o nas

Co to jest popkiller?

Popkiller to potoczna nazwa osłony do mikrofonu, której zadaniem jest zapewnienie dźwięku bez zakłóceń. Macie dosyć muzycznej papki, która zewsząd atakuje nijakością? Popkiller wyeliminuje wszystkie szumy i pozwoli skupić się na tym, co w muzyce naprawdę wartościowe. Próba mikrofonu, one two, one two.

Kim jesteśmy?

Za bezlitosną popkillerową selekcją stoją ludzie związani z prężnie rozwijającym się serwisem Spinner Polska. W ciągu półtora roku serwis zdążył wyrobić sobie mocną markę i zgromadzić wokół siebie oddanych czytelników, zdecydowanie wyprzedzając pozostałe europejskie edycje. Niestety, decyzja właściciela bloga o redukcji swojej obecności w Europie sprawiła, że działalność bloga została znacząco ograniczona. Nikt jednak nie myśli się poddać. I tu na scenie pojawia się popkiller.

Podsumowanie

Znajdziecie tu więc wszystko to, co najbardziej ceniliście na Spinnerze -- aktualne newsy dotyczące znanych, niedocenianych i początkujących artystów; teledyski; single; wywiady z czołówką polskiej sceny i ekskluzywne rozmowy z postaciami z zagranicy; relacje video z koncertów czy bitew freestyle'owych; aktualne i fachowe recenzje płyt, a także solidną porcję klasyki i produkcji niesłusznie zapomnianych. Jeszcze lepiej, szybciej i prężniej, bez zbędnego gadania i nijakości. Let the music play!

Zespół Popkillera:

Mateusz Natali - redaktor naczelny

Team redakcyjny oraz współpracownicy:

Paweł Miedzielec
Marcin Natali
Krystian Krupiński
Maciej Wojszkun
Maciej Sulima
Karolina Dobkowska
Michał Zdrojewski
Łukasz Rawski
Wojciech Wiktor
Kacper Szymański
Jędrzej Pawłowski
Wojciech Graczyk
Tomasz Przytuła
Mateusz Marcola
Marcin Półtorak
Piotr Zdziarstek
Krzysztof Cyrych