Te-Tris, Filipek czy Duże Pe w trzeciej odsłonie Pass The Mic!

Koro po raz trzeci organizuje PassTheMic, czyli jak sam opisuje pomysłodawca "wirtualny cypher", w którym udział biorą osoby, które były, bądź dalej są powiązane ze środowiskiem freestylowym. W trzeciej edycji udział wzięły m.in takie osoby jak Te-Tris, Filipek czy Duże Pe.

Na mikrofonie w utworze "PassTheMic vol. 3" możemy usłyszeć kolejno Te-Trisa, Pueblosa, Fortiego, Bośniaka, Kaza, Miksera, Q-Keya, Radziasa, Iwo, Oseta, Duże Pe, Peusa, Kuriana, Filipka i Koro.

Na każdym PassTheMic każdy ma za zadanie nawinąć 8 wersów (wyjątek to pierwsza edycja, gdzie każdy nawijał po 6 wersów). Każda następna osoba może odnieść się do wersów poprzednika, co mimo "zdalnie" zrobionego projektu wygląda na połączone, zorganizowane oraz spójne. Dodatkowo między osobami przekazywane są różne rzeczy (np. jedna osoba oddaje mikrofon do obiektywu, a następna zaczyna rapować odbierając z obiektywu mikrofon od poprzednika). "PassTheMic vol.3" jest również bonusowym utworem na mojej nadchodzącej płycie, o której wspominam podczas swoich 8 wersów podając tytuł płyty. Na samym końcu video jest również zapowiedź intra płyty (ostatnie 5 sekund), a dokładniej "KORO FT. MZVIDEO - SKIT SCRABBLE (INTRO)". Data premiery tego intro to 07.05.

Sprawdź też: Popkillery 2021 - głosowanie (spis kategorii)

Paweł
po raz trzeci organizuje czy na trzeciej edycji byl duże pe ? naprawdę, jak już oficjalnie wiadomo, że można u was kupic "news" to chociaż patrzcie co przesyłacie dalej...5

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>