stoprorap

stoprorap

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-05-22 19:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

To był intensywny tydzień w StoproRap! Wydawnictwo ogłosiło właśnie, kto wygrał konkurs na kontrakt dla debiutanta (z budżetem wydawniczym 100 000 zł), dołączając w szeregach labelu do Dj-a Decksa oraz Eldo!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-05-19 20:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Eldo - legenda polskiej sceny hip-hopowej - zasila szeregi wydawnictwa StoproRap! Jest to drugi, po DJ-u Decksie artysta, który dołącza do wytwórni.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-05-04 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kolejny tydzień, to następne ważne informacje prosto z polskiej branży muzycznej! Pod koniec kwietnia ogłosiliśmy, że MyMusic kupiło wytwórnię StoproRap, która będzie niezależnym podmiotem na rynku muzycznym i jedynym polskim labelem hip-hopowym z własną dystrybucją fizyczną i cyfrową. Teraz czas na odkrycie kolejnych kart: pierwszym artystą nowej odsłony StoproRap jest jeden z najpopularniejszych DJ-ów i producentów w kraju - DJ Decks.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-27 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pisaliśmy Wam dziś o tym, że Wini oficjalnie potwierdził odsprzedanie StoproRap Remigiuszowi Łupickiemu czyli Remikowi, właścicielowi My Music. Teraz mamy komentarz z jego strony, informujący o sytuacji i planach.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-27 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Głośno było w ostatnich dniach o podejrzeniach dotyczących sprzedaży przez Winiego wytwórni StoproRap - szczególnie, że na swoim instagramie Remik, właściciel My Music dodał również podpunkt o byciu właścicielem szczecińskiego labelu. Wini postanowił wystosować oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Tagi: