o nas

Co to jest popkiller?

Popkiller to potoczna nazwa osłony do mikrofonu, której zadaniem jest zapewnienie dźwięku bez zakłóceń. Macie dosyć muzycznej papki, która zewsząd atakuje nijakością? Popkiller wyeliminuje wszystkie szumy i pozwoli skupić się na tym, co w muzyce naprawdę wartościowe. Próba mikrofonu, one two, one two.

Kim jesteśmy?

Popkiller to wiodący polski serwis hip-hopowy od 2010 roku promujący polski i zagraniczny rap i organizujący liczne akcje aktywizujące środowisko, na czele z poświęconej młodym talentom na scenie inicjatywą Młode Wilki, która co roku generuje dziesiątki milionów wyświetleń. Popkiller to niezależne polskie medium, darzone szacunkiem zarówno ze strony starszych jak i młodszych odbiorców a stałe wysokie wyniki ruchu na stronie www łączą się z aktywnie prowadzonymi kanałami social media - takimi jak YouTube (największy kanał wśród polskich mediów muzycznych, 270 000 subskrypcji i 100 000 000 wyświetleń), Facebook (109 000 obserwujących) czy Instagram (top 3 profili wśród polskich mediów muzycznych, 94 000 obserwujących).

Podsumowanie

Wspieramy młodych artystów, ale pamiętamy też o klasyce i korzeniach. Staramy się ukazywać różnorodność hip-hopu, jego barwy i odcienie - dlatego znajdziecie u nas zarówno najgłośniejsze mainstreamowe wydawnictwa jak zapomniane perełki lub niedocenianych artystów z podziemia. Let the music play!

Zespół Popkillera:

Mateusz Natali - redaktor naczelny

Hirek Wrona - dyrektor programowy

Marek Adamski - dział newsów

Współpracownicy:

Łukasz Rawski
Marcin Natali
Paweł Miedzielec
Krystian Krupiński
Maciej Wojszkun
Michał Zdrojewski
Mateusz Marcola
Igor Wiśniewski
Szymon Bielawski
Gary Tyler Lis
Mateusz Gzyra
Bartosz Skolasiński
Wiesław Kłoda

***

Popkiller.pl nie odpowiada za treści słowne i wizualne w utworach audio i video prezentowanych na łamach serwisu, a udostępnionych przed wydawców fonograficznych i samych artystów. Nagrania te są prezentowane ze względu na ich walor newsowy i nie przedstawiają stanowiska Popkiller.pl.