. Znalezienie wspólnego języka nie stanowiło jakiegokolwiek problemu. Wschód dla większości kojarzy się z konkretnie dającą w kość zimą, lato zaś nie do końca potrafi się tutaj zadomowić, w przeciwieństwie do Wrocławia chociażby. Na szczęście z odsieczą pojawia się "Triste Sol", by promienie słoneczne można było dawkować nawet, gdy ich zabraknie na podwórku.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-07-05 23:27 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 2)

W sieci został opublikowany kolejny singiel, który promuje duet Te-Trisa i Soulpete'a. Premiera wspólnej epki "Triste Sol" planowana jest na przełomie lipca i sierpnia.“Fenix” jest kolejnym po “Cieniach” kawałkiem, który promuje to niecodzinne wydawnictwo. W nowym kawałku artystów wsparli KPSN, JNR i DJ Eprom. 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-21 19:04 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 6)

Na kanale YT Jacka Adamkiewicza pojawiła się  rozmowa z Te-Trisem.  Raper poruszył w niej tematy m.in. swoich przyszłych planów i produkcji, rapujących youtuberów, ale też całej sceny hip-hopowej. Sprawdźcie, co jeszcze zdradził Tet!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-11 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Sporo dyskusji w ostatnich dniach wywołały kłopoty frekwencyjne na trasie Te-Trisa i konieczność odwołania niektórych występów. Mobilizację ogłosili fani Teta, a swoje wsparcie przekazał także publicznie Bedoes.

Tagi:

Strony