Sir Mich

Sir Mich

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-01-19 19:06 przez: Redakcja (komentarze: 3)

No i nie ustaje ciąg newsów o Tede - to już czwarty w ciągu dwóch dni, do tego zawierający dwie informacje. Dziś pojawił się nowy singiel "Jeszcze Raz#". Natomiast już za tydzień ukaże się limitowany jubileuszowy winyl "Elliminati" - przypomnijmy, że w grudniu Tede zagrał koncert "Ellimination" na X-lecie tego albumu. Wydarzenie to zapowiadaliśmy w darmowym artykule, który mówił o historycznym DJ-secie DJ-a Buhha mającym tam miejsce.

video
dodano: 2023-09-22 15:47 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Z ciężkim sercem trzeba to przyznać, ale nie ma co ukrywać – lato się kończy. A co za tym idzie przyszedł czas podsumowań i wspominek, a także wyczekiwania do następnych letnich dni. Właśnie na tę okazję PlanBe oraz Sir Mich postanowili przygotować coś specjalnego. „Lato Się Kończy” to singiel, który oficjalnie kończy lato i wprowadza powoli w klimat jesiennej nostalgii i melancholii.

Muzycznie Planek nawiązuje do swoich starych numerów i wyraźnie w nowym singlu czuć ducha jego pierwszego albumu „Insomnia”, co z pewnością spodoba się jego fanom, którzy właśnie na takie utwory czekają najbardziej.

Tagi:
video
dodano: 2022-07-07 15:09 przez: Redakcja (komentarze: 2)

Na dzień przed premierą albumu PlanBe & Sir Mich ‘Flamingo’ artyści przygotowali kolejny, siódmy już teledysk, promujący to wydawnictwo. Tym razem zobrazowany został utwór ‘LA’, a video powstało w czerwcu tego roku w Stanach Zjednoczonych. Zdjęcia do obrazka realizowane były w tytułowym Los Angeles, ale także w Pasadenie oraz La Canada Flintridge w stanie Kalifornia.

video
dodano: 2022-06-05 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Złe autorytety" to piąty singiel zapowiadający nadchodzący wielkimi krokami album duetu PlanBe & Sir Mich "Flamingo". Gościnnie dograł się Wac Toja. Preorder jest cały czas możliwy do zamówienia.

dodano: 2022-05-12 19:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Współpraca duetu PlanBe & Sir Mich wreszcie owocuje albumem, już 24 czerwca światło dzienne ujrzy krążek o tytule „Flamingo”. Od dzisiaj we wszystkich serwisach streamingowych dostępny jest najnowszy, czwarty już, singiel zapowiadający ten projekt: „Kuloodporny”. Nowy utwór zaskakuje formą, a PlanBe pokazuje w nim swoje możliwości wokalne.

Tagi:
video
dodano: 2022-03-30 19:00 przez: Redakcja (komentarze: 2)

Jak zmieniły się trendy w brzmieniu hip-hopowym na przestrzeni lat? Jak wygląda produkcja rapowych hitów? Sprawdźcie drugi z serii specjalnych podcastów przygotowanych w ramach podsumowań roku do gali Popkillery 2022!

O trendach w rapie, kulisach produkcji muzycznej i tym, jak polski rap wypada na tle Europy rozmawiają czołowi producenci: Sir Mich, Favst i Szwed SWD.

video
dodano: 2022-01-22 09:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

PlanBe i Sir Mich wspólnie po raz trzeci! „Bling Bling” to kolejny zwiastun wspólnego albumu obu artystów, który ukaże się wkrótce nakładem Warner Music Poland. O zbliżającym materiale wiemy coraz więcej, ale z informacji docierających od Planka można wywnioskować, że wiele czeka jeszcze na odkrycie.

