The Game

The Game

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-03 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

W zasadzie od początku tego roku pojawiają się głosy, że Kendrick Lamar wróci niedługo z następcą "DAMN." z 2017 roku. Teraz powrót artysty zapowiada The Game, który powołuje się na rozmowę z szefem TDE, Anthonym Tiffithem.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-08 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)

Kalifornijski raper znany jest z tego, że często wypowiada się publicznie i komentuje ruchy innych graczy. Teraz postanowił opublikować na swoim Twitterze aktualną listę 10 najlepszych jego zdaniem żyjących raperów - jak zaznaczył, pomijającą jego samego.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-02-02 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 17)

The Game był gościem podcastu Clubhouse, gdzie raper stwierdził, że jest najlepszym raperem pochodzącym z Compton - lepszym nawet od Kendricka Lamara.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-20 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Przed premierą "Born 2 Rap" w 2019 The Game zapowiadał, że album będzie jego ostatnim, a sam raper uda się na muzyczną emeryturę. Jak wskazuje jednak jego manager, autor klasycznego "The Documentary" przygotowuje dla fanów nowy projekt i być może powrócił do nagrywania nowej muzyki.

Tagi:
video
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-17 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Zainicjowany w tym roku przez Timbalanda i Swizz Beatza format, w którym raperzy prezentują przed sobą najlepsze momenty ze swojej dyskografii, bardzo przypadł do gustu fanom hip-hopu. Niedawno podczas takiego wydarzenia swój wieloletni konflikt zakończyli Jeezy i Gucci Mane. Jak sie okazało, ta bitwa zainspirowała The Game'a. Raper w programie "L.A. Leakers" na kanale Power 106 zdradził, że byłby chętny na udział w Verzuz, pod warunkiem, że stanąłby przed nim wybrany przez niego MC.

Tagi:
dodano: 2020-03-09 16:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Raper zawitał do Europy po raz ostatni w ramach trasy promującej ostatni studyjny album "Born 2 Rap". Jednym z przystanków była Warszawa, którą Game odwiedził 2 lata temu (to właśnie na tym koncercie ostatni raz na żywo mogliśmy usłyszeć Tomasza Chadę). Ikona Zachodniego Wybrzeża dała fanom żywiołowe show z livebandem, podczas którego MC m.in. zaprosił na scenę najmłodszego z fanów będących na widowni.

Tagi:
video
dodano: 2020-02-19 11:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Pod koniec listopada światło dzienne ujrzał zapowiadany jako finalny, wieńczący karierę The Game'a album "Born 2 Rap", a jednym z gości na wypakowanym po brzegi, 90-minutowym krążku, był właśnie TOBi. Urodzony w Nigerii, a wychowany przeważnie w Kanadzie raper i wokalista w zeszłym roku pokazał się świetnie albumem "STILL" - co zapewne spowodowało, że jego postacią zaciekawił się weteran z Compton.

Niedawno autor "The Documentary" odwdzięczył się natomiast utalentowanemu TOBiemu, dogrywając się do remiksu jego utworu "City Blues", przepięknie łączącego szczery, życiowy hip-hop i melancholijny, miejski soul.

Tagi:
kategorie: USA, News
dodano: 2020-01-27 21:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Wczorajsze wieści z Los Angeles wstrząsnęły całą Ameryką, ale też wszystkimi fanami koszykówki na Świecie. Przedwczesna, tragiczna śmierć Kobe'ego Bryanta razem z jego 13-letnią córką Gianną, a także 7 innymi osobami, które były na pokładzie helikoptera, wydawała się złym snem, koszmarem, z którego zaraz się zbudzimy...

Tak się jednak nie stało, a Sieć zalała masa tribute'ów - również od niezliczonych raperów i artystów ze świata hip-hopu. Świata, który od początku darzył Kobe'ego wielką miłością i które to uczucie sam Kobe w pełni odwzajemniał. Dzisiejszy dzień upłynął nam w smutnych nastrojach, a plakat The Black Mamby, który wisi u mnie na ścianie, nabrał teraz innego znaczenia... 

wydarzenie
dodano: 2019-12-11 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

The Game właśnie ogłosił na swoim instagramie trasę koncertową UK & European tour promującą pożegnalny album "Born2Rap"! Na trasie nie zabraknie Polski!

Tagi:
kategorie:
dodano: 2019-11-30 17:42 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Długo zapowiadany album jednego z najbliższych przyjaciół i współpracowników zmarłego blisko 8 miesięcy temu Nipsey Hussle'a. Gościnnie m.in. Snoop Dogg, The Game, YG, Dom Kennedy, Mozzy, a także Curren$y, Wale, Jeremih, no i oczywiście sam Nipsey

dodano: 2019-11-30 17:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 3)

W tym miesiącu światło dzienne ujrzał długo zapowiadany album J Stone'a "The Definition of Loyalty". Jeden z najbliższych przyjaciół i współpracowników zmarłego blisko 8 miesięcy temu Nipsey Hussle'a zebrał westcoastową listę all-star gości, a na albumie wsparli go na mikrofonie m.in. Snoop Dogg, The Game, YG, Dom Kennedy, Mozzy, a także Wale, Jeremih, no i oczywiście sam Nipsey. W rozwinięciu odsłuch oraz dwa teledyski promujące wydawnictwo.

kategorie:
dodano: 2019-11-29 19:37 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Born 2 Rap" ma być ostatnim albumem The Game'a w karierze, na który składają się aż 25 kawałki, a wśród gości możemy znaleźć Eda Sheerana, Miguela czy Andersona .Paaka.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap
dodano: 2019-11-24 09:00 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 1)

Standardowo zapowiedź nowej płyty rapera jest raczej wiadomością pozytywną. Nowa muzyka i oczekiwanie na to, co artysta przygotuje słuchaczom powoduje mniejszy lub większy dreszczyk emocji. Standardowo tak jest, natomiast niestety nie tym razem.

Tagi:
video
dodano: 2019-11-15 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

Nowy klip The Game'a do "Stainless" usłany jest różnymi smaczkami, które hołdują Zachodniemu Wybrzeżu. W jednej scenie raper odtwarza scenerię okładki swojego debiutanckiego krążka, "The Documentary", nosząc na szyi naszyjnik Death Row Records. Na refrenie wspiera go inny podopieczny Dr. Dre, Anderson Paak.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2019-10-17 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

The Game zamierza zakończyć solową karierę w następnym miesiącu, wraz z premierą 10 krążka "Born 2 Rap". Wydawnictwo będzie wydane nakładem jego nowej wytwórni Profilic Records.

Tagi:

Strony