Borixon

Borixon

video
dodano: 2019-04-30 00:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

chillwagon - góra trupów

chillwagon nie zwalnia tempa i atakuje kolejnym klipem. Przypomnijmy, że Borixon, ZetHa i Qry wystąpią dla Was na oficjalnym afterparty po gali Popkillery 2019 - bilety na to wydarzenie znajdziecie na Ticketos.pl.

video
dodano: 2019-02-28 15:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Po serii numerów w mniejszych kooperacjach chillwagon atakuje w składzie "pełnego zarządu".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-02-12 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Borixon jest ostatnio na dużej fali i na kilometr widać, że muzyka sprawia mu ogromną frajdę - od głównych projektów ("Mołotow") po mniejsze inicjatywy (ChillwagonChallenge), kielecki weteran jest w gazie i z tego co zapowiada wcale nie planuje zwalniać!

Po bardzo udanym 2018 roku BRX skupia się na rozwoju Chillwagonu, który staje się szyldem gromadzącym przeróżną zajawkową aktywność, a także wspierającym młodych twórców. Jednak z tego co mówi członek WYP3 to nie wszystko, co szykuje...

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-02-01 23:54 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

chillwagon - kwit

Po ubiegłorocznym “Chillwagonie” czas na kolejny numer i klip nowego projektu Borixona.  Jak czytamy w opisie "Kwitu":Chillwagon to nie marka, Chillwagon to arka

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-28 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Przez lata Borixon podróżował po różnych labelach, a część ze starych płyt nie jest dziś dostępna w sklepach. Kielecki raper jest ostatnio na ciągłej fali wznoszącej, co powoduje, że ze strony dawnych wytwórni pojawiają się pomysły reedycji...

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-01-17 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kizo feat. ReTo, Borixon - CICHOCIEMNI (prod.APmg)

„Cichociemni to kolejny singiel promujący album Kizo „Czempion”, który ukazał się 13 listopada. Za produkcję numeru odpowiada APmg, a gościnnie pojawili się ReTo i Borixon.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-17 21:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Dziś wiele mediów muzycznych obiegła informacja o tym, że Borixon mógłby iść na Fame MMA za milion i bić się z Young Multim i Tede - był to fragment luźnej bekowej rozmowy, którą kielecki raper odbył z Żabsonem w trakcie streamu z grania w Fortnite'a. Jako że temat trafił na nagłówki to BRX postanowił krótko ustosunkować się do niego i wytłumaczyć, że ciężko traktować tę wypowiedź poważnie.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-22 22:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

chillwagon - flaga

Chillwagon to nazwa studia założonego przez Borixona, ale także szyld, pod którym otrzymujemy już drugi numer - tym razem za mikrofonem BRX i Zetha, ale jak zapowiedział kielecki raper skład w kolejnych numerach chillwagonu ulegać będzie zmianom.

video
dodano: 2018-07-26 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Opowieści z krypty" to drugi singiel promujący solowy materiał Bonusa RPK - Technik Pasjonat, którego premiera zaplanowana jest na 05.10.18. Gościnnie w numerze pojawili się: Quebonafide, Borixon oraz Kizo. Za warstwę muzyczną odpowiada WOWO oraz Chris Carson. Realizacją klipu nakręconego w Bukareszcie oraz Transylwanii zajęła się ekipa Digital Damage.

video
dodano: 2018-06-03 15:14 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 4)

Do sieci trafił nowy klip, który promuje najnowszy album Borixona - "Mołotow". W numerze "Djengi" gościnnie udzielił się Malik Montana, a beat wyprodukował SecretRank. Sprawdźcie ten teledysk, bo najnowsze wydawnictwo Borixona to konkretny materiał. Po raz pierwszy album rapera znalazł się na pierwszym miejscu na liście OLiS. 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-06-03 12:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 6)

Kubi Producent, który w młodym wieku przebojem wdarł się na polską scenę, zapowiada wydanie swojego producenckiego krążka! Kubi podał wstępne nazwiska gości, które robią spore wrażenie! Za pomocą mediów społecznościowych podsyca apetyt, zapowiadając, że materiał "zniszczy wszystko w pył". 

video
dodano: 2018-05-29 18:33 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 3)

DJ Decks atakuje kolejnym singlem! Tym razem mamy okazję usłyszeć utwór "Nie dla dzieci", w którym udzielili się Paluch i Borixon. Album DJ Decksa ukaże 1 czerwca nakładem La Bomba Studio i dystrybucją My Music.

video
dodano: 2018-05-12 22:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Borixon oferuje słuchaczom, już drugi w przeciągu tygodnia, klip, który promuje jego najnowsze wydawnictwo "Mołotow". Premiera albumu odbyła się 11 maja, a już dzisiaj możemy obejrzeć klip do utworu "Klon", w którym główną rolę gra córka rapera, Olivia.

dodano: 2018-05-07 17:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"No dobra, opowiem to. Miałem tego nie opowiadać teraz tylko kiedyś w mojej książce, ale opowiem" - zaczyna Borixon, po czym zabiera nas do czasów wczesnego WYP3, wspominając najbardziej szaloną historię koncertową ze swojej kariery. "Krew się lała do samych Kielc" - wspomina w kolejnym Tourbusie BRX, będący kilka dni przed premierą swojego najnowszego albumu "Mołotow".

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-05-04 11:26 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Borixon publikuje kolejny klip zapowiadający "Mołotow" - tym razem jest to solowy numer "Wiatr w skrzydłach" wsparty przez DJ-a Noriza. Na bicie SecretRank.

Tagi:

Strony