Te-Tris i Solar wspominają swoją dawną współpracę

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-02-17 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Przy okazji Q&A, jeden z fanów zapytał się Te-Trisa, co sądzi o Solarze i Białasie. Raper opowiedział wtedy anegdotkę o powstaniu wspólnego numeru na debiutancką płytę duetu "Z ostatniej ławki". Solar potem przedstawił ją ze swojej perspektywy.

"To było wieeele lat temu. Była niedziela, ja złapałem jakieś letnie przeziębienie i czułem się opór kiepsko, ale to był ostatni dzień, kiedy mogłem dograć obiecany feat. Więc ogarnąłem się i stwierdziłem, że to spoko goście i ich lubię (co nie było wtedy takie powszechne i oczywiste), więc muszę to zrobić i nie ma, że nie. Poza tym, że doszedł ogromny szacunek za pracę i taaakie rozbujanie SBM, niewiele się w tej kwestii zmieniło." - pisze Tet o kulisach numeru "Nie dbam o to".

"Zwrotka została nagrana bez popkillera, bo studio było jeszcze w fazie embrionalnej. Byliśmy szemranymi prowokatoramie, a Tet legendą freestyle'u w peaku kariery studyjnej, ten feat ważył tonę." - dopowiada Solar.

Poniżej przypominamy wspominany kawałek "Nie dbam o to" z "Z ostatniej ławki" Solara i Białasa, a pod nim możecie znaleźć screeny wspomnianych wypowiedzi.

Galeria

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>