Paul Wall

Paul Wall

kategorie:
dodano: 2020-03-27 14:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Jedenasty w solowym dorobku album legendy z Houston - Paul Walla. Składa się na niego trzynaście premierowych utworów, gdzie gościnnie rapera wsparł tylko Pure.

SPRAWDŹ RESZTĘ MARCOWYCH PREMIER

 

Tracklista: 

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-01-29 10:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Legenda sceny w Houston uderza z pierwszym solowym albumem od 2016 roku, nawiązując też tytułem do burzliwych wydarzeń w rodzinnym mieście w ostatnich miesiącach - na czele z Huraganem Harvey.

Tagi:
dodano: 2015-08-07 13:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Wśród raperek zapewne każdy ma swoją faworytkę. Wybór staje się coraz większy, gdyż przedstawicielek płci pięknej za mikrofonem przybywa... Jeśli lubicie wytatuowane, pewne siebie kobiety, którym rap i marihuana nie są obce sprawdźcie koniecznie co do zaoferowania ma Lil Debbie. Na "Home Grown" wspiera ją gościnnie m.in. Paul Wall i Wiz Khalifa. W rozwinięciu newsa zapoznać można się również z klipem promującym materiał.

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2014-10-24 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

DeLuxe Vodka oraz Klub Pacha Poznań zapraszają na Deluxe Night! Imprezę w klimatach rap, soul and r'n'b prowadzą: rezydenci klubu i Triple Impact. Całość uświetnią gwiazdy wieczoru: Dj WHOOkid - dj ekipy G-Unit i 50 Centa, prowadzący popularny program radiowy w USA, na co dzień grający w najbardziej renomowanych klubach w Stanach Zjednoczonych, oraz raper z Houston, autor platynowej płyty - Paul Wall, jeden z najbardziej znanych przedstawicieli amerykańskiego południa. Oprócz solowych wydawnictw znany ze współpracy z artystami takimi jak: Bun B, Slim Thug, Method Man, Nelly etc. Towarzyszył będzie im Michael Artis producent teledysków, który będzie czuwał nad zebraniem materiału video z imprezy na potrzeby klipu. W charakterze gości pojawią się również poznańscy raperzy: donGURALesko, Kaczor, Shellerini. Podczas imprezy urodziny będą obchodzić Kaczor oraz Dj Soina.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-02-05 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Paul Wall Feat. Bun B & D-Boss - I'm Real You Fake

Kolejny soczysty southowy banger od Paula Walla, tym razem wspieranego przez Buna B i D-Bossa. "I'm gettin no sleep, but I get paid" - słyszymy od dobrze znanego króla grillów z Houston.

kategorie:
dodano: 2013-12-21 17:12 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Król Grillów z Houston wciąż kręci swój biznes i na koniec roku niezależnie wypuszcza do nas nowy album zatytułowany "#checkseason". Gościnnie ikony regionu Lil Keke, Slim Thug czy Killa Kyleon a do tego choćby młody kot z Kalifornii Kid Ink.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2013-12-13 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Król Grillów z Houston wciąż kręci swój biznes i na koniec roku niezależnie wypuszcza do nas nowy album zatytułowany "#checkseason". Wall to zdecydowanie jeden z sympatyczniejszych w bezpośrednim kontakcie amerykańskich MC, których miałem przyjemność spotkać i przepytać... a zarazem gość, który dobrze wie, jak rozbujać publikę. Czego spodziewać można się po "#checkseason"?

Oczywiście bangerowej jazdy w southowym stylu, wspartej takimi gośćmi jak ikony regionu Lil Keke, Slim Thug czy Killa Kyleon a do tego choćby młody kot z Kalifornii Kid Ink. Poniżej sprawdzicie całość, akurat na piątek, check it.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2013-08-08 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

Kirko Bangz Ft. Z-RO, Paul Wall & Slim Thug - ' Cup Up Top Down ' ( Official Video)

Przed wami sześciominutowy teledysk prosto z miejsca, gdzie na hip-hop od zawsze patrzyło się trochę inaczej i robiło w zupełnie inny sposób niż gdziekolwiek indziej - Houston. Kirko Bangz, tegoroczny Freshman XXL do autorskiej reprezentacji Texasu powołał sprawdzonych i cenionych zawodników - Z-Ro, Paul Walla i Slim Thuga. Gospodarz od początku budzi we mnie mieszane uczucia, ale kawałek jako całość się wkręca, goście nie zawodzą, a 6 minut nie dłuży się ani trochę.

