The Game j DJ Quik - wspólny numer dwóch legend Compton!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-08-28 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 7)

Zapowiadana na dzisiaj premiera "Documentary 2" nie doszła do skutku, ale Game postanowił uraczyć nas wszystkich nie lada niespodzianką - w sieci pojawił się bowiem najnowszy numer "Gracza", na którym gościnnie udziela się sam DJ Quik!

"Let Me Be The One" to pierwsza okazja by usłyszeć dwie legendy Compton reprezentujące dwa różne pokolenia we wspólnym kawałku i co tu dużo mówić, kawałek jest perfekcyjną letnią petardą i idealnym prezentem na koniec wakacji a sączący się z głośników vibe przypomina nam klasyczne brzmienie Quiksty z końcówki lat 90-tych i ery "Balance & Options"... Jeśli tak będzie brzmiał cały sequel "The Documentary" to ja nie mogę się już doczekać, a wy?

reklama
dom
Wiadomo na kiedy przesunięto premierę?
BME
25 września
lax
Quik mial Game na trauma
RTN
Ten kawałek brzmi perfekcyjnie, DJ Quik od lat nie nagrał bitu, który brzmi jak ten z czasów Rhythm-Al-Ism czy Balance & Options, a tutaj proszę wbija do studia z młodym pokoleniem Compton i nagrywa g-funkową perełkę. Warto dostrzec smaczki w postaci intra, gdzie gra konkretny bit w klimacie "Live From LA".
Yo
To chyba nie slyszales "The Book Of David" polecam
RTN
Znam całą dyskografię Quika od dechy do dechy, również jego gościnne produkcje. Bity w takim stylu ostatnio nagrał w końcówce lat 90'tych, na swoich solowych albumach oraz u Suga Free i 2nd II None. Na Book od David jedynymi kawałkami nawiązującymi do świetności Quika the "One Man Band" są So Compton, Luv Of My Life, Nobody.
docshit
to raczej nie będzia na doc2 tylko na płycie dj Quika

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>