Floral Bugs

Floral Bugs

video
dodano: 2021-11-15 22:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Brain Dead Familia prezentuje utwór "Ćmy". Jest to kolejny singiel promujący wydawnictwo "BDF Represent". Na jednym tracku usłyszycie tu Opała, Floral Bugsa oraz Profesora Smoka.

dodano: 2021-11-15 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Kolejny singiel z "Pandemonium" i kolejna unikatowa kooperacja. Anatom zaprosił tym razem Koldiego i Floral Bugsa, z którymi skrzyżował style i spojrzenia na drillowym bicie SLVR'a. Co przynoszą nam "Leki"?

video
dodano: 2021-11-11 11:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Na dwa dni przed premierą płyty Chrisa Carsona i Dj’a Soiny zatytułowanej „Olimp” artyści prezentują piąty już singiel z tego projektu. W tytułowym utworze gościnnie pojawiają się Opał i Floral Bugs, a klip zrealizował PUCCINI 360. Najbardziej klimatyczny z teledysków promujących album „Olimp” obejrzeć można na oficjalnym kanale Chris Carson x Dj Soina.

video
dodano: 2021-10-29 16:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Jakie życie, taki rap. Ruskiefajki i Floral Bugs są prywatnie parą, a teraz dostarczając nam bezkompromisowy i dość mroczny lovesong pt "Romance".

"Daliśmy się trochę ponieść szaleństwu, być może jest nieprzyzwoicie - jednak szczerze" - pisze Ruskiefajki, a Bugs dodaje - "jest kontrowersyjnie, mocno, inaczej".

video
dodano: 2021-10-25 18:45 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Trzech reprezentantów Brain Dead Familii łączy siły we wspólnym singlu "Sekta". Po "Posse Cut" oraz solowym numerze Opała "OPcy", to już trzeci singiel zapowiadający wspólny album reprezentantów BDF.

video
dodano: 2021-10-11 15:32 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Już 26 listopada ukaże się długo zapowiadany album na którym usłyszymy wszystkich reprezentantów Brain Dead Familii! Pierwszym singlem z albumu jest utwór "Posse Cut" w którym usłyszycie wszystkich sześciu członków BDF (Słoń, Opał, Floral Bugs, Profesor Smok, Mati Ważny, KODEIN).

kategorie:
dodano: 2021-10-11 15:29 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Już 26 listopada ukaże się długo zapowiadany album na którym usłyszymy wszystkich reprezentantów Brain Dead Familii!

Na zawartość materiału "BDF REPRESENT" składa się czternaście premierowych utworów, w których usłyszymy takich raperów jak: Słoń, Opał, Floral Bugs, Profesor Smok, Mati Ważny oraz KODEIN. Za produkcje wszystkich beat'ów odpowiedzialny jest Chubeats, a gościnnie na albumie można usłyszeć DJ'a Soinę, Dope DOD oraz Groov'a z zespołu Drown My Day.

video
dodano: 2021-09-01 18:56 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Floral Bugs prezentuje świeże wydanie czystego hip hopu. Gęsta liryka połączona z luźnym, funkowym flow, to połączenie zarówno dla koneserów oldschoolu, jak i newschoolowych słuchaczy. "Sport Cygarety" to remix numeru "Verpennt" niemieckiej grupy 187 Strassenbande. Za remake bitu odpowiada 4Money.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-11 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Tegoroczny Młody Wilk na początku swojej kariery tworzył numery wyłącznie w horrorcore'owoym klimacie. Z czasem się to zmieniło i raper zaczął odnajdywać się w uniwersalnych brzmieniach. Czy jest szansa, że powróci jeszcze do starej stylówki?

Tagi:
video
dodano: 2021-08-04 19:15 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Rizi Beizeti po ostatnich ciekawych featach z Silesem “Big Love” i Cheatzem “Demon”, tym razem wjeżdża z mocnym bangerem “Polonez”, produkcji 4Money z gościnnym udziałem Florala Bugsa, tegorocznego Młodego Wilka

video
dodano: 2021-06-08 12:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)
fot. Dagmara Szewczuk

Floral Bugs wpadł na galę Popkillery parę dni przed premierą swojego trzeciego albumu, na którym gościnnie wspierają go m.in. DGE, Kacper HTA czy Kizo. Yurkosky'emu opowiedział o intensywnym okresie w swoim życiu, o muzycznych przemianach, ale także o tym dlaczego ostatni rok był naprawdę dobry dla polskiego rapu.

video
dodano: 2021-05-25 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"Autentyk" to kolaboracja Bugsa z weteranami sceny - donGURALesko i Kacprem HTA. Pokaz umiejętności i refren utrzymany w słowiańskich klimatach to hitowe połączenie artystów między którymi aż kipi chemia na tracku. Za produkcję klimatycznego bitu odpowiedzialny jest 4MONEY.

video
dodano: 2021-05-18 18:34 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Digga" to najbardziej agresywny singiel z dotychczas wypuszczonych przez Floral Bugsa. Dominuje technika i mocna liryka w połączeniu z zdrapanym wokalem. To ewidetnie numer dla fanów starszego stylu odnowiony o nowoczesne brzmienie i futurystyczny refren.

Tagi:
video
dodano: 2021-05-10 19:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

"Tailwind" to mocna kolaboracja Bugsa z Kizo na agresywnym bicie spod ręki 4money. Refrenowy drop to gwarancja pogo na koncertach a luźniejsze zwrotki pasują zarazem do słonecznych wakacji jak i nocnej jazdy.

Tagi:
dodano: 2021-04-23 15:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Floral Bugs mimo krótkiego stażu zdążył już przeżyć parę wyjątkowych koncertowych historii - od szalonych stagedivingów po jeszcze bardziej szalone afterowe sytuacje, w których znalazł się między niedawnymi idolami, a wszystko kipiało hip-hopem. Sprawdźcie co zapamiętał z trasy z Opałem oraz występów przed Słoniem i Dope D.O.D.!

Strony