Teledyski

Teledyski

video
dodano: 2022-05-22 12:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

Dziś to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie - a słyszeliście jak rapuje młody Norweg?

video
dodano: 2022-05-21 20:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

2021 był dla Gibbsa wyjątkowo udany - debiutanckie solo oraz wspólne albumy z Opałem i favstem zebrały mnóstwo dobrych opinii. Jednak nie ma miejsca na przerwę. Pisaliśmy Wam już o zapowiedzi drugiej płyty z Opałem, a równolegle Gibbs szykuje już kolejny projekt - wczoraj dostaliśmy singiel, w którym towarzyszy mu Kiełas!

dodano: 2022-05-21 12:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 8)

Pierwsza surowa prevka refrenu tego numeru wywołała internetowy viral i nakręciła oczekiwanie na finalny efekt. W końcu "Midas" trafia do sieci - Sentino zapowiedział także nazwany tym szyldem napój, który ma pojawić się w lecie.

Tagi:
video
dodano: 2022-05-19 22:05 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 7)

„PRZEMIANA” to drugi solowy album Jurasa - rapera znanego z takich składów jak WSP,  Juras Wigor i Pokój Z Widokiem Na Wojnę. Krążek opowiada o procesie przemiany, jakiej doświadczył raper w latach 2017- 2020, czyli przejścia z życia singla w wielkim mieście do założenia rodziny i pełnej trzeźwości. Album ukaże nie tylko przemianę wewnętrzną rapera, ale również muzyczną i wizualną. Ostatnia płyta Jurasa ukazała się w 2015 roku.

Tagi:
dodano: 2022-05-19 17:17 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Dziś na serwisach streamingowych premiera EP najpopularniejszego uczestnika akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT - Dżeja. Na YT pojawiło się video do utworu All In. Wkrótce video do pozostałych utworów z Mieszanka Przypraw EP. Jak opowiada sam autor: „All In to tak naprawdę numer wspominkowy, w którym dziękuje moim ludziom, że ciągle przy mnie są. Jeśli mamy wychodzić na salony to razem”

video
dodano: 2022-05-19 08:00 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Minął niespełna miesiąc od premiery albumu Mixed Music Arts (MMA). Borixon zdecydował się na niestandardową formę promocji płyty. Jednym z jej elementów był brak singli zapowiadających wydawnictwo. Wczoraj w sieci pojawił się drugi, po zaprezentowanych w dniu premiery "Melodyjkach" teledysk.

Tagi:
video
dodano: 2022-05-18 21:42 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Z wielką przyjemnością prezentuję Wam pierwszy singiel z nadchodzącego albumu "WYRZUTY SUMIENIA". ŁZY to utwór o nauce emocji i interakcji między młodymi ludźmi. Często w relacjach z innymi pod wpływem nerwów mówimy coś czego naprawdę byśmy nie powiedzieli. Czasem bardzo kochając drugą osobę, nie potrafimy się z nią porozumieć i przez to rodzą się frustracje i konflikty. Utwór opowiada o tych konfliktach i zerwaniach, których dałoby się uniknąć, gdyby ludzie umieli ze sobą normalnie porozmawiać. - tak Gverilla zapowiada swój najnowszy teledysk, za którego reżyserię odpowiada Bartosz Podkowiński. Bit do kawałka wyprodukowali Errbits oraz Basserati. 

Tagi:
video
dodano: 2022-05-18 21:26 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Oki rozpędza się z promocją swojej nadchodzącej solówki. "Jakie To Uczucie?" to kolejny klip promujący "PRODUKT47", który to cały czas można zamawiać w preorderze. Za reżyserię teledysku po raz kolejny odpowiada Maciej Buchwald.

Tagi:
dodano: 2022-05-17 21:15 przez: Redakcja (komentarze: 1)

WdoWA prezentuje zupełnie zaskakujące, wręcz punkowe, oblicze. W sieci pojawił się singiel „TOAST! (miłość)” zapowiadający album „Historia Jednej Miłości”. Płyta ukaże się 31 maja.
 
