Video

Video

współpraca płatna
dodano: 2024-07-11 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 3)

Slim Shady wjechał z nowym singlem z nadchodzącego wielkimi krokami albumu "The Death Of Slim Shady (Coup de Grâce)", którego premiera już jutro. Gościnne udziały w kawałku zaliczyli Big Sean i BabyTron.

współpraca płatna
dodano: 2024-07-05 13:00 przez: Redakcja (komentarze: 2)

ZBUKU serwuje nowy singiel. Utwór “Twoja ex” to imprezowy banger idealny do klubu, czy na domówkę.  Za bit odpowiada clearmind znany z takich hitów jak “HERO” czy “CEO”.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2024-07-05 07:59 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

Dwa tygodnie po wielkim koncercie w Kia Forum, na którym udało mu się zebrać hip-hopową śmietankę zachodniego wybrzeża, Kendrick Lamar wjechał z teledyskiem do "Not Like Us".

współpraca płatna
dodano: 2024-07-01 07:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 2)

"Pankracy" to utwór, który nie tylko przyciąga uwagę nowoczesnym brzmieniem i mocnym przekazem, ale także wyróżnia się artystycznym teledyskiem, który dodaje całości wyjątkowego charakteru. To propozycja dla tych, którzy szukają czegoś więcej niż typowy rap - połączenia głębi tekstów z innowacyjną produkcją i wizualną ucztą.

współpraca płatna
dodano: 2024-06-29 09:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Pampi 042, ciekawie zapowiadający się raper nowej fali, powraca z maxi-singlem "Mowa Milczenia", w skład którego wchodzą dwa utwory: "Top Boy" i "Digital Cash".

współpraca płatna
dodano: 2024-06-26 21:35 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Yurkosky ze współpracy z Warner Music Poland prezentują "Łyk powietrza", kolejny singiel w ramach wspólnej akcji, której celem jest łączenie mniej znanych artystów z tymi mocno rozpoznawalnymi. Tym razem dobrze już znany i ceniony Opał łączy siły z postacią z undergroundu, Myckiem.

współpraca płatna
dodano: 2024-06-24 15:00 przez: Redakcja (komentarze: 2)

Wielkimi krokami zbliża się najnowszy album Tau "Remedium II" - poznaliśmy już intrygującą listę gości, bowiem na płycie pojawią się Łona, Kacper HTA, Kara, Kotzi, Anatom, Vin Vinci, Sara Deepsoul i Nicole Tymcio. W najnowszym teledysku wizualne wsparcie okazuje kolejny niespodziewany gość, Michał Koterski.

video
dodano: 2024-06-23 17:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Prawie równy rok od naszej popkillerowej pogawędki z Kenem Carsonem na Open'erze znów mieliśmy okazję spotkać się ze wschodzącą gwiazdą z Atlanty, tym razem tuż przed występem na głównej scenie Orange Warsaw Festivalu. Ku naszemu miłemu zaskoczeniu, Ken nas od razu skojarzył, także cała rozmowa wypadła naprawdę sympatycznie, przy czym nie pominęliśmy okazji aby powspominać to pierwsze spotkanie i ujawnić zabawny szczegół z nim związany...

W rozmowie Ken opowiedział nam m.in. o fenomenie swojego wyjątkowego fanbase'u, doświadczeniach z bycia w trasie z Red Hot Chili Peppers, zdobyciu złotej płyty, ulubionych momentach z 5-letniej przygody w Opium Playboi Cartiego, czy propsach od samego Wiza Khalify i ich pamiętnym spotkaniu. Autor zeszłorocznego "A Great Chaos" ujawnił też, kiedy możemy się spodziewać najnowszego albumu "More Chaos"!

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News, Video
dodano: 2024-06-21 12:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 6)

LL Cool J zaliczył powrót z grubej rury. W singlu zapowiadającym nowy album gościnnie pojawili się Rick Ross i Fat Joe.

Tagi:
współpraca płatna
dodano: 2024-06-21 07:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 2)

ZBUKU szykuje swój 8. album w karierze, a w nowym singlu razem z Vix.N'em postanowili zabrać nas w świat country-rapu. Motywacyjny utwór wsparty jest teledyskiem, nawiązującym do estetyki country. Produkcją "Bang Bang" zajął się sticktogether.

Tagi:
współpraca płatna
dodano: 2024-06-20 10:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 2)

Dekadę po premierze przełomowego dla swojej kariery albumu "Lepszego Życia Diler" (znalazł się tam np. numer "Bez Strachu" wybrany Singlem Dekady na Popkillerach 2020) Paluch wypuszcza materiał nawiązujący do tamtego krążka. Dostaliśmy też pierwszą próbkę.

współpraca płatna
dodano: 2024-06-17 23:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 4)

"Dalej" to pełen nadziei i pozytywnej energii kawałek, który niesie ze sobą przesłanie o wytrwałość i determinację. Utwór motywuje do walki nie tylko sportowców, ale każdego z nas, zachęcając do niepoddawania się i walki o swoje marzenia.

dodano: 2024-06-14 20:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 4)

Już dziś, 14.06 ukazał się 7. solowy album KęKę pt "04:01". Od północy krążek już jest dostępny na wszystkich platformach streamingowych, a równo w południe w serwisie YouTube pojawił się klip do utworu z Żabsonem pt. "Pełen Obraz"

współpraca płatna
dodano: 2024-06-13 16:58 przez: Redakcja (komentarze: 0)

White Widow w niespotykanej odsłonie. Nowy singiel “CZAS 2” to kontynuacja utworu łódzkiego kolektywu sprzed ponad pięciu lat.

Numer inspirowany rockiem sprzed lat '00 z mocną nawijką Maciasa, Kosiora i Barego, o tym, że czasami warto odpuścić ocenianie siebie i innych i po prostu dać sobie czas.

Tagi:
współpraca płatna
dodano: 2024-06-06 20:50 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Po 5 latach przerwy Pih wrócił z solowym krążkiem. W dniu premiery najnowszego albumu “Non Serviam: Ważne Są Rzeczy Ważne” białostocki raper serwuje kontynuację klasyka “Semper Fidelis II”, pochodzącego z "Kwiatów Zła" . Tym razem w towarzystwie Mioda i Magiery. Na albumie znajdziemy wielu mocnych gości, a całość nabyć można tylko bezpośrednio od Piha.

Tagi:

Strony