Big K.R.I.T.

Big K.R.I.T.

video
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-04-13 12:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Teraz ważniejsze niż kiedykolwiek jest to, aby ukazywać pozytywną życiową energię. Jednoczenie się pokoleń i przekazywanie wiedzy. W społeczności i braterstwie tkwi ogromna siła. Miałem to błogosławieństwo, że udało mi się wymieinć pozytywną energię z bardzo wieloma osobami w trakcie swojej kariery. Pomimo faktu, że wszędzie wokół czai się negatywna energia, musimy karmić swoje dusze tym, co jest pozytywne - mówi Big K.R.I.T., przedstawiając swój najnowszy teledysk do pochodzącego z zeszłorocznego projektu  "TDT" (łączącego trzy wypuszczone wcześniej EPki) numeru "Energy". 4Eva!

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-12-18 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Sezon jesienno-zimowy tradycyjnie dla fanów Big K.R.I.T.'a jest czasem bardzo ekscytującym. Rok temu dostaliśmy dwupłytowy, wybitny album "4Eva Is A Mighty Long Time", a teraz raper i producent z Mississippi na przestrzeni miesiąca puścił w świat trzy krótkie EPki. Zaczęło się od "Thrice X", potem dostaliśmy "Double Down", a kilka dni temu do Sieci trafiła "Trifecta" - w sumie aż 8 zupełnie nowych numerów, wyprodukowanych przez samego Króla i pokazujących przekrój jego umiejętności i zajawek muzycznych.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-12-17 16:22 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Na przestrzeni miesiąca Big K.R.I.T. puścił w świat trzy krótkie EPki: "Thrice X", "Double Down" oraz "Trifecta" - w sumie aż 8 zupełnie nowych numerów, wyprodukowanych przez samego Króla z Mississippi i pokazujących przekrój jego umiejętności i zajawek muzycznych. 

Pod spodem odsłuch wszystkich części za pośrednictwem Youtube'owego kanału K.R.I.T.'a, ale odsłuch wszystkich części znajdziecie oczywiście też na serwisach streamingowych.

Tagi:
video
dodano: 2018-02-09 11:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Jeśli potrzebowaliście dodatkowej motywacji do wzięcia się za siebie i spalenia pączkowych kalorii, nie szukajcie dalej. Big K.R.I.T. opublikował kolejny teledysk promujący zeszłoroczny, dwupłytowy album "4Eva Is A Mighty Long Time" (ekhmekhmPłytaRoku). W ognistym, hiperenergicznym "Big Bank" wymiatacza z Mississippi wspomaga samozwańczy Król Południa sprzed ponad dekady T.I., a rezultatem jest mocarny banger łączący w sobie charakterne bragga, stylową południową przewózkę, trzęsące subwooferami basy i staroszkolny soul. No i do tego te ruchy taneczne gospodarza - King Kunta ma konkurencję. Big Bank!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-08 14:20 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Kilka dni temu promujący intensywnie swoje pierwsze niezależne legalne wydawnictwo Big K.R.I.T. pojawił się w renomowanej audycji The Breakfast Club w nowojorskim radiu Power 105.1, w trakcie której ujawnił bardzo ciekawy wątek związany z pracami nad monumentalnym, dwupłytowym "4Eva Is A Mighty Long Time". Podczas wywiadu w studiu raper i producent z Mississippi wyznał, że podczas prac nad albumem zbankrutował, dzięki czemu zdał sobie sprawę, że sława i pieniądze nie są dla niego najważniejsze...

Tagi:
dodano: 2017-11-03 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Natłok świeżej muzyki jest w ostatnich latach powalający. Premiera goni premierę, pomyśleliśmy w związku z tym, że warto co miesiąc oddawać głos naszym czytelnikom, a równocześnie kierować reflektory na materiały, które spotkają się z największym uznaniem. Rozpoczynamy więc wybory płyty miesiąca, a jurorami w tej kwestii będziecie Wy, popkillerowi czytelnicy!

dodano: 2017-10-27 12:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Jesień to zawsze muzyczno-wydawnicze plony, zdarzają się jednak terminy gdy wysyp różnorodnych, barwnych i naprawdę mocnych albumów jest wyjątkowo duży. That time is now - lista dzisiejszych premier w USA sprawia, że chciałoby się tylko zanucić za VNM'em "ja zamykam się na weekend w domu", założyć słuchawki na uszy i nie robić nic innego przez kilka najbliższych dni...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2017-10-24 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Trzecie oficjalne solowe LP Big K.R.I.T.'a ujrzy światło dzienne już za trzy dni, 27 października, a Król z Mississippi właśnie ujawnił kolejny skrawek tajemnicy, publikując pełną listę gości, którzy wesprą go na monumentalnym, dwupłytowym "4eva Is A Mighty Long Time". Oj będzie się działo!

