Te-Tris

Te-Tris

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-21 19:04 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 6)

Na kanale YT Jacka Adamkiewicza pojawiła się  rozmowa z Te-Trisem.  Raper poruszył w niej tematy m.in. swoich przyszłych planów i produkcji, rapujących youtuberów, ale też całej sceny hip-hopowej. Sprawdźcie, co jeszcze zdradził Tet!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-11 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Sporo dyskusji w ostatnich dniach wywołały kłopoty frekwencyjne na trasie Te-Trisa i konieczność odwołania niektórych występów. Mobilizację ogłosili fani Teta, a swoje wsparcie przekazał także publicznie Bedoes.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-10 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)

Ubiegły rok był intensywnym powrotem twórczym Te-Trisa, który z mainstreamu zszedł do podziemia, by zacząć działać 100% na własnych zasadach. Mimo świetnego poziomu "Tristape'u" i "Specialite" raper zmagał się z w ostatnich tygodniach z problemami koncertowej frekwencji, na ostatnim streamie z fanami porozmawiał za to trochę o tym, jak wygląda obecnie podejście do muzyki...

Tagi:
dodano: 2017-12-21 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Powiedzmy sobie szczerze - od kilku lat grudzień to przeeeegięta porcja nowej muzyki, a przed Świętami uginają się nie tylko półki, ale i nasze głowy zasypane świeżym materiałem (#Waco). W tym roku jest nie inaczej, a grudniowy wysyp premier jest przepotężny, zarówno w Polsce jak za Oceanem. Spróbowaliśmy przekopać się przez niego i polecić Świętemu Mikołajowi 12 pozycji, po które warto, by sięgnął na ostatniej prostej, poszukując na gwałt trafionych prezentów. Choć smiało można by zrobić z tego i adwentowe 24.

kategorie:
dodano: 2017-12-21 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Powiedzmy sobie szczerze - od kilku lat grudzień to przeeeegięta porcja nowej muzyki, a przed Świętami uginają się nie tylko półki, ale i nasze głowy zasypane świeżym materiałem (#Waco). W tym roku jest nie inaczej, a grudniowy wysyp premier jest przepotężny, zarówno w Polsce jak za Oceanem. Spróbowaliśmy przekopać się przez niego i polecić Świętemu Mikołajowi 12 pozycji, po które warto, by sięgnął na ostatniej prostej, poszukując na gwałt trafionych prezentów. Choć smiało można by zrobić z tego i adwentowe 24. Kolejność wg daty wydania.

Tagi:
video
dodano: 2017-12-03 22:17 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Dzień przed premierą EP-ki Te-Trisa i SoSpecial otrzymujemy odsłuch i kolejny klip. Klip powstał do numeru "Goniec". " Z jednej strony to logiczna kontynuacja "Tristape'u", z drugiej, dzięki różnorodnej, ale spójnej produkcji SoSpecial mogę pokazać się z kilku innych, nowych stron. Jest rap." -  mówi Tet o projekcie. Na "Specialite" pojawia się tylko jeden gość - Bisz.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2017-12-02 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

Te-Tris ani na chwilę nie zwalnia wydawniczego tempa. W sumie wychodzi mu to na zdecydowany plus. Najpierw dostaliśmy "Tristape" - materiał na wskroś inny aniżeli udane "Definitywnie". Powiedziałbym, że na pewno lepszy niż ten wydany nakładem Step Records. Spójny, nowoczesny, bujający, ale jednocześnie wciąż zawierający najważniejszy element układanki składającej się na repeat value - treść. Tej cechy rapowego rzemiosła nie można odmówić Adamowi na którymkolwiek etapie jego muzycznej kariery. W przypadku "Specialite" jest podobnie, choć porównujac najświeższe dzieło do całokształtu twórczości Teta, można je śmiało umieść w grupie trzech najlepszych płyt, jakie wypuścił na rynek raper. Myślicie, że zbyt przesadzam?

