The Game

The Game

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-06 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

The Game za pośrednictwem Instagrama postanowił upublicznić swoją refleksję na temat beefu z raperem z Filadelfii i ostatecznie uznał go za zakończony. Warto przypomnieć, że Meek Mill pogodził się również z innym, skonfliktowanym raperem, Drake'iem.

kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2018-03-08 17:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Za nami druga wizyta The Game'a w Warszawie, połączona z pierwszym od wielu lat koncertem Chady. Krótką relację na gorąco już Wam prezentowaliśmy, teraz pora na zdjęcia z tego pamiętnego sobotniego wieczoru w stołecznej Progresji!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2018-03-04 01:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Druga polska wizyta The Game'a nie ustrzegła się tradycyjnych zimowych turbulencji - przez problemy pogodowe raper nie dotarł wczoraj do Krakowa, jednak na szczęście udało mu się dojechać do Warszawy. I tak jak przy pierwszej wizycie - nie mógł przestać chwalić naszej publiki.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-03 15:01 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Dziś, mimo wielu trudności pogodowych, wystapi w Warszawie po raz drugi legenda Compton, The Game. Niestety przez problemy z dojazdem i śnieżyce został odwołany wczorajszy koncert w Krakowie.

Tagi:
dodano: 2018-02-18 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Tempo muzycznych premier zaczyna powoli zaginać czasoprzestrzeń, ale wśród taśmowo przelatujących albumów, o których szybko zapominamy są też takie, do których premiery odliczamy dni i wyczekujemy każdej nadchodzącej informacji. W roku piłkarskiego mundialu zebraliśmy mistrzowską 11-tkę albumów, które na redakcyjnej liście oczekiwań stoją w samym topie - kolejność zachowaliśmy jednak alfabetyczną. Czas start!

kategorie:
dodano: 2018-02-18 18:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Tempo muzycznych premier zaczyna powoli zaginać czasoprzestrzeń, ale wśród taśmowo przelatujących albumów, o których szybko zapominamy są też takie, do których premiery odliczamy dni i wyczekujemy każdej nadchodzącej informacji. W roku piłkarskiego mundialu zebraliśmy mistrzowską 11-tkę albumów, które na redakcyjnej liście oczekiwań stoją w samym topie - kolejność zachowaliśmy jednak alfabetyczną. Czas start!

***
Pełen wykaz nadchodzących premier --> Premiery Płyt
***

Co: The Game "Westside Story"

Kiedy: pierwsza połowa 2018

Dlaczego: Po udanym, ale trochę przemilczanym "1992", Game zapowiedział (ponoć ostatni w karierze) krążek, zatytułowany "Westside Story". Prawdopodobnie usłyszymy na nim produkcję legendarnego Dr. Dre oraz Kendricka Lamara na goścince, więc jest na co czekać. Na razie jedynym kawałkiem promującym płytę jest utwór "Oh I" z gościnnym występem Jeremiha, Young Thuga i Sevyna. Miejmy nadzieję, że płyta wyjdzie przed koncertami w Polsce, byśmy mogli posłuchać nowego materiału na żywo (oraz że ten koniec kariery to tylko taki żarcik).

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2017-11-19 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Długo musieliśmy czekać, by The Game odwiedził Polskę, ale gdy już to nastąpiło to nasz kraj zrobił na raperze z Compton ogromne wrażenie - Gracz stwierdził przecież wręcz "Pierwszy raz w Polsce i moja najlepsza publika w życiu".

Teraz Game wróci do nas i to aż dwa razy!

Tagi:
dodano: 2017-07-17 21:45 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 14)

W kolejnej części mojej wakacyjnej playlisty pozostajemy nadal w latach 2001-2010, kiedy nad zachodnim wybrzeżem zebrały się paradoksalnie czarne chmury i większość artystów tamtego okresu siłą rzeczy musiało zejść ze swoją twórczością do podziemia (czasem wręcz głębokiego), oraz nauczyć się działać na rynku niezależnym, wydając swoje projekty własnym sumptem. Mam świadomość, że przez ten fakt wasze radary mogły nie zarejestrować naprawdę sporej dawki ciekawych albumów i licznej gamy kozackich utworów, których skromny promil postaram się dzisiaj przedstawić... let's get it on!

dodano: 2017-07-10 20:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 7)

Na chwilę obecną pogoda w Polsce rozpieszcza nas dość średnio i jeszcze sporo brakuje, by w pełni poczuć letnią aurę za oknem. Na szczęście mam dla Was kolejną porcję numerów, które pozwolą zagłębić się wyobraźnią w kalifornijski klimat pełen słońca, palm i pięknych kobiet, odzianych skąpo w kuszące bikini... jesteście gotowi?

dodano: 2017-02-01 20:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Wszystkim obecnym na koncercie The Game'a czy wcześniej na występie DMX'a na Warsaw Challenge z pewnością zapadła w pamięć następująca scenka - gwiazdor wieczoru wyciąga na scenę chłopaka na wózku, hip-hopowego zajawkowicza i sam daje porwać się emocjom, wyraźnie pokazując jakim szacunkiem darzy fanów, którzy mimo przeciwności losu pojawiają się na jego występach. Game dodatkowo umieścił wypowiedź owego fana na swoim Instagramie, gdy pisał o tym, jak zachwyciła go polska publiczność

Dziś mamy dla Was specjalny bonus uzupełniający relację z koncertu Game'a - udało nam się dotrzeć do Łukasza i poprosić go o krótki komentarz. Co czuje doświadczony przez los chłopak, który otrzymuje tak dużo pozytywnych wibracji od swoich idoli i pojawia się wraz z nimi na scenie?

Tagi:
dodano: 2017-01-30 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Emocje po grudniowym koncercie The Game'a w Warszawie już trochę opadły, jednak z pewnością występ ten można zaliczyć do ważniejszych koncertowych wydarzeń roku 2016 w Polsce, warto więc przypomnieć go sobie jeszcze raz na koniec pełnego podsumowań stycznia. Sprawdźcie naszą obszerną fotorelację, którą przygotował Darek Radel (WEST) a także backstage'owe video od Exotic Car Club, które zajmowało się transportem Game'a w trakcie jego pobytu w Stolicy.

Już jutro natomiast specjalny "bonus" do relacji z pierwszego występu szefa Blood Money w Polsce!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-12-14 19:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Okazuje się, że The Game wyjątkowo mocno przeżywa swój pierwszy występ w Polsce. Wczoraj pisał na swoim Twitterze i Instagramie, że to najlepsze show w jego życiu, a dziś jak się okazuje nadal koncert ten siedzi mu w głowie.

Tagi:
dodano: 2016-12-13 19:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Wczoraj The Game po raz pierwszy odwiedził Polskę - po wielu przejściach, problemach i latach oczekiwań. Koncert wraz z żywym bandem rozpalił warszawską Progresję a sam raper także zapamięta go na długo...

Propsy w kierunku polskiej publiki rzucane w trakcie występów zdarzają się nierzadko - co innego te internetowe, kierowane do całego świata.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2016-12-12 15:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Wiele lat, wiele prób, ale wreszcie fani doczekali się - The Game dziś wieczorem wystąpi w Polsce! Raper z Compton zaprezentuje się w warszawskim klubie Progresja, wsparty livebandem.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2016-09-22 19:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Jedna z największych ikon westcoastowej sceny tego millenium, multiplatynowy artysta, który swoim "The Documentary" wbił się na dobre do głów słuchaczy na całym świecie. Po kilku nieudanych próbach wizyty w Polsce tym razem wreszcie musi się udać - The Game zawita do Polski jeszcze w tym roku!

Tagi:

Strony