Te-Tris o KaeNie, Ostrym, powrocie Pyskatego, Guziorze, Gibbsie czy Boberze

Raper, a obecnie głównie A&R Manager w Warner Music Poland, zorganizował na swoim Instagramie Q&A, w którym odpowiedział m.in. co myśli o twórczości KaeNa po ich beefie, czy muzyce O.S.T.R.-a. Zdradził również co sądzi o zapowiadanym powrocie Pyskatego z "emerytury".

Te-Tris przyznał, że nie śledzi twórczości KaeNa i nie interesuje się nią w żaden sposób po ich beefie. Mimo, tego, życzy powodzenia byłemu członkowi Prosto zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Zupełnie inny stosunek ma Tet do dorobku muzycznego O.S.T.R.-a.

"Klasyk. W pewnym momencie jego twórczość była mi bardzo bliska. Generalnie, Adamowi nigdy nie zapomnę jak traktował i wspierał mnie, typka z mocnego podziemia, już jako święcący sukcesy artysta. Dozgonny szacun." - pisze Te-Tris.

Były freestylowiec zdradził również, co myśli o planowanym powrocie Pyskatego: "Jeśli to prawdziwe info, to super. Zawsze będę z ogromnym szacunkiem podchodzić do Pyskatego i kibicować przy każdym ruchu."

Poniżej możecie obejrzeć pełne Q&A, z którego dowiecie się, które ze swoich płyt Te-Tris ceni najbardziej, co myśli o "PLEŚNI" Guziora, Gibbsie, Boberze, Young Leosi, Whicie2115 czy Macie.

 

Galeria

Tagi: 

Anonim
tetris widzę też teraz zabawy dla dzieci na insta urządza, szkoda bo miał potencjał ale ja mu podziękowałem jak nagle z zaskoczenie na którejś płycie mi pede na feat'cie wyskoczył, od tamtej pory nie słucham i w sumie na dobre mi to wyszło.
! Blady Król !
Bisz Mi rozjechał głowę utworem "JOKER" po udostępnieniu całego utworu.TeTris wracaj również i pokaż to samo!!! <3 Albo i lepiej niż na "Definitywnie" ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>