Sztoss

Sztoss

video
dodano: 2020-02-14 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„Macchiato” to pierwszy singiel zapowiadający producencki projekt RunForEast’a, jest to także pierwszy efekt współpracy tego mega zdolnego producenta z Warner Music Poland. Do udziału w tym utworze artysta zaprosił Cooksa, Sztossa i Wac Toję.

Przez ostatnie kilka dni w social media wszystkich zaangażowanych w utwór „Macchiato” trwała akcja zapowiadająca premierę klipu, za który odpowiada Dawid Cechmajster. W fabularnym video Cooks, Sztoss i Wac Toja wpadają w tarapaty, co się wydarzy? Jak reżyser klipu zinterpretował „Macchiato”? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w teledysku.

video
dodano: 2018-11-29 21:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Parę dni temu pisaliśmy Wam o tym, że raperzy pod koniec roku zalewają nas klipami a my staramy się w dziale Video za nimi nadążyć. Dziś nie było spokojniej - ciekawe teledyski wpadły do nas zarówno ze Stanów jak i z Polski, oczywiście z przeróżnych klimatycznych stron sceny.

video
kategorie: R&B, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-28 23:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Sztoss ft. Young Igi - Znam parę miejsc

Sztoss prezentuje teledysk do singla „Znam parę miejsc” nagrany z udziałem Young Igiego. Numer zapowiadający nadchodzący album solowy artysty zatytułowany "Sztoss”.

Tagi:
video
dodano: 2018-10-17 19:51 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Sztoss prezentuje teledysk do stylowego singla "Na pamiątkę". Gościem w utworze jest PlanBe. Warstwą produkcyjną zajął się S4k, a klip to dzieło ekipy GRZVideos. Kawałek zapowiada nadchodzący album solowy artysty zatytułowany "Sztoss".

Tagi:
video
dodano: 2018-06-21 00:07 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 2)

White House Records przy współpracy z UrbanRecTv przedstawia trzeci klip promujący projekt White House Connection! W klipie "GO!/Sukces" zobaczycie Wac Toja, Palucha, Jano PW i Sztossa. Premiera płyty już 22 czerwca.

video
dodano: 2018-06-05 15:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Anatom zaskakuje, wyłamując się z wszechobecnych ostatnio trapowych trendów i serwuje soczystą radiówkę w sam raz na rozpoczynający się letni sezon! Dynamiczny, bogato zaaranżowany bit od Feliepe, który w takich klimatach spisuje się na szóstkę z plusem, klimatyczna zwrotka Sztossa, znanego ze świetnych gościnnych występów między innymi u Sitka, PlanaBe czy Zbuka oraz zwrotki i refren Anatoma, który po raz kolejny odkrywa przed nami nowe możliwości ze swojego warsztatu wokalnego, nie pozostawiając treści tylko zbędnym dodatkiem. Video to jak zwykle oryginalna wizja chłopaków z Lumetri.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-01-06 02:22 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Album zawiera 4 utwory, w stylu nowoczesnego RnB, w których Sztoss opowiada miłosne historie przy akompaniamencie beatów produkcji Sxlxmona.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-06-09 18:57 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Prezentujemy najnowszy singiel od Czarnego pt. “Historię piszą zwycięzcy”, który powstał pod patronatem Prosto Label - w utworze pojawia się inny reprezentant wytwórni, VNM. Numer wzbogacają również Łysol z JWP/BC i Sztoss. Obraz wyreżyserowała i wyprodukowała ekipa Ex Oriente Lux.

wydarzenie
dodano: 2016-05-28 12:28 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

8 i 9 lipca 2016 roku w Nysie odbędzie się kolejna edycja festiwalu "Nysa Hip-Hop Festiwal", która organizowana jest już od kilku ładnych lat. Tym razem Nyski Dom Kultury postanowił przygotować 2-dniowy spektakl, na którym pojawią się czołowi wykonawcy polskiej sceny rap. To niezapomniane show wspierane jest przez portal I Love Nysa oraz markę Patriotic.

video
kategorie: R&B, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-27 21:09 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

W sieci pojawił się nowy klip Sztossa pt. “Wolność”. Jednocześnie artysta uruchomił przedsprzedaż swojego debiutanckiego, legalnego krążka “81”. Album pojawi się we wszystkich dobrych sklepach muzycznych 27 maja. Klip zrealizowała ekipa Mortvideo. Za muzykę w utworze “Wolność” odpowiada S4k - autor całości muzyki na “81”.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-06 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W sieci pojawił się nowy klip do wspólnego numeru Chady i Sztossa. Singiel “Twoje decyzje, Twoje wybory” promuje najnowszą składankę Step Records “Rap Najlepszej Marki vol. 2”. Za muzykę odpowiada SoDrumatic. Video to dzieło dwóch ekip - zdjęcia: LemonSniff, montaż: 9LiterFilmy. Premiera składanki 8 kwietnia. Krążek w wersji DELUXE rozszerzony o bonusowe nagrania, dostępny jest w przedsprzedaży na preorder.pl.

video
kategorie: R&B, Teledyski, Video
dodano: 2016-03-22 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W sieci pojawił się nowy klip Sztossa. Wokalista pochodzący z Lublina dzieli się ze słuchaczami kolejnym singlem, tym razem do numeru “Podwójne tempo”. Za produkcję utworu odpowiedzialny jest S4K. Video to dzieło ekipy Mortvideo. Klip promuje nadchodzące solo Sztossa pt. “81”.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-12-16 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Sztoss potwierdził oficjalne wstąpienie w szeregi Step Records i na kanale wytwórni pojawił się pierwszy klip do singlowego numeru "Podejrzany". Jest to pierwszy z kilku luźnych wideoklipów promujących muzykę artysty. Za bit odpowiada S4k. Teledysk to dzieło ekipy Mort Video.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-12-11 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

„Meduzy” to kolejny klip promujący najnowsze solo Kajmana pt. „0#1”. Album, który ukazał się w październiku tego roku doczekał się następnego video, za które odpowiada ekipa Origami Graphics. Bit to dzieło S.S.Z. (Sound Sampling Zone). Gościnnie w numerze pojawił się Sztoss. Krążek „0#1” dostępny jest cały czas na www.preorder.pl

Tagi:
video
kategorie: Elektronika, Teledyski, Video
dodano: 2015-06-30 00:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

UrbanRec prezentuje teledysk MXF z gościnnym udziałem Sztossa do utworu "Jointy i Sex". MXF to producencko-didżejski duet stworzony przez Maro Music i DJ-a Frodo. "Jointy i seX" zdążyły już zyskać rekomendację Pezeta - Kozacki, imprezowy kawałek, świetny wokal Sztossa, koniecznie musicie to sprawdzić! komplementuje czołowy polski raper.

Tagi:

Strony