Warszafski Deszcz

Warszafski Deszcz

video
dodano: 2021-12-03 18:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

"Grasz w to ziomek?" to nowy singiel Tede i... kontynuacja legendarnego utworu Warszafskiego Deszczu - Gram w zielone. Video zostało nagrane przez Borixona podczas wspólnego wyjazdu raperów do Holandii. Za montaż klipu odpowiada moher. Singiel zapowiada najnowszy album rapera - ESPEOERTE 0121.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-03-25 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)

Pisaliśmy Wam wczoraj o ostrej wymianie zdań między dawnymi współtwórcami Warszafskiego Deszczu. Tede wywołał Numera, który w mocnych słowach odbił piłeczkę. TDF odniósł się do sytuacji, zaznaczając, że to ostatnie słowa z jego strony.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-03-24 16:14 przez: Mateusz Natali (komentarze: 26)

Ostra wymiana zdań między dawnymi kompanami z Warszafskiego Deszczu. Tede przywołał wczoraj Numer Raza na swoim instastory, opowiadając o kulisach ochłodzenia ich relacji, sięgających długo przed "Karmagedonem", stwierdził też, że Numer nadal nie oddał mu długu 5000 zł.

video dnia
dodano: 2014-12-12 16:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

DJ Tuniziano & JWP/BC feat. Warszafski Deszcz - Dawaj Milion (prod. Sir Michu)

Dlaczego: Korzenny banger, nawiązujący do największego szlagieru Wu-Tang Clan to główny singiel promujący nowy mixtape DJ-a Tuniziano, krzyżujący JWP/BC z dorobkiem WTC. Tutaj natomiast siły skrzyżowane zostały z Warszafskim Deszczem. Efektem? Wybuchowy. Premiera mixtape'u już jutro w 1500m2.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Rankingi
dodano: 2012-07-28 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 43)
Wreszcie dotarła do nas właściwa wakacyjna pogoda, a wraz z nią plażowe plenerowe melanże, w których pobyt w klubie staje się jednym z etapów a nie głównym punktem programu. A skoro klub dopiero potem to konieczna staje się odpowiednia muzyka, wkręcająca ludzi we właściwy melanżowy klimat. Co więc odpalić gdy spotykacie się razem, towarzystwo jeszcze nie jest wystarczająco rozgadane a pierwsza butelka dopiero zaczyna się opróżniać? Oto mała podpowiedź, pozbawiona miejsc i nie będąca rankingiem naj naj naj ever, tylko gorącą 17 numerów, które do wspomnianej wyżej atmosfery pasują idealnie. Kolejność alfabetyczna, playlista pod spodem.

video
dodano: 2011-06-25 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 85)
Wczoraj widzieliście pierwszą połowę wywiadu przeprowadzonego z okazji premiery "PraWFDepowiedziafszy". Dziś mamy dla was drugą i ostatnią część, w której również znalazło się parę mocnych i zaskakujących stwierdzeń.

video
dodano: 2011-06-24 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 138)
Z publikacją tego wywiadu nie wyrobiliśmy się w ubiegłym tygodniu, ale już dziś mamy pierwszą część... Tedego i Numera złapaliśmy w dniu premiery "PraWFDepowiedziafszy", by powiedzieli nam trochę o czwartym albumie pod szyldem Warszafskiego Deszczu i rozmowa poruszyła sporo naprawdę ciekawych wątków, nie zabrakło też smaczków i ostrych słów.

dodano: 2011-05-09 15:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 48)
Już 16 czerwca do sklepów trafi trzecia płyta Warszafskiego Deszczu i wygląda na to, że będzie to świetna pozycja na wakacje - podobnie jak "Powrócifszy".

"PraWFDe Powiedziafszy" coraz bliżej, dostajemy więc pierwszy singiel, wspominkową opowieść o dziewczynach z dawnych lat, osadzoną na bicie Tedego.