DJ Quik

DJ Quik

kategorie:
dodano: 2024-06-15 22:49 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Drugi wspólny album Problema i DJ'a Quika.

Tracklista:

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-05-02 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

DJ Quik to prawdziwa legenda West Coastu, jednak nieczęsto stawiana w jednym rzędzie wraz z np. Dr. Dre, pomimo ogromnych zasług dla twórczości takich person jak 2Pac czy Snoop Dogg. Raper i producent zarazem na swoich social mediach odniósł się do braku uznania dla swojej osoby, paląc przy tym czek od Death Row Records. Quik zaczepił również Kendricka Lamara, domagając się creditsów za "King Kunta".

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-09-27 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

"Black Friday" to kolejny muzyczny komentarz na temat ostatnich wydarzeń w Stanach Zjednoczonych, płynący ze środowiska hip-hopowego. Sprawdźcie co do powiedzenia w kontekście niekończącej się historii na linii "policja kontra czarnoskórzy mieszkańcy USA" ma do powiedzenia weteran zachodniego wybrzeża i jeden z najbardziej szanowanych artystów w rap grze - DJ Quik, który przygotował na tę okoliczność specjalny numer.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-06-16 16:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Dokładnie tak - nagrana i wydana spontanicznie epka "Rosecrans" doczeka się pełnoprawnej wersji w postaci długogrającego LP! Wydany 20 kwietnia materiał spotkał się z tak ciepłym przyjęciem ze strony fanów jak i krytyków, że autorzy postanowili uszykować dla nas follow-up, który pojawi się na rynku jeszcze pod koniec tego roku.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-06-11 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Świeżo po premierze wspólnego EP - "Rosencrans", DJ Quik i Problem ponownie wypuszczają w świat wspólną kooperacje, tym razem jako singiel tego ostatniego, na którym przy produkcji asystuje David Blake. Numer "Fuckin Money" znajdziecie do odsłuchu w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-06-08 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

JP Cali Smoov to kolejny młody artysta z Los Angeles, o którym ostatnio zrobiło się głośno na lokalnej scenie za sprawą udziału we wspólnym projekcie DJ Quik & Problem. Raper udzielił się gościnnie w kawałku "This Is Your Moment" z EP "Rosecrans", a teraz przygotowuje swoją własny materiał i ponownie zgłosił się po pomoc do Davida Blake'a. To właśnie Quik jest autorem bitu do numeru "Royal Rumble" - pierwszego singla promującego nadchodzącą epkę "Jackie Robinson", a gościnnie w kawałku udzielił się również Problem. Utwór możecie odsłuchać w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-04-20 15:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Gdy tylko zbliżają się ciepłe dni cała masa słuchaczy przenosi się muzycznie do Kalifornii. Tamtejsze bujające, lekkie brzmienia i chwytliwe melodie idealnie pasują do wyższych temperatur i odpoczynku. Akurat dobrze się składa, bo nadejście cieplejszych dni u nas zgrało się idealnie w czasie z premierą nowego projektu duetu Problem & DJ Quik. Po samych ksywkach już wiadomo, że ten materiał to czysty vibe Zachodniego Wybrzeża. Gościnnie pojawia się tu m.in. Wiz Khalifa i The Game.

video
dodano: 2016-04-15 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

DJ Quik to jedna z tych postaci na kalifornijskiej scenie, które darzone są kolosalnym szacunkiem z której by strony nie spojrzeć. Zarówno przez innych weteranów jak i przez młodych słuchaczy. Zarówno przez środowisko muzyczno-dziennikarskie, krytyków i recenzentów jak przez ulice - brak c w jego ksywce to nie przypadek a efekt powiązań z gangiem Bloods, który wykreślił tę literę ze swojego alfabetu.

Wydane w 2011 roku "The Book of David" wyczekiwane było więc przez wszystkich, szczególnie, że od ostatniego albumu genialnego producenta i rapera mijało wówczas 6 lat. Na pierwszy ogień dostaliśmy natomiast fenomenalny singiel "Nobody", który jeszcze bardziej podgrzał zainteresowanie. A w nim gościnnie...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-08-28 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 7)

Zapowiadana na dzisiaj premiera "Documentary 2" nie doszła do skutku, ale Game postanowił uraczyć nas wszystkich nie lada niespodzianką - w sieci pojawił się bowiem najnowszy numer "Gracza", na którym gościnnie udziela się sam DJ Quik!

dodano: 2015-07-25 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

Dlaczego: "Puffin The Dragon" to najnowszy singiel, promujący wydany pod koniec ubiegłego roku album "The Midnight Life". Jeden z lepszych kawałków na płycie doczekał się zrealizowanego z jajem teledysku, w którym DJ Quik parodiuje słynne "Las Vegas Parano". Check it!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-01 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Już w najbliższy wtorek - 3 lutego, czeka nas premiera debiutanckiego albumu kolejnego młodego kota z Kalifornii. Mowa o pochodzącym z South Central artyście TeeFLii, który przygotowuje się do wzięcia szturmem hip-hopowego rynku przy pomocy krążka "Starr". Właśnie otrzymaliśmy do sprawdzenia nowy singiel promujący nadchodzącą płytę.

dodano: 2014-11-05 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

DJ Quik - Life Jacket (Official Video) ft. Suga Free, Dom Kennedy

Dlaczego: Nowy album DJ Quika - "The Midnight Life" jest dostępny w sklepach od 14 października. Zanim zapoznacie się z naszą recenzją najnowszego krążka multiinstrumentalisty z Compton, polecamy sprawdzić najnowszy klip promujący płytę, czyli "Life Jacket" z gościnnym udziałem Suga Free i Doma Kennedy.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-10-10 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Za oknem ostatnie powiewy lata a do nas trafia płyta, która pomoże odpowiednio je dopełnić. One and only DJ Quik ze swoim "The Midnight Life" do sklepów wskoczy w najbliższy wtorek, jednak już dziś mamy dla Was oficjalny odsłuch całości. Zainteresowani co tym razem przygotował kalifornijski geniusz?

video dnia
dodano: 2014-10-03 16:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 3)

DJ Quik - Pet Sematary

Dlaczego: Wczoraj prezentowaliśmy wam sam numer, pora zatem na klip promujący najnowsze dzieło DJ Quika, który w pierwszą dobę osiągnął 2 miliony odsłon. "The Midnight Life" trafi do nas już 14 października - ja czekam z niecierpliwością a wy?

Strony