PlanBe i Sir Mich zamykają lato słonecznym singlem

video
dodano: 2023-09-22 15:47 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Z ciężkim sercem trzeba to przyznać, ale nie ma co ukrywać – lato się kończy. A co za tym idzie przyszedł czas podsumowań i wspominek, a także wyczekiwania do następnych letnich dni. Właśnie na tę okazję PlanBe oraz Sir Mich postanowili przygotować coś specjalnego. „Lato Się Kończy” to singiel, który oficjalnie kończy lato i wprowadza powoli w klimat jesiennej nostalgii i melancholii.

Muzycznie Planek nawiązuje do swoich starych numerów i wyraźnie w nowym singlu czuć ducha jego pierwszego albumu „Insomnia”, co z pewnością spodoba się jego fanom, którzy właśnie na takie utwory czekają najbardziej.

Widać zresztą po licznych komentarzach pod klipem na YouTube, że „Lato Się Kończy” to coś na co czekali fani. Przytoczyć można komentarz z największa liczbą polubień: „woow czuje vibe starego planka, zawsze będę wspierał twoją twórczość, ale jednak refreny pod tiktoka były nie w moim klimacie, ta nutka jest za to sztosem”

Artykuł powstał w płatnej współpracy z Warner Music Poland

Tagi: 

Sèptum Sempra
Panowie, skoro zarowno Peja jak i Tede ustanowili rekord wydanych plyt...czy nie fajniebyloby stworzyc ranking albumow jednego i drugiego rapera od najgorszej do najlepszej?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>