Singiel „TOAST! (miłość)” mówi o niezwykłym uczuciu z najprostszej perspektywy. Po latach związku okazuje się, że miłość to rutyna i codzienność, a jednocześnie zrozumienie i akceptacje. W swoim najnowszym singlu WdoWa wnosi toast za tę piękną zwyczajność.

Tagi:
dodano: 2022-05-16 20:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

"Dobre bomby, złe bomby, ktoś opowiada.. ważne powody, słuszne wojny, usprawiedliwiona ofensywa. Słyszałeś to nie raz. W końcu prymitywne interesy prowadzące do agresji trzeba ładnie opakować i sprzedać, dokładnie tak samo jak każdy inny komercyjny produkt we współczesnym świecie. Kupujesz bilet i oglądasz film. Dobre domy - złe domy, dobrzy ludzie - źli ludzie, to musi być proste, a przekaz zrozumiały. Czy kiedy zgaśnie ekran uda się nam zobaczyć coś więcej?" - czytamy.

Zapraszamy do sprawdzenia najnowszego singla "Dobre bomby" promującego nadchodzące wydawnictwo HANS x Folku "8122".

dodano: 2022-05-15 23:59 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Kalush to jeden z czołowych przedstawicieli ukraińskiej sceny hip-hopowej, który wczoraj wraz ze swoją orkiestrą porwał całą Europę na Eurowizji. Nagrany do jego matki utwór "Stefania" stał się w obliczu wojny metaforą, gdzie matką jest cała Ukraina. Dziś otrzymaliśmy teledysk, który dopełnia wrażenia. Poruszający obraz nagrano m.in. na gruzach w Buczy, Irpieniu, Borodziance i Hostomelu.

video
dodano: 2022-05-14 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Z okazji swoich trzydziestych urodzin nasz Młody Wilk z 7. edycji - wówczas Augustyn, a obecnie Augustyn Kennedy, wypuścił nowy projekt. "Konrad (30yo/14h)" to 9 utworów, nagranych - jak pisze sam Konrad - w 14 godzin, dostępnych już teraz do odsłuchu zarówno na Youtube, jak i serwisach streamingowych. Uwagę przykuwa przede wszystkim zobrazowany klipem "30" (w którym nie brak odniesień również do w/w naszej akcji), oraz "Modlę się", które można określić jako punkowo-rapowe chrześcijańskie kolabo z zaskakującą listą gości - m.in. Anatomem, księdzem Jakubem Bartczakiem, Cukrem oraz Gospelem.

video
dodano: 2022-05-13 20:06 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Debiutancki album Kinny'ego Zimmera pt "Letnisko" dziś trafia do sklepów, z tej okazji otrzymaliśmy też kolejny singiel, imprezowe "200 osób w kawalerce" z humorystycznym klipem osadzonym w harcerskiej rzeczywistości.

dodano: 2022-05-13 08:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Louis Villain rozpoczyna promocję swojej pierwszej solowej płyty. Znany do tej pory z duetu z Avim, raper i producent w jednym, postanowił pokazać się z innej strony niż ta zaprezentowana na "Tryptyku sycylijskim". Pierwszym singlem jest "Va Banque" z udziałem Ero a Louis zapowiada, że to dopiero początek ciekawych współprac.

video
dodano: 2022-05-12 19:30 przez: Redakcja (komentarze: 2)

AdMa ponownie łączy siły z @atutowym w trzecim singlu - "Scary Movie", który promuje płytę "Slash"! Ale to nie wszystko! Już dziś - 12.05.2022 usłyszymy nie tylko singiel, ale dostępna już jest cała EP na wszystkich platformach streamingowych.

Singiel jest wyjątkowo pogodnym utworem, podczas którego w trakcie słuchania na pewno pojawi się uśmiech na twarzy słuchacza i wprowadzi nas w dobry nastrój. Artystka udowadnia, że oprócz typowo mocnych tekstów, które wybrzmiewają na tej płycie, nadal uwielbia robić rap, który jest pełen świetnych toplineów oraz pozytywnej energii. "Scary Movie" jest ostatnim utworem na playliście płyty "Slash!", co jest wyraźnym puszczeniem oka do słuchaczy i przygotowaniem raperki na jej kolejne ruchy. Czas na cięcie! Slash!

Tagi:

Strony