Gangsta Gibbs

Gangsta Gibbs

video
dodano: 2022-05-11 19:13 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Trzeci singiel z projektu H4J4 od Bugsa i Opała jest już dostępny do sprawdzenia na kanale QueQuality. Gościnnie w numerze "Sny, euforia i łzy" udzielił się Cooks, a za bit odpowiedzialny jest Gibbs.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-06-18 17:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

"Evil Seeds Grow Naturally" ukaże się już 9 lipca i będzie znakomitą okazją, żeby zweryfikować talent nawijacza z Indiany jako niezależnego artysty. Jeszcze w zeszłym roku pisaliśmy o obustronnym porozumieniu pomiędzy Gibbsem i należącym do Young Jeezy'ego CTE, które ostatecznie zakończyło ich współpracę - wydawało się, że zupełnie polubownie. Czas pokazał, że atmosfera między obydwiema stronami wcale nie była tak czysta, a Freddie po kilku miesiącach od rozstania mówi o swoim niedawnym współpracowniku bez żadnego szacunku.

Przed premierą Gangsta Gibbs prezentuje kolejny teledysk promujący album oraz tracklistę. Gościnnie na płycie pojawią się m.in. Spice 1, Daz Dillinger, Problem, BJ The Chicago Kid czy Jay Rock. W rozwinięciu znajdziecie zarówno teledysk do "Eastside Moonwalker" jak i szczegóły dotyczące spiny z Jeezym.