Tagi:
video
dodano: 2021-12-16 20:34 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 4)

Jaki jest przepis na dobrą płytę producencką? Pełnego nikt nie zna, ale na pewno warto dodać w nim element zaskoczenia, najlepiej pokazując gości od innej strony niż są powszechnie znani. Taki cel przyświeca Sir Michowi, który wypuścił właśnie pierwszy singiel zapowiadający jego album producencki. Utwór „Dobra karma” z gościnnym udziałem Alberto z pewnością zaskakuje - w takim klimacie reprezentanta GM2L jeszcze nie słyszeliśmy. Dużo dobrej energii i motywacyjnego przekazu!

Tagi:
video
dodano: 2021-05-29 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Tede i Sir Mich prezentują kolejny singiel promujący, zapowiadaną na 18 czerwca 2021 roku, płytę pt. “KA$ABLANCA REAL”. Kawałek o zabarwieniu koncertowym zatytułowany “Enwujotka” wraz z teledyskiem stworzonym przez Pana Zgrywusa, nawiązuje do symbolu i loga wytwórni rapera, czyli właśnie NWJ. Na tracku usłyszymy kompletny “enwujotkowy” tutorial zaproponowany przez rapera w przystępnej formie tak, aby każdy mógł być NWJ. W klipie pojawia się także monumentalna rzeźba Enwujotki, autorstwa Marka Kulika.

Tagi:
video
dodano: 2021-05-10 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Tede i Sir Mich prezentują kolejny singiel promujący płytę pt. “KA$ABLANCA REAL”. Kawałek o charakterystycznym tytule “Szlaufen” porusza reprezentacyjny temat dla rapera, jakim są pieniądze, a co uważniejsi słuchacze wychwycą również polityczne adnotacje. Całość została złożona nieszablonowymi, selektywnymi rymami, a klimat singla to coś, czego jeszcze na płycie nie słyszeliśmy. Premierowy teledysk pochodzi z wersji albumu “REAL”, którą to usłyszymy za nieco ponad miesiąc. Cały kawałek okraszony jest około militarnym klipem autorstwa Mohera.

Tagi:
dodano: 2021-04-24 14:37 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

TEDE i Sir Mich prezentują kolejny singiel promujący datowaną na 18 czerwca 2021 roku płytę pt. “KA$ABLANCA REAL”. Utwór o dźwięcznym tytule “OVERFLEXYN” porusza tematykę kosztownych ciuchów i towarzyszącego im przesadnego flexu.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-03-24 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Czyżby wieloletni producent Tedego zdecydował się w końcu na wydanie producenckiego materiału? Ta informacja jeszcze nie jest pewna, ale wraz z ogłoszeniem kontraktu z nową wytwórnią taki scenariusz wydaje się bardzo prawdopodobny.

Tagi:
dodano: 2021-03-22 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 11)

W 8 rocznicę wydania "Elliminati" Tede i Sir Mich zaskoczyli nietypową promocją swojej następnej płyty "KA$ABLANCI". Wraz ze startem preorderu krążka i premierą teledysku "KTO Z KIM GRA" duet opublikował połowę albumu na serwisach streamingowych.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-03-22 13:42 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Duet Tede & Sir Mich wraca z kolejnym krążkiem. Tede napisał płytę w swoim mieszkaniu, podczas lockdownu. Album jest wypadkową wydarzeń, które miały miejsce w 2020 roku w warstwach życia osobistego i zawodowego. Najważniejsze w nadchodzącym krążku jest jasno postawiony cel: “zacząć wszystko od początku, powrócić do korzeni i znaleźć rap od nowa”.

Okładka nie jest jeszcze oficjalna

Tracklista: nieznana

Tagi:
video
dodano: 2021-02-17 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Tede nie od dziś znany jest z przewrotowych akcji i po raz kolejny nie daje o sobie zapomnieć. Zapowiadana na 16:20 premiera kolejnego odcinka “INFLUEN$ERIALU” - autorskiego vloga artysty była tylko i wyłącznie marketingową przykrywką dla nieoczekiwanego dropu teledysku do nowego singla. “DWWA20” zwiastuje najnowszą płytę Tedego pt. „KA$ABLANCA”, którą sam raper zapowiada jako „w 100% hiphoperską”.

Tagi:

Strony