Young Jeezy

Young Jeezy

kategorie:
dodano: 2020-03-27 11:01 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Kompletnie bez żadnych zapowiedzi, Jeezy wypuszcza spontaniczny projekt, na którym znajdziemy 7 premierowych utworów, gdzie jedyną postacią występującą jest gospodarz.

SPRAWDŹ RESZTĘ MARCOWYCH PREMIER

 

Tracklista:

kategorie:
dodano: 2020-01-16 17:19 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Czwarta i zarazem finałowa odsłona legendarnej już serii albumu Thug Motivation. Fani Snowmana z pewnością nie będą zawiedzeni.

 

 

 

Tracklista:

video
dodano: 2015-08-07 22:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 9)

Projekt za projektem, premiera za premierą a ja wciąż nie mogę się nadziwić, jak niesamowity jest ten rok dla rapu za Oceanem. Do zacnego grona artystów, którzy zaserwowali nam w tym roku wydawnictwa najwyższej klasy dołącza niezawodny Warren G! Jeden z najbardziej stylowych, wyluzowanych MC's i jeden z najwybitniejszych producentów, jakich zrodziło Zachodnie Wybrzeże, puścił w tym tygodniu w świat EPkę "Regulate... G Funk Era Part II The EP".

Nawiązująca do ultraklasycznego singla Warrena w duecie z Ś.P. Nate Doggiem "Regulate" EPka zawiera niepublikowane wcześniej numery, nagrane razem ze Ś.P. Nate Doggiem i wzbogacone o gośćinne zwrotki takich zawodników jak Bun B, Young Jeezy, Too $hort czy E-40. Do Sieci trafił też właśnie pierwszy teledysk promujący projekt - "My House".

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-12 13:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 1)

DJ Drama zrekrutował dwie największe młode gwiazdy Atlanty, czyli Rich Homie Quana i Young Thuga, dodał do nich weterana Young Jeezy'ego i dołożył sobie kolejny uliczny hit do swojej kolekcji. "Right Back" zapowiada nadchodzący album popularnego DJ'a, czyli "Quality Street Music 2". Na planie klipu dodatkowo imprezują Big Sean, T.I., Troy Ave, Birdman, Nipsey Hussle, 2 Chainz i inni. 

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-09-04 17:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Album Jeezy'ego "Seen It All" już jest po swojej premierze, ale jeden z pionierów trapu z Atlanty nie zwalnia tempa. W celu podkręcenia już i tak dużego zainteresowania płytą (oczekuje się, że w pierwszym tygodniu sprzeda się na poziomie 100 tysięcy kopii) wydany został remix jednego z utworów z LP. Trzeba przyznać, że nie byle jakiego remixu, ponieważ swoją zwrotkę Jeezy'emu na "Holy Ghost" dołożył Kendrick Lamar. Dodatkowo opublikowany został trailer klipu, który powstanie do tego utworu. Remix "Holy Ghost" oraz trailer możecie sprawdzić w rozwinięciu newsa.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-08-26 17:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 15)

Jego album "Seen It All" jest już gotowy do srzedaży, a datę oficjalnej premiery ustaloną ma na 2 września. Gościnne udziały m.in. Jay'a Z, T.I.'a, Lil Boosiego oraz Future'a zapowiadają sukces komercyjny wydawnictwa, ale wychodzi na to, że to nie album jest najważniejszą sprawą w życiu Jeezy'ego, a przynajmniej na ten moment.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-08-05 12:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Jeezy szykuje się do wydania swojego albumu "Seen It All: The Autobiography", którego data premiery przypada na 2 września. Z tej okazji dostajemy pierwszy klip, który powstał do bangera "Me OK". Video jest idealnym przykładem na to, jak powinien wyglądać uliczny, kozacki klip. Sam Jeezy konkretnie uderza z promocją solówki, ponieważ i "Me OK" i "Seen It All" z gościnnym udziałem Jay'a Z są naprawdę mocnymi pozycjami. Teledysk, w którym można zaobserwować też Rich Homie Quana i Trey Songza możecie obejrzeć w rozwinięciu.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-06-18 17:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

"Evil Seeds Grow Naturally" ukaże się już 9 lipca i będzie znakomitą okazją, żeby zweryfikować talent nawijacza z Indiany jako niezależnego artysty. Jeszcze w zeszłym roku pisaliśmy o obustronnym porozumieniu pomiędzy Gibbsem i należącym do Young Jeezy'ego CTE, które ostatecznie zakończyło ich współpracę - wydawało się, że zupełnie polubownie. Czas pokazał, że atmosfera między obydwiema stronami wcale nie była tak czysta, a Freddie po kilku miesiącach od rozstania mówi o swoim niedawnym współpracowniku bez żadnego szacunku.

Przed premierą Gangsta Gibbs prezentuje kolejny teledysk promujący album oraz tracklistę. Gościnnie na płycie pojawią się m.in. Spice 1, Daz Dillinger, Problem, BJ The Chicago Kid czy Jay Rock. W rozwinięciu znajdziecie zarówno teledysk do "Eastside Moonwalker" jak i szczegóły dotyczące spiny z Jeezym.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2013-06-14 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Preservation to wieloletni DJ i przyjaciel Mos Defa (i Yasiina Beya), który jak się okazuje jest również uzdolnionym producentem. W wywiadzie przy okazji premiery swojej najnowszej produkcji powiedział o sztce remixu "Kiedyś to było dużo bardziej wyjątkowe. Miało się nadzieję, że te 12 cali będzie mieścić remix Large Professora. Czekało się na to. Ci ludzie czasem odnawiali ten numer, czasami to nie było aż tak dobre, ale czasem było lepsze niż w oryginale. To był właśnie cały fun oczekiwania na to i myślę, że w wielu aspektach już to straciliśmy". A może jednak nie? Faktycznie w ostatnim czasie remix często polega na dodaniu jednej zwrotki albo trzydziestu zwrotek maksymalnie rozpoznawalnych raperów, ale przecież powstają nadal takie rzeczy jak... "REcstatic"?

Wydaje się, że to produkcja w wielu kwestiach wyjątkowa. Chociażby dlatego, że powstawała przy obecności autora wokali, ale też dlatego, że autor remixów był obecny w trakcie powstawania oryginału, obserwował proces, przebywał z twórcami muzyki, wiedział jakie kawałki znalazły się na krążku, a jaki odpadły i dlaczego. Wiedział co Mos chciał na tym krążku osiągnąć.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-04-20 12:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

DTP Entertainment szykuje się powoli do premiery nowego mixtape'u zatytułowanego jakże dźwięcznie i zgrabnie "I Don't Give A Fuck". Pierwszym singlem jest współpraca dwóch panów, którzy jeszcze niedawno skakali sobie do gardeł. Luda i Jeezy postanowili zrobić mały tribute dla southside. Efekt znajdziecie w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-31 17:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 0)

Co za dużo, to nie zdrowo - ten banał sprawdza się w zdecydowanej większości przypadków, ale akurat nie w tym. Mam tu na myśli ostatnie poczynania Kendricka Lamara, który coraz bardziej wytęża swoją muzyczną aktywność, występując w coraz to nowych remiksach i dając kolejne zwrotki gościnne. Tym razem urodzony w Compton raper pojawia się w remiksie do utworu "R.I.P." z zeszłorocznego mixtape'u Young Jeeziego. Oprócz niego, możemy usłyszeć również YG i Chrisa Browna. Ten ostatni pokusił się nawet o delikatne szturchnięcie Drake'a, nawijając: "If you started from the bottom, gon’ and come out the closet". Odsłuch poniżej. 

dodano: 2013-03-25 12:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 2)

D3rFgr0Tu1c#!

"I’m a party dude. I’m a club animal. I go hard in the club" - pyszałkował się niedawno Young Jeezy w wywiadzie udzielonym stacji MTV. I chyba nie kłamał; potwierdzeniem tych słów niech będzie teledysk do "R.I.P.", kolejnego singla promującego zeszłoroczny mixtape Snowmana. Gościnnie nie zwalniający featuringowego tempa 2 Chainz, za produkcję odpowiada DJ Mustard.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Pop, R&B
dodano: 2013-03-22 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Coś dla fanów głębokiego undergroundu i poetyckich tekstów. W nowym remixie "Pour It Up" na świetnym nowoczesnym bicie Mike WiLL Made It oprócz samej Ri pojawia się czterech dobrze znanych zarobionych raperów - Young Jeezy, Rick Ross, Juicy J i T.I. Każdy podszedł do sprawy poważnie i nagrał coś szytego na miarę swoich możliwości. Kawałek nabrał nowego wyrazu i komercyjnego potencjału, a na dodatek dobrze się go słucha.

video
dodano: 2013-03-12 14:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Juicy J - Show Out (Explicit) ft. Big Sean, Young Jeezy

Wygląda na to, że machina promująca nadchodzący album Juicy J'a - "Stay Trippy" rusza na dobre. Kilka dni temu dostaliśmy nowy singiel, w którym udzielił się The Weeknd, a teraz dostajemy teledysk do utworu "Show Out", gdzie gościnnie udzielili się Big Sean oraz Young Jeezy. Bogactwo i przepych na każdym kroku. 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-03-03 17:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 3)

To się dopiero nazywa tempo! Jeszcze przed chwilą kompletnie anonimowy, dzisiaj na remix swojego megahitu zaprasza jedne z najjaśniej świecących gwiazd amerykańskiego maintreamu: T.I.'a, Young Jeeziego i 2 Chainza. O kim mowa? Ano o raperze kryjącym się pod ksywką Trinidad James, który po wydaniu darmowego albumu "Don't Be S.A.F.E." - to właśnie stamtąd pochodzi podstawowa wersja "All Gold Everything" - podpisał wart dwa miliony dolarów kontrakt z Def Jamem. Teledysk z udziałem czterech muszkieterów z Atlanty pod spodem. 

Strony