The Game

The Game

video
dodano: 2019-11-15 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Nowy klip The Game'a do "Stainless" usłany jest różnymi smaczkami, które hołdują Zachodniemu Wybrzeżu. W jednej scenie raper odtwarza scenerię okładki swojego debiutanckiego krążka, "The Documentary", nosząc na szyi naszyjnik Death Row Records. Na refrenie wspiera go inny podopieczny Dr. Dre, Anderson Paak.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2019-10-17 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

The Game zamierza zakończyć solową karierę w następnym miesiącu, wraz z premierą 10 krążka "Born 2 Rap". Wydawnictwo będzie wydane nakładem jego nowej wytwórni Profilic Records.

Tagi:
video
dodano: 2019-08-03 13:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Wielkimi krokami nadciąga album "Born 2 Rap", który - według zapowiedzi The Game'a - ma być ostatnim albumem rapera z Compton i zamknięciem jego dyskografii. Czy tak będzie faktycznie czy Game, podobnie jak Jay-Z, nie wytrzyma długo bez rap gry? To się jeszcze okaże. Póki co do Sieci trafił najnowszy teledysk promujący wydawnictwo i epicko wręcz nawiązujący do klasycznego "California Love" 2Paca i Dr. Dre - czerpiącego oryginalnie ze scenerii filmu "Mad Max". Gościnnie w klipie "West Side" występują m.in. Dave East i Buddy. West Up!

Tagi:
dodano: 2019-06-26 15:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Legendarny raper wyjawił tracklistę do swojego nadchodzącego projektu zatytułowanego „Practice Makes Paper”, a ponadto na jego kanale YouTube pojawił się klip do najnowszego singla „Chase The Money”, na którym pojawili się Quavo, ScHoolboy Q, A$AP Ferg oraz Roddy Ricch.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-02-07 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

The Game chyba polubił grać w Polsce - po dwóch pamiętnych koncertach w Warszawie pora na kolejne miasta!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-12 18:30 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 0)

Po dłuższej studyjnej przerwie, jaką zafundował swoim słuchaczom w ostatnim czasie The Game, wydaje się się, że już w tym roku dostaniemy od niego nowy solowy album "Westide Story", którego premiera pierwotnie zapowiadana była jeszcze na rok ubiegły.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-06 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

The Game za pośrednictwem Instagrama postanowił upublicznić swoją refleksję na temat beefu z raperem z Filadelfii i ostatecznie uznał go za zakończony. Warto przypomnieć, że Meek Mill pogodził się również z innym, skonfliktowanym raperem, Drake'iem.

kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2018-03-08 17:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Za nami druga wizyta The Game'a w Warszawie, połączona z pierwszym od wielu lat koncertem Chady. Krótką relację na gorąco już Wam prezentowaliśmy, teraz pora na zdjęcia z tego pamiętnego sobotniego wieczoru w stołecznej Progresji!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2018-03-04 01:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Druga polska wizyta The Game'a nie ustrzegła się tradycyjnych zimowych turbulencji - przez problemy pogodowe raper nie dotarł wczoraj do Krakowa, jednak na szczęście udało mu się dojechać do Warszawy. I tak jak przy pierwszej wizycie - nie mógł przestać chwalić naszej publiki.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-03 15:01 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Dziś, mimo wielu trudności pogodowych, wystapi w Warszawie po raz drugi legenda Compton, The Game. Niestety przez problemy z dojazdem i śnieżyce został odwołany wczorajszy koncert w Krakowie.

Tagi:
dodano: 2018-02-18 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Tempo muzycznych premier zaczyna powoli zaginać czasoprzestrzeń, ale wśród taśmowo przelatujących albumów, o których szybko zapominamy są też takie, do których premiery odliczamy dni i wyczekujemy każdej nadchodzącej informacji. W roku piłkarskiego mundialu zebraliśmy mistrzowską 11-tkę albumów, które na redakcyjnej liście oczekiwań stoją w samym topie - kolejność zachowaliśmy jednak alfabetyczną. Czas start!

kategorie:
dodano: 2018-02-18 18:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Tempo muzycznych premier zaczyna powoli zaginać czasoprzestrzeń, ale wśród taśmowo przelatujących albumów, o których szybko zapominamy są też takie, do których premiery odliczamy dni i wyczekujemy każdej nadchodzącej informacji. W roku piłkarskiego mundialu zebraliśmy mistrzowską 11-tkę albumów, które na redakcyjnej liście oczekiwań stoją w samym topie - kolejność zachowaliśmy jednak alfabetyczną. Czas start!

***
Pełen wykaz nadchodzących premier --> Premiery Płyt
***

Co: The Game "Westside Story"

Kiedy: pierwsza połowa 2018

Dlaczego: Po udanym, ale trochę przemilczanym "1992", Game zapowiedział (ponoć ostatni w karierze) krążek, zatytułowany "Westside Story". Prawdopodobnie usłyszymy na nim produkcję legendarnego Dr. Dre oraz Kendricka Lamara na goścince, więc jest na co czekać. Na razie jedynym kawałkiem promującym płytę jest utwór "Oh I" z gościnnym występem Jeremiha, Young Thuga i Sevyna. Miejmy nadzieję, że płyta wyjdzie przed koncertami w Polsce, byśmy mogli posłuchać nowego materiału na żywo (oraz że ten koniec kariery to tylko taki żarcik).

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2017-11-19 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Długo musieliśmy czekać, by The Game odwiedził Polskę, ale gdy już to nastąpiło to nasz kraj zrobił na raperze z Compton ogromne wrażenie - Gracz stwierdził przecież wręcz "Pierwszy raz w Polsce i moja najlepsza publika w życiu".

Teraz Game wróci do nas i to aż dwa razy!

Tagi:
dodano: 2017-07-17 21:45 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 14)

W kolejnej części mojej wakacyjnej playlisty pozostajemy nadal w latach 2001-2010, kiedy nad zachodnim wybrzeżem zebrały się paradoksalnie czarne chmury i większość artystów tamtego okresu siłą rzeczy musiało zejść ze swoją twórczością do podziemia (czasem wręcz głębokiego), oraz nauczyć się działać na rynku niezależnym, wydając swoje projekty własnym sumptem. Mam świadomość, że przez ten fakt wasze radary mogły nie zarejestrować naprawdę sporej dawki ciekawych albumów i licznej gamy kozackich utworów, których skromny promil postaram się dzisiaj przedstawić... let's get it on!

dodano: 2017-07-10 20:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 7)

Na chwilę obecną pogoda w Polsce rozpieszcza nas dość średnio i jeszcze sporo brakuje, by w pełni poczuć letnią aurę za oknem. Na szczęście mam dla Was kolejną porcję numerów, które pozwolą zagłębić się wyobraźnią w kalifornijski klimat pełen słońca, palm i pięknych kobiet, odzianych skąpo w kuszące bikini... jesteście gotowi?

Strony