kategorie:
dodano: 2017-11-28 18:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po znakomicie przyjętym „Tristape”, Te-Tris nie zwalnia tempa i wydaje swój drugi materiał w tym roku. „Specialite” EP, to przeżywający swoją drugą młodość Tet, jakiego jeszcze nie znacie.

video
dodano: 2017-11-27 12:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Trzecia edycja warsztatów produkcji muzycznej Druga Strona Ulicy została zwieńczona utworem utrzymanym w nieco nowszej konwencji niż dotychczas. "Po blisko roku przerwy wróciliśmy do Radomia, by wspólnymi siłami pod okiem Te-Trisa i DJ'a Eproma przygotować dla Was coś zupełnie nowego – a oto owoce naszej pracy" - czytamy. Sprawdźcie jak wypadło "Za plecami".

video
dodano: 2017-11-19 20:00 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 1)

Te-Tris serwuje nam drugi singiel z nadchodzącej epki "Specialite". Kawałek "W zamian" pokazuje nam Teta w mocno newschoolowej stylówce.

Na płycie pojawi się jeden gość w postaci Bisza. Mamy już też dostępna pełną tracklistę Epki.

video
dodano: 2017-11-13 16:00 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 0)

TE-TRIS wraca do nas z nowym materiałem, który jest kontynuacją bardzo dobrze przyjętego "Tristape'u".

"Specialite" EP swoją premierę będzie miała 4 grudnia 2017 roku. Płyta powstała we współpracy z duetem producenckim SoSpecial Music Group. Ne epkę składa się 8 utworów w wykonaniu Teta, na jednym z nich mamy usłyszeć gościa. W niedługim czasie powinno pojawić się pełne info co do szczegółów krażka, natomiast w rozwinięciu możecie się zapoznać z teledyskiem, który promuje to wydawnictwo.

dodano: 2017-11-02 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

2 listopada to w polskiej tradycji Dzień Zaduszny, święto stojące pod znakiem zadumy i wspomnień zmarłych osób. Nie brak tego tematu również w polskim rapie, a my z tej okazji postanowiliśmy przygotować małą selekcję utworów, które oddają hołd nieżyjącym, poruszają tematykę nieubłaganej śmierci oraz przez kumulację emocji chwytają za serce jak mało co...

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2017-10-21 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Parę dni temu Te-Tris przypomniał na swoim FB pewną nieokrągłą rocznicę - jednak uznaliśmy, że warto lekko rozwinąć ten temat. "Lot 2011" kończy dziś bowiem 6 lat i w natłoku miliarda wydawnictw o których zapominamy po tygodniu wyróżnia się jednym - to album, do którego wciąż chce się wracać, który wciąż wywołuje ogromne emocje i który wciąż robi potężną robotę na koncertach.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-10-18 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Zaczęło się bardzo niewinnie, od użycia nazwiska żużlowca w tytule utworu z płyty Te-Trisa "Definitywnie", w którym gościnnie udzielili się Astek i Ras. Jednak sportowca uraziło nie tyle użycie jego nazwiska, co określenie go epitetem "pierdolony" przez Astka w jego zwrotce. Sprawa znalazła swój finał w sądzie, ale proces ciągle trwa." - pisaliśmy jakiś czas temu o precedensowym procesie, który raperom wytoczył Jerzy Mordel.

Sprawa znalazła już w czerwcu pomyślne zakończenie, a przed naszą kamerą Te-Tris po raz pierwszy szerzej opowiedział o całej sytuacji...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-13 14:30 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Dopiero co informowaliśmy Was o teledysku będącym efektem bydgoskiej edycji warsztatów, a już od kilku dni trwają zapisy na kolejną edycję z udziałem Te-Trisa oraz DJ'a Eproma, która odbędzie się w Radomiu.

To doskonała okazja dla wszystkich, którzy chcą zgłębić tajniki produkcji muzycznej – podczas zajęć zostaną omówione takie zagadnienia jak sampling, beatmaking, aranżacja, techniki wokalne, a także miks i mastering. Dodatkowo nagracie wspólny numer wraz z teledyskiem!

Strony