Tagi:
video
dodano: 2017-10-21 17:20 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Już niecały tydzień dzieli nas od premiery trzeciego oficjalnego wydawnictwa Króla z Mississippi, dumnie reprezentującego Third Coast. Young Krizzle nie zwalnia zatem tempa promocji i atakuje drugim już teledyskiem to "Keep The Devil Off", tym razem oficjalnym, reżyserskim. Do tego światło dzienne ujrzał trzeci singiel z dwupłytowego "4eva Is A Mighty Long Time", które trafi do sklepów 27 października - jest nim "Aux Cord" na bicie DJ'a Khalila. Ogień!

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-10-07 20:44 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

"4Eva Is A Mighty Long Time" to trzecie studyjne LP rapera i producenta z Mississippi, a zarazem pierwsze w jego karierze dwupłytowe wydawnictwo.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-06 12:45 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Co za news! Dopiero co pisaliśmy o nowym singlu Big K.R.I.T.'a "Confetti" zastanawiając się nad tym, kiedy pojawi się trzecie studyjne LP Króla z Mississippi, a w nocy Young Krizzle idąc za ciosem zaatakował zaskakującym, gospelowym wręcz singlem i podzielił się ze światem datą premiery, okładkami oraz pełną tracklistą nowego albumu.

Na zgrabnie nawiązującym do jego poprzednich dokonań, pierwszym w karierze dwupłytowym wydawnictwie "4eva Is A Mighty Long Time" znajdą się aż 22 numery, a całość trafi do sklepów już...

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-29 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Dopiero co pisaliśmy wczoraj o teledysku do wspólnego numeru Young Krizzle'a z Dizzym Wrightem "Outrageous", a dziś władca Mt. Olympus wreszcie puścił w świat pierwszy singiel z długo oczekiwanej nowej płyty. Czyżby trzeci oficjalny studyjny album Króla miał się ukazać w trzecią rocznicę wydania kapitalnego "Cadillactica"? Czego możemy się po nim spodziewać? Narazie wszystko owiane jest mgiełką tajemnicy, samo "Confetti" daje jednak nam jasno do zrozumienia, że K.R.I.T. idzie po swoje i nikt nie stanie mu na drodze.

Tagi:
video
dodano: 2017-09-28 14:25 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Dizzy Wright nie zwalnia tempa promocji swojego najnowszego albumu, nawiązującego do jego pamiętnego przełomowego mixtape'u. Kilka dni temu charyzmatyczny MC z Las Vegas podzielił się ze światem już czwartym klipem z "The Golden Age 2", dobrze uzupełniającym trzy poprzednie. W zaangażowanym, obrazowym "Outrageous" Dizzy i Big K.R.I.T. pochylają się nad chorobami nękającymi współczesne społeczeństwo amerykańskie, takimi jak rasizm i brutalność policji, rzucając mocne, treściwe linijki na oszczędny, a zarazem energiczny bit.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-23 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Na początku miesiąca do Sieci trafił nowy solowy numer Buna B "Gametime", który jednak wiele osób mogło przegapić, jako, że reprezentant UGK obecnie działa niezależnie, bez wsparcia promocyjnego większej wytwórni. Jak się okazuje, kawałek zapowiada dużo większe rzeczy, które planuje weteran z Teksasu.

W opublikowanym właśnie wywiadzie HipHopDX, MC zdradził, że pracuje obecnie nad czwartym solowym krążkiem, a za produkcję (i nie tylko) na nim odpowiedzialny będzie nikt inny jak Big K.R.I.T.!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-07-05 22:22 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Big K.R.I.T. najwyraźniej wierzy w wyjątkowość pewnych liczb równie mocno co we własne skillsy. Dla autora "Cadillactica" pojedynczy freestyle wrzucony do sieci to za mało, więc postanawia wydać 12, w dodatku w ciągu 12 godzin - dodatkowo ogłaszając rozstanie z Def Jamem. Pochodzący z Południa MC rapuje na bitach znanych z kawałków ScHoolboya Q, Drake'a czy Pushy T.

Tagi:

Strony