stoprorap

stoprorap

video
dodano: 2022-07-09 12:00 przez: Redakcja (komentarze: 3)

Projekt StartPro przedstawia kolejny klip. Tym razem to teledysk od W.1CHERA pt. FORMALNOŚĆ. Za produkcję utworu odpowiada prodbyshredded.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-02-07 16:41 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Wytwórnia Remika pochwaliła się dziś na swoich social mediach nowym nabytkiem. Do wytwórni dołączają Szopeen oraz producencki duet Voskovy, którzy wspólnie wydadzą płytę nakładem StoproRap.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-28 07:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 7)

Saga pod tytułem "Przemek Ferguson w StoproRap" dobiega końca szybciej niż planowano. Po kolejnych turbulencjach wytwórnia postanowiła zakończyć współpracę z raperem, o czym poinformował DJ Decks.

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-14 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Przedwczoraj sprawa Przemka Fergusona znalazła kontynuację w wymianie zdań Kałacha i Remika. Wczoraj natomiast wytwórnia StoproRap opublikowała rozmowę z Przemkiem na Messengerze. Jak się okazało, raper doszedł z wytwórnią do porozumienia i skupi się aktualnie na terapii, w której wspiera go label.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-13 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Po ostatnich wypowiedziach i działaniach Przemka na jego Instagramie, wytwórnia StoproRap postanowiła zainterweniować. Label z troski o artystę zawiesił premierę jego nowego teledysku.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-09-26 19:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

Jednym z wątków pojawiających się w wymianie zdań między Winim a Remikiem jest publikacja teledysków Mopsa, które jak mówi Wini - miały ukazać się jeszcze na kanale StoproRap. Teraz do sprawy odniósł się sam raper.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-09-26 13:42 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

Hip-hopowym Internetem wstrząsnęło w ostatnich dniach zwarcie między Winim a Remikiem dotyczące sprzedaży StoproRap - pełną wymianę zdań między nimi publikowaliśmy Wam tutaj. Teraz swój komentarz wystosował Michał Kwiatek, założyciel Szpadyzor Records czy Ticketos, przez wiele lat sterujący także marką El Polako. Jego wypowiedź podał dalej na swoim instastory DJ Decks.

video
dodano: 2020-07-07 22:00 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 2)

Przemek Ferguson to postać, która prawdopodobnie lada moment wjedzie wraz z futryną do mainstreamu i w mocny sposób zaznaczy swoją obecność na scenie. Ciężka praca w podziemu, Hot16Challenge2, które pokazało go szerszej publiczności oraz wygranie kontraktu wartego 100 000 zł w StoproRap odświeżonym przez Remika.

Przemek niesie na swoich sztandarach młodzieńczą bezczelność, która pozwala mu w bezkompromisowy sposób rozliczać obecny stan polskiego rapu, wedle jego przekonań. Na podparcie tego, dostaliśmy pierwszy, oficjalny singiel do numeru "Honor", który zwiastuje legalny debiut rapera.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-05-22 19:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

To był intensywny tydzień w StoproRap! Wydawnictwo ogłosiło właśnie, kto wygrał konkurs na kontrakt dla debiutanta (z budżetem wydawniczym 100 000 zł), dołączając w szeregach labelu do Dj-a Decksa oraz Eldo!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-05-19 20:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Eldo - legenda polskiej sceny hip-hopowej - zasila szeregi wydawnictwa StoproRap! Jest to drugi, po DJ-u Decksie artysta, który dołącza do wytwórni.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-05-04 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kolejny tydzień, to następne ważne informacje prosto z polskiej branży muzycznej! Pod koniec kwietnia ogłosiliśmy, że MyMusic kupiło wytwórnię StoproRap, która będzie niezależnym podmiotem na rynku muzycznym i jedynym polskim labelem hip-hopowym z własną dystrybucją fizyczną i cyfrową. Teraz czas na odkrycie kolejnych kart: pierwszym artystą nowej odsłony StoproRap jest jeden z najpopularniejszych DJ-ów i producentów w kraju - DJ Decks.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-27 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pisaliśmy Wam dziś o tym, że Wini oficjalnie potwierdził odsprzedanie StoproRap Remigiuszowi Łupickiