Floral Bugs

Floral Bugs

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-04-08 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Floral Bugs nadciąga ze swoim trzecim albumem. "Moja Sztuka" to najbardziej dojrzały materiał w dorobku tegorocznego Młodego Wilka, co zwiastuje nam pierwszy singiel. A lista gości intryguje!

Tagi:
video
dodano: 2021-04-05 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Floral Bugs ogłosił, że gościem w pierwszym singlu z jego trzeciego albumu "Moja Sztuka" będzie Smolasty. Raper podał datę premiery numeru wraz z którym wystartuje preorder płyty.

video
dodano: 2021-03-29 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Po serii grupowych singli pora na wspólny! "Gdy zapada zmrok" wyprodukował Chris Carson, a video zrealizowała ekipa 9LITER FILMY. Dotychczasowe 7 finałowych utworów akcji Młode Wilki dawało luźny pokaz stylu, w tym roku z uwagi na sytuację na świecie singiel Wilków ma dużo mocniejszy i bardziej osobisty wydźwięk...

video
dodano: 2021-03-24 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pół składu, 6 głów - salut! Pierwszy połówkowy singiel w ramach Młodych Wilków 8 już dostępny - "6 głów" to soczysty banger na bicie Magiery, w którym usłyszycie Bersona, Hodaka, Floral Bugsa, rip scotty'ego, Szymiego Szymsa i Janusza Walczuka. Druga połówka zaatakuje już w piątek!

video
dodano: 2021-03-15 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Drugi klip i drugie kontrastowe połączenie - posłuchajcie co Floral Bugs, rip scotty i Berson mieli do powiedzenia o swoim wspólnym singlu "Saper", zajrzyjcie też z nami do Hemp Studio, gdzie pod okiem Szweda SWD powstawał cały kawałek.

video
dodano: 2021-03-14 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Drugi ćwiartkowy singiel i dużo mocnych emocji - Floral Bugs, rip scotty i Berson na bicie Szweda SWD, sprawdźcie co wyszło z tego połączenia! Kolejny wilczy utwór już za 3 dni...

video
dodano: 2021-03-13 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Odsłaniamy dalszą część drabinki - już jutro otrzymacie wspólny numer od Floral Bugsa, rip scotty'ego i Bersona, którzy zawitali do studia Szweda SWD! Co wyszło z tego połączenia? Premiera video odlicza się już pod linkiem poniżej!

dodano: 2021-03-06 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Oprócz tego, że akcja Młodych Wilków jest dobrą okazją do pokazania się dla młodych artystów, to spełnia jeszcze jedną ważną funkcję o której często zapominamy - integracyjną. Artyści często nawiązują między sobą dobre relacje, które prowadzą do wspólnych kooperacji. Tak się stało również w przypadku tej edycji. W ramach ogłoszenia Szymi Szymsa kolejnym Młodym Wilkiem Kara podzieliła się pozytywnymi wrażeniami na temat jego osoby.

dodano: 2021-03-02 13:59 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

W serii rentgenowych pytań Floral Bugs opowiedział nam m.in. o tym jakie superbohaterskie moce chciałby przejąć, o najważniejszej książce w życiu oraz o tym... co zrobiłby gdyby przez rok nie mógł zajmować się muzyką. Wskazał też jaki był pierwszy rapowy numer, jaki usłyszał.

Tagi:
dodano: 2021-03-01 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 5)

Floral Bugs ('01) – reprezentant Bielska-Białej, BDF i horrorco… a nie, wróć. Ech, jak szybko ci raperzy dorastają. Tak, można powiedzieć, że zarówno na polu wydawniczym, jak i artystycznym ten sympatyczny młody twórca już na tym etapie kariery postanowił podkreślić swoją niezależność. Ale to dobrze, bo choć w tekstach przebrzmiewa wciąż młodzieńcza bezkompromisowość i energia, to świadczy tylko o nieustannej chęci rozwoju.

dodano: 2021-02-18 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Floral Bugs, który był jednym z głośniejszych, zeszłorocznych newcomerów, zorganizował na swoim Instagramie krótkie Q&A, w którym zdradził, że jego fanów czeka wspólny kawałek z Alberto, Kizo czy jednym z członków SBM Label.

Tagi:
video
dodano: 2021-02-02 10:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Z jednej strony delikatny, ale jednocześnie zadziorny głos Sandry Czuraj. Z drugiej natomiast hipnotyzująca nawijka Floral Bugsa. W ten sposób powstał ich wspólny kawałek – Halucynacje!

Sandrę Czuraj kojarzyć możecie z niedawno wypuszczonym singlem Samotność, który nagrała wspólnie z raperem obim. Tym razem młoda artystka również postawiła na duet - w utworze Halucynacje dołączył do niej Floral Bugs.

video
dodano: 2020-12-19 17:50 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Ostatni numer rapera "FEEDBACK" wyszedł pół roku temu. Teraz Fejz powraca z nowym singlem "Nic Nie Wskórasz" z gościnnym udziałem Floral Bugsa i CHZDM. Kawałek wyprodukował GoldMajor, natomiast za video odpowiada Needy.

video
dodano: 2020-10-21 15:27 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"Nie chciałem tak umierać" to drugi, po "Dziś się uda", singiel zapowiadający EP-kę Cooksa zatytulowaną "Miałem sen". Tym razem artysta do współpracy zaprosił Floral Bugsa oraz Gibbsa. Nowy utwór, podobnie jak całą epkę, wyprodukował SHDOW. Video do tego tracku, zrealizowane przez Marathon Films.

video
dodano: 2020-10-10 13:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)
fot. Young $$$andi

Floral Bugs zaskoczył w tym roku zmianą stylówki, wychodząc z horrorcore'owego sznytu do rozbujanego trapu, a przemianę tłumacząc w numerze "Preludium". Jego "Nowa Sztuka" zawalczyła w czołówce notowania OLiS, a teraz postanowił zaskoczyć nas po raz kolejny.

Strony