Marek Adamski
dodano: 2020-10-24 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Wilk Chodnikowy" Bisza to płyta z minionej dekady, którą część odbiorców postrzega już jako klasyczną. Raper niedawno otrzymał za nią nagrodę Albumu Dekady na naszej gali Popkillerów, w której wyróżniło go gremium. Teraz mamy okazję posłuchać części tego materiału w wersji live w ramach projektu STRUNY/STRONY.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-24 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Słoń aktalnie przygotowuje się do wydania swojego albumu "Czerwony Rum", któy ukaże się przed końcem tego roku. Raper ujawnił w ostatnim Q&A na swoim Instagramie m.in., kiedy ukaże się drugi singiel, który polski raper jest jego ulubionym oraz którą swoją zwrotkę postrzega jako najgorszą. Oprócz tego Słoń opisał skomplikowany projekt, który ma zamiar wydać za 2 lata.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-24 09:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Uczestnik szóstej edycji Młodych Wilków swój ostatni numer wypuścił aż 9 miesięcy temu (pomijając hot16challenge2), a on sam nie zapowiadał nowego projektu. Raper przerwał ciszę na swoim facebookowym profilu, ujawniając garść informacji związanych z nadchodzącym krążkiem. Pierwszy singiel z niego otrzymamy już w przyszłym tygodniu.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2020-10-23 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Ta międzypokoleniowa współpraca wywołała wczoraj niemały szum, elektryzując zarówno starszych, jak i młodszych fanów hip-hopu. Obu raperów skomentowało tę kooperację na swoich profilach instagramowych, nie szczędząc miłych słów.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2020-10-23 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Weteran poznańskiej sceny nie próżnuje, a wręcz przeciwnie - jest w ciągłym gazie. Niecały miesiąc po wydaniu "Black Album" dowiadujemy się, że to nie ostatnie wydawnictwo Peji w tym roku. Raper zapowiedział projekt "AR 15", a na swoim Instagramie odpowiedział na parę pytań, ujawniając garść szczegółów dotyczących materiału.

Tagi:
video
dodano: 2020-10-23 14:10 przez: Marek Adamski (komentarze: 9)

Zagadka rozwiązana. Ciekawa promocja powiązana z nagraniami wiadomości tekstowych oraz alerty "OSTR", które otrzymywali ludzie, będący kiedyś klientami Asfalt Shopu, okazała się być zapowiedzią sequela wydanego w 2013 roku "HAOSU". W nocy na serwisach streamingowych pojawił sie pierwszy singiel z projektu, "Illuminati", a teraz otrzymujemy do niego klip, w którym mamy okazję zobaczyć mnóstwo nawiązań do różnych teorii spiskowej. Wraz z jego premierą opublikowano parę szczegółów związanych z wydawnictwem.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-23 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Ero dołącza do obsady trzeciej części "To nie jest hip-hop. Rozmowy", w której znaleźli się już m.in. Paluch, Rahim czy DJ 600V. W opublikowanym fragmencie wywiadu członek JWP opowiedział, czym jest dla niego hip-hop oraz co wniósł do jego życia.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-23 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Po wielu aferach i kolejnym rozpadzie MOBBYN, szum wokół Belmondo ucichł, a sam raper przestał byc tak aktywny w social mediach. Przedwczoraj jednak Młody G urządził live'a na swoim Instagramie, na którym opowiedział o swojej nadchodzącej EP-cę, szczegółowo opisując wszystkie kawałki. Raper odpowiedział również na parę pytań widzów, w tym mówiąc co myśli o Sentino, z którym kiedyś współpracował.

Tagi:
video
dodano: 2020-10-22 20:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Po świetnie przyjętej "Bohemie", Gedziula wraca z kolejnym, dawno zapowiadanym projektem "Stamina". Wraz ze startem preorderu płyty otrzymaliśmy emocjonalny singiel "Wenflon", w którym gościnnie udzielił się Paluch. Numer wyprodukował sam Gedz, natomiast klip wyreżyserował Adrian Obręczarek.

Tagi:
video
dodano: 2020-10-22 15:58 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

“Rejs” to trzeci singiel promujący album “40% Miłości” duetu Rzeźnik x Jarosh. Tym razem artyści zabierają nas w najczarniejszą ze stron tematu, wokół którego poruszamy się przez cały album, czyli alkoholizmu.

Tagi:
video
dodano: 2020-10-22 15:34 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"NIE RATUJ MNIE" to kolejny singiel promujący album "PLANET PLANEK". Numer został wyprodukowany przez NoTime'a, a klip wyreżyserował Kornel Trombik.

Tagi:
video
dodano: 2020-10-22 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 11)

Dziś w nocy informowaliśmy was o pojawieniu się płyty "Gdzie jest Eis?" na streamingach wraz z remiksem "Najlepszych dni", w którym udzielił się Bedoes. Teraz otrzymaliśmy oldschoolowy klip do tego remiksu, jasno stylistyką nawiązującą do oryginału. Ruszył również preorder reedycji płyty w dwóch wersjach.

Tagi:
video
dodano: 2020-10-22 13:06 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Złość" to numer promujący film "Asymetria" Konrada Niewolskiego. Za mocną produkcję odpowiada HVZX, natomiast klipem zajęła się ekipa Distort Media.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-22 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Ice Cube po zwycięstwie aktualnego prezydenta Stanów Zjednoczonych dał się poznać jako jego zagorzały przeciwnik. Tydzień temu, jedna z pracownic administracji Donalda Trumpa ujawniła, że raper wspiera program socjalny, który służy prezydentowi przy kampanii prezydenckiej. Spowodowało to, że na legendę Zachodniego Wybrzeża spadła fala hejtu ze strony jego fanów. Były członek N.W.A postanowił wyjaśnić sytuację w 8 minutowym filmiku na swoim Twitterze oraz odnieść się do niej w krótkim wywiadzie udzielonym CNN.

Tagi:
video
dodano: 2020-10-22 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Wytwórnia Bonusa ogłosiła start preorderu pierwszego wspólnego wydawnictwa, zatytułowanego po prostu "Ciemna Strefa Mixtape", na którym pojawią się wszyscy członkowie Ciemnej Strefy - włącznie z Bonusem, który przebywa aktualnie w więzieniu. Wczoraj otrzymaliśmy pierwszy singiel z projektu, "Parkour", w którym udzielili się Bonzo, Plus i Czerwin TWM. Numer wyprodukował Wowo, a teledyskiem zajęła się ekipa Digital Damage

Strony