Borixon

Borixon

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2023-03-17 09:12 przez: Adam Kołodziejczyk (komentarze: 1)

2023 rok może być jednym z najlepszych dla fanów kieleckiej sceny rap. Od kilku dni na profilach Wojtasa i Borixona zaczęły pojawiać się tajemnicze filmiki z nowego kanału Wzgórza Ya-Pa 3, w którym mogliśmy poznać krótko historię pierwszych miejscówek, gdzie spotykali się kiedyś członkowie WYP3.

dodano: 2023-03-14 14:48 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 7)
włodi legit check

W sieci pojawił się czwarty singiel promujący nadchodzący album Włodiego "HHULTRAS". 

Tagi:
video
dodano: 2022-05-19 08:00 przez: Redakcja (komentarze: 2)

Minął niespełna miesiąc od premiery albumu Mixed Music Arts (MMA). Borixon zdecydował się na niestandardową formę promocji płyty. Jednym z jej elementów był brak singli zapowiadających wydawnictwo. Wczoraj w sieci pojawił się drugi, po zaprezentowanych w dniu premiery "Melodyjkach" teledysk.

Tagi:
video
dodano: 2022-05-02 08:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W ubiegłym tygodniu standardowo otrzymaliśmy kilka mocnych premier płytowych - jedną z nich jest "Mixed Music Arts (MMA)", czyli wydana po czterej latach od ostatniej solówki nowość od Borixona. Wraz z odsłuchem całości na serwisach streamingowych otrzymaliśmy również teledysk do utworu "Melodyjki", w którym główną rolę gra... Asthma. 

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-04-18 18:00 przez: Kontakt (komentarze: 1)

Minęły niespełna cztery lata od ostatniej solowej płyty Borixona - Mołotow. Jednak tylko ignorant mógłby powiedzieć, że od tamtego czasu BRX siedział z założonymi rękami i z tylnego siedzenia obserwował rap grę.

Tagi:
video
dodano: 2022-03-23 23:11 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)
fot @cabanoss

Po rebrandingu spacerange (ex chillwagon.co), pojawiło się sporo pytań dotyczących dalszych działań supergrupy chillwagon. Na Q&A przeprowadzonym na instagramowym koncie @spacerange_ można dowiedzieć się, że zespół nigdy nie zaprzestał swoich działań.

video
dodano: 2022-03-15 12:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

„Miś” jest zwieńczeniem viralowej akcji zapoczątkowanej na social mediach Borixona. Na stories ojciec chillwagonu z przymrużeniem oka zaprezentował otrzymane od swojej mamy, zrobione na drutach kapcie, komentując to krótkim – “To jest styl”. Fani momentalnie podłapali tę formę humoru i zaczęli udostępniać w social mediach własne interpretacje stylu.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-02-27 17:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Wielu raperów zastanawia się obecnie nad tym czy publikować nowe nagrania, czy też całkiem wstrzymać proces wydawniczy - mówił o tym m.in. Żabson, który nie zamierza promować wydanego dopiero co singla z Young Igim. Refleksją w tym temacie podzielił się też Borixon.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-01-27 14:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 18)

Dostaliśmy pierwsze muzyczne próbki związane z dołączeniem Tedego do chillwagonu. Wczoraj na instastory Borixona oraz ekipy chw pojawiły się relacje ze studia Nobocoto, gdzie pod okiem DJ'a Johny'ego swoje wokale rejestrowali Tede, BRX oraz ReTo.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, R.I.P.
dodano: 2022-01-14 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Śmierć Pjusa wstrząsnęła środowiskiem hip-hopowym. Raperzy z różnych pokoleń, zarówno bliscy współpracownicy czy znajomi Karola, jak osoby obserwujące go z dystansu oddają hołd na swoich social-mediach.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-12-30 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

Borixon w trakcie Świąt Bożego Narodzenia zorganizował na swoim Instagramie długie Q&A podczas którego wyjaśnił dlaczego nie podoba mu się pomysł reaktywacji Gib Gibon Składu. Zdradził również parę szczegółów dotyczących jego nowej płyty.

video
dodano: 2021-12-03 18:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

"Grasz w to ziomek?" to nowy singiel Tede i... kontynuacja legendarnego utworu Warszafskiego Deszczu - Gram w zielone. Video zostało nagrane przez Borixona podczas wspólnego wyjazdu raperów do Holandii. Za montaż klipu odpowiada moher. Singiel zapowiada najnowszy album rapera - ESPEOERTE 0121.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-28 16:04 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Tede i Borixon wspólnie wybrali się do Amsterdamu, informując o tym w dość niecodzienny sposób.

Tagi:
dodano: 2021-11-16 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Historyczne pojednanie zostało uwiecznione na filmie - i to nie jednym. Ale Borixon przyjechał do Katowic naładowany oldschoolową energią, wsparty przez Wojtasa a także operatora dokumentującego całe wydarzenie. Sprawdźcie jak ten trip wyglądał z jego perspektywy - najnowszy vlog na kanale chillwagonu to wycieczka w przeszłość i rozmowy BRX'a z Wojtasem, Tede, Joką czy Cezarym Ciszewskim.

Tagi:
dodano: 2021-11-14 17:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Wczorajsze wielkie pogodzenie Tedego i Borixona będziemy jeszcze długo wspominać, tak jak czekać na efekty dołączenia Tedego do chillwagonu. A jaka jest historia tej legendarnej, przerwanej i reaktywowanej przyjaźni? Opowiedział o tym przed naszą kamerą Krzysztof Kozak.

Strony