Paul Wall

Paul Wall

kategorie:
dodano: 2023-12-17 18:43 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album Paula Walla.

Tracklista:

01. Dig These Blues feat. Big Tonka
02. 3 Commas
03. Swangin Glass feat. Lil Keke
04. Loyalty Over Love feat. Yung Al
05. Covered in Ice feat. That Mexican OT
06. Bounce, Rock, Skate feat. Bun B & Chalie Boy
07. Shout Out to My Grower
08. Airplane Mode
09. Can't Stop the Hustle feat. Crys Wall
10. Playamade
11. It's Up feat. Eddie Coke
12. Another Day, Another Dollar
13. Alchemy of Bankrolls

Tagi:
kategorie:
dodano: 2023-10-15 17:40 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Drugi wspólny album Paula Walla i Termanology.

Tracklista:

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2022-04-09 21:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Mamy koniec tygodnia, więc tradycyjnie czas na zebranie do kupy wszystkich najważniejszych premier mijających siedmiu dni.

kategorie:
dodano: 2022-04-09 12:01 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Wspólny album Termanology i Paula Walla.

Tracklista:

01. No Asterisk
02. Ask Permission
03. Recognize My Car
04. Thailand feat. Bun B
05. No Favors (Pt. 2) feat. C Scharp
06. Clubber Lang feat. KXNG Crooked & Wais P
07. How You Been feat. Mia Jae
08. No Tolerance feat. Fly Anakin & Nems
09. Money on My Phone
10. Step Outside feat. Jared Evan & Millyz

kategorie:
dodano: 2020-03-27 14:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Jedenasty w solowym dorobku album legendy z Houston - Paul Walla. Składa się na niego trzynaście premierowych utworów, gdzie gościnnie rapera wsparł tylko Pure.

SPRAWDŹ RESZTĘ MARCOWYCH PREMIER

 

Tracklista: 

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-01-29 10:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Legenda sceny w Houston uderza z pierwszym solowym albumem od 2016 roku, nawiązując też tytułem do burzliwych wydarzeń w rodzinnym mieście w ostatnich miesiącach - na czele z Huraganem Harvey.

Tagi:
dodano: 2015-08-07 13:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Wśród raperek zapewne każdy ma swoją faworytkę. Wybór staje się coraz większy, gdyż przedstawicielek płci pięknej za mikrofonem przybywa... Jeśli lubicie wytatuowane, pewne siebie kobiety, którym rap i marihuana nie są obce sprawdźcie koniecznie co do zaoferowania ma Lil Debbie. Na "Home Grown" wspiera ją gościnnie m.in. Paul Wall i Wiz Khalifa. W rozwinięciu newsa zapoznać można się również z klipem promującym materiał.

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2014-10-24 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

DeLuxe Vodka oraz Klub Pacha Poznań zapraszają na Deluxe Night! Imprezę w klimatach rap, soul and r'n'b prowadzą: rezydenci klubu i Triple Impact. Całość uświetnią gwiazdy wieczoru: Dj WHOOkid - dj ekipy G-Unit i 50 Centa, prowadzący popularny program radiowy w USA, na co dzień grający w najbardziej renomowanych klubach w Stanach Zjednoczonych, oraz raper z Houston, autor platynowej płyty - Paul Wall, jeden z najbardziej znanych przedstawicieli amerykańskiego południa. Oprócz solowych wydawnictw znany ze współpracy z artystami takimi jak: Bun B, Slim Thug, Method Man, Nelly etc. Towarzyszył będzie im Michael Artis producent teledysków, który będzie czuwał nad zebraniem materiału video z imprezy na potrzeby klipu. W charakterze gości pojawią się również poznańscy raperzy: donGURALesko, Kaczor, Shellerini. Podczas imprezy urodziny będą obchodzić Kaczor oraz Dj Soina.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-02-05 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Paul Wall Feat. Bun B & D-Boss - I'm Real You Fake

Kolejny soczysty southowy banger od Paula Walla, tym razem wspieranego przez Buna B i D-Bossa. "I'm gettin no sleep, but I get paid" - słyszymy od dobrze znanego króla grillów z Houston.

kategorie:
dodano: 2013-12-21 17:12 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Król Grillów z Houston wciąż kręci swój biznes i na koniec roku niezależnie wypuszcza do nas nowy album zatytułowany "#checkseason". Gościnnie ikony regionu Lil Keke, Slim Thug czy Killa Kyleon a do tego choćby młody kot z Kalifornii Kid Ink.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2013-12-13 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Król Grillów z Houston wciąż kręci swój biznes i na koniec roku niezależnie wypuszcza do nas nowy album zatytułowany "#checkseason". Wall to zdecydowanie jeden z sympatyczniejszych w bezpośrednim kontakcie amerykańskich MC, których miałem przyjemność spotkać i przepytać... a zarazem gość, który dobrze wie, jak rozbujać publikę. Czego spodziewać można się po "#checkseason"?

Oczywiście bangerowej jazdy w southowym stylu, wspartej takimi gośćmi jak ikony regionu Lil Keke, Slim Thug czy Killa Kyleon a do tego choćby młody kot z Kalifornii Kid Ink. Poniżej sprawdzicie całość, akurat na piątek, check it.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2013-08-08 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

Kirko Bangz Ft. Z-RO, Paul Wall & Slim Thug - ' Cup Up Top Down ' ( Official Video)

Przed wami sześciominutowy teledysk prosto z miejsca, gdzie na hip-hop od zawsze patrzyło się trochę inaczej i robiło w zupełnie inny sposób niż gdziekolwiek indziej - Houston. Kirko Bangz, tegoroczny Freshman XXL do autorskiej reprezentacji Texasu powołał sprawdzonych i cenionych zawodników - Z-Ro, Paul Walla i Slim Thuga. Gospodarz od początku budzi we mnie mieszane uczucia, ale kawałek jako całość się wkręca, goście nie zawodzą, a 6 minut nie dłuży się ani trochę.

dodano: 2013-05-23 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Tegoroczny Freshman Travis $cott nie zdążył jeszcze na dobrą sprawę potwierdzić swojej kandydatury pełnym materiałem. Urodzony w 1992 roku raper z Houston właśnie wypuścił debiutancki mixtape zatytułowany "Owl Pharoah". O tym, że jego talent jest w cenie wiadomo było już wówczas, kiedy podpisał kontrakty z Epic Records i należącym do T.I.'a Grand Hustle, a w ramy swojego producenckiego konglometatu Very GOOD Beats wcielił go Kanye West. Teraz mamy okazję zweryfikować to jak młody raper i beatmaker radzi sobie z nagrywaniem własnych krążków. Gościnnie pojawiła się nie byle jaka plejada pierwszoplanowych postaci aktualnego sceny za Oceanem z T.I., 2Chainzem, A$AP Fergiem, Meek Millem czy Wale'em na czele.

dodano: 2013-04-07 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Slim Thug & Paul Wall - Po'Up Justice (Official Video)

Idealnie na wieczorny chill. Dwie ikony południowej sceny minionej dekady wzięły na warsztat bit do "Poetic Justice" Kendricka Lamara, by ugryźć go po swojemu i w trochę inny tematycznie sposób. Wyszło dość elegancko, sprawdźcie sami.

Strony