DJ Eprom

DJ Eprom

video
dodano: 2023-10-04 14:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Połączenie na linii Poznań-Detroit w singlu z płyty producenckiej Aliasa Blekaut "Projekt: Wdzięczność". Peja skrzyżował mikrofony z wychowankiem J Dilli i jednym z najlepszych leniwych flow w grze, Guilty Simpsonem!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2023-03-17 09:12 przez: Adam Kołodziejczyk (komentarze: 1)

2023 rok może być jednym z najlepszych dla fanów kieleckiej sceny rap. Od kilku dni na profilach Wojtasa i Borixona zaczęły pojawiać się tajemnicze filmiki z nowego kanału Wzgórza Ya-Pa 3, w którym mogliśmy poznać krótko historię pierwszych miejscówek, gdzie spotykali się kiedyś członkowie WYP3.

dodano: 2022-04-30 18:00 przez: Redakcja (komentarze: 2)

Na tegorocznej gali postanowiliśmy położyć duży nacisk na hip-hopowy fundament - DJ'ing. W kategorii DJ Roku nagrodę przyznało gremium złożone ze znamienitych polskich DJ'ów, oprawę muzyczną gali zapewnili Falcon1 i DJ Kebs, a do tego specjalne DJ Show przygotowali reprezentujący dwa pokolenia DJ'scy mistrzowie świata z zawodów IDA - DJ Eprom i DJ VaZee. Sprawdźcie co mieli do zaprezentowania!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-16 14:21 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Druga Strona Ulicy po raz kolejny daje szansę, by wziąć udział w bezpłatnych warsztatach z najlepszymi. Druga Strona Ulicy: Śląski Rejwach to specjalny projekt bezpłatnych warsztatów produkcji muzycznej, które poprowadzą Grubson oraz DJ Eprom.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-01-23 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

DJ Eprom był gościem przedostatniego odcinka naszego Magazynu. Producent, DJ i inżynier dźwięku, oprócz opowiedzenia nam kulis powstawania wielu klasyków, zdradził nam swoje własne plany wydawnicze. Ujawnił, że na jednym z jego nadchodzących projektów pojawi się legendarny Q-bert, pionierski DJ, zdobywca m.in. trzech tytułów DMC World.

Tagi:
video
dodano: 2021-01-13 18:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Sokół i Marysia Starosta, Peja, Taco Hemingway, Sarius, Ten Typ Mes, Pokahontaz, BonSoul - to tylko część artystów, w których projektach przez lata maczał palce DJ Eprom, aktywny jeszcze od lat '90 legendarny DJ, producent i aktywista. Od mistrzostwa świata DJ'ów, przez bity i własny koncept-album, po mixmaster - obecny jest na scenie od lat, widział wiele i wiele ciekawego ma do powiedzenia.
W dzisiejszym Magazynie zamiast rapowej gwiazdy zapraszamy Was więc na wywiad ze swoistą szarą eminencją, już o 20:15 w formie rozmowy live, tak byście sami mogli dopytać w komentarzach o nurtujące Was kwestie!

video
dodano: 2020-12-23 11:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Kilka dni temu pisaliśmy o znaczącej współpracy na linii Polska - USA w postaci collabo Młodego z KRS One'em. Dzisiaj chcielibyśmy zaprezentować inny przykład takiej międzykontynentalnej współpracy - mowa o teledysku do numeru "Boom Bap Style" autorstwa polskiego producenta Ras One, którego na mikrofonie wsparli protegowany samego Seana Price'a Ruste Juxx, a także drugi reprezentujący Brooklyn MC, Skanks. Dodatkowo skrecze w refrenie dorzucił DJ Eprom. Jeśli lubicie klasyczne eastcoastowe brzmienie, to "boom bapowy styl" będzie strzałem w dziesiątkę!

wydarzenie
dodano: 2018-12-22 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

20 lat Asfaltu to kawał historii polskiego hip-hopu - od niezależnych zajawkowych początków i stopniowego budowania marki przez Tytusa, przez odkrycie jednych z najważniejszych postaci na początku tego wieku, poprzez liczne wydawnictwa alternatywne a kończąc na "nowym Asfalcie", który w ostatnich latach odzyskał rozmach, zbudował własną dystrybucję i idzie jak burza przez rynek. Na jubileuszowym koncercie nie mogło zabraknąć ikon wytwórni takich jak O.S.T.R. czy Fisz/Emade, nie mogło zabraknąć najgorętszych dziś ksywek w osobach Taco czy Otsochodzi, nie mogło zabraknąć też nas...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-12 17:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Gadabit - Jazda (gość: Dj Eprom, Rafał Klimczak)

Szanowni Państwo, z dumą prezentujemy klip do drugiego singla promującego Płytę "3". To Track skierowany do pasjonatów białego szaleństwa, kochających przestrzeń i adrenalinę. Gościnnie Dj Eprom na Vestaxie, Rafał Klimczak na Elektryku, za Bas, jak zawsze odpowiedzialny jest Justyn Małodobry, w Bębny młócił Adam Stępniowski, góralskie Skrzypce dzierżył Stanisław Słowiński, a Jabadabadu to robota Freda Flinstone'a.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-06-21 22:12 przez: MaxFloRec (komentarze: 1)

Wczoraj (21.06) na MaxFloRecTV pojawił się teledysk Skorupa & JazBrothers do utworu „Nie mieli farta”. Singiel z gośc. udziałem Masi to bezpośrednia zapowiedź albumu „Absolutna flauta”, który już dziś trafił do regularnej sprzedaży

video
dodano: 2017-11-27 12:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Trzecia edycja warsztatów produkcji muzycznej Druga Strona Ulicy została zwieńczona utworem utrzymanym w nieco nowszej konwencji niż dotychczas. "Po blisko roku przerwy wróciliśmy do Radomia, by wspólnymi siłami pod okiem Te-Trisa i DJ'a Eproma przygotować dla Was coś zupełnie nowego – a oto owoce naszej pracy" - czytamy. Sprawdźcie jak wypadło "Za plecami".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-13 14:30 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Dopiero co informowaliśmy Was o teledysku będącym efektem bydgoskiej edycji warsztatów, a już od kilku dni trwają zapisy na kolejną edycję z udziałem Te-Trisa oraz DJ'a Eproma, która odbędzie się w Radomiu.

To doskonała okazja dla wszystkich, którzy chcą zgłębić tajniki produkcji muzycznej – podczas zajęć zostaną omówione takie zagadnienia jak sampling, beatmaking, aranżacja, techniki wokalne, a także miks i mastering. Dodatkowo nagracie wspólny numer wraz z teledyskiem!

video
dodano: 2017-09-02 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Prezentujemy Wam teledysk, będący efektem wspólnej pracy uczestników oraz prelegentów w składzie Bisz, OER oraz DJ Eprom, podczas bydgoskiej edycji warsztatów Druga Strona Ulicy

Druga Strona Ulicy to projekt, którego głównym celem jest aktywizacja twórcza młodych artystów. Poprzednia edycja odbyła się z udziałem m.in. Vienia.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2017-08-28 20:32 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Niedawno informowaliśmy Was o rekrutacji na bezpłatne warsztaty produkcji muzycznej Druga Strona Ulicy, które odbyły się w Bydgoszczy z udziałem Bisza, OER’a oraz DJ’a Eproma. Premiera teledysku do utworu będącego wynikiem wspólnej pracy uczestników już niedługo, a tymczasem zobaczcie jak wyglądały zajęcia!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-08-10 19:25 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Na MaxFloRecTV trafił dziś (10.08) 1. klip zwiastujący nową płytę Skorupa (MC) & JazBrothers (producenci). W utworze i teledysku pojawiają się raperzy: Kuba Knap i Biak. – Zwrotkę i refren miałem już wcześniej. Później, przy okazji spotkania, okazało się, że Kuba i Biak są idealnym uzupełnieniem pomysłu na ten utwór – mówi Skorup

Strony