dodano: 2013-05-23 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Tegoroczny Freshman Travis $cott nie zdążył jeszcze na dobrą sprawę potwierdzić swojej kandydatury pełnym materiałem. Urodzony w 1992 roku raper z Houston właśnie wypuścił debiutancki mixtape zatytułowany "Owl Pharoah". O tym, że jego talent jest w cenie wiadomo było już wówczas, kiedy podpisał kontrakty z Epic Records i należącym do T.I.'a Grand Hustle, a w ramy swojego producenckiego konglometatu Very GOOD Beats wcielił go Kanye West. Teraz mamy okazję zweryfikować to jak młody raper i beatmaker radzi sobie z nagrywaniem własnych krążków. Gościnnie pojawiła się nie byle jaka plejada pierwszoplanowych postaci aktualnego sceny za Oceanem z T.I., 2Chainzem, A$AP Fergiem, Meek Millem czy Wale'em na czele.

dodano: 2013-04-07 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Slim Thug & Paul Wall - Po'Up Justice (Official Video)

Idealnie na wieczorny chill. Dwie ikony południowej sceny minionej dekady wzięły na warsztat bit do "Poetic Justice" Kendricka Lamara, by ugryźć go po swojemu i w trochę inny tematycznie sposób. Wyszło dość elegancko, sprawdźcie sami.

dodano: 2013-03-15 19:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 10)

Yelawolf nie próżnuje. Już dawno temu zapowiedział, że w tym roku ma zamiar wydać aż trzy nowe projekty: mixtape "Trunk Muzik Returns", wspólny album z Big K.R.I.T.'em, zatytułowany "Country Cousins", a także drugi krążek w ramach współpracy z Shady Records, "Love Story". I wszystko idzie chyba zgodnie z planem. W dniu dzisiejszym odbyła się bowiem premiera "Trunk Muzik Returns", materiału, który - według słów samego Yelawolfa - skierowany jest przede wszystkim do zagorzałych fanów rednecka z Alabamy. Na mixtape składa się 10 wyprodukowanych w całości przez WillPowera utworów, gościnnie pojawiają się m.in. A$AP Rocky, Raekwon i Paul Wall. Odsłuch/możliwość pobrania w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-12-03 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 8)

Szósty odcinek #Sunday Service jest w pewien sposób wyjątkowy. Co prawda udostępniony fanom tym razem numer zatytułowany "Rollin'" nie znajdzie się na ostatecznej trackliście zbliżającego się coraz większymi krokami "Jesus Piece", ale zdaniem autora powinien. W "Rollin'" niby pojawia się Kanye West, który w rzeczywistości jest tylko wysamplowany, a z informacji Gracza usłyszeliśmy, że numer nie znalazł się na albumie właśnie ze względu na problemy z czyszczeniem sampli. Game napisał jednak, że jeżeli na albumie umieścimy ten numer zaraz za kawałkiem tytułowym to będzie pasował i "wzbogaci doświadczenia płynące ze słuchania".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-12-02 15:00 przez: Tomasz Modrzyński (komentarze: 2)

Fame feat. Paul Wall Purp x Trees x Hennessy

Muszę przyznać, że sprawdziłem ten numer ze względu na Walla. I tak jak się spodziewałem, Paul nawinął dużo lepiej od gospodarza.  A co Wy sądzicie o kolaboracji na linii Nowy Jork - Houston?

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-10-08 18:30 przez: Rafał Poros (komentarze: 0)
Członek duetu Cali Agents- Planet Asia- przygotowuje kolejny już w swej karierze longplay. "Black Belt Theatre", bo taką nazwę będzie nosił jego nadchodzący album, w sklepach pojawić się ma ostatniego dnia lutego 2012 roku. Produkcja ta ukaże się nakładem wytwórni Wandering Worx Music.

Asia, znany także jako King Medallions, zaprosił do współpracy kilku ciekawych graczy. Kogo?
video
dodano: 2010-12-19 15:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 22)

Mimo platyny na koncie i kilku głośnych krążków, w naszym kraju wciąż jest niewystarczająco znany. W tym miesiącu Paul Wall zawitał jednak do Polski po raz drugi, by wystąpić razem z Kaczorem w warszawskim Freshu.

Nie mogliśmy przegapić możliwości przeprowadzenia z nim wywiadu, przy okazji którego zaskoczył nas zresztą swoją normalnością, otwartością i absolutnym brakiem gwiazdorstwa. Czego dowiedzieliśmy się od Paula?

Tagi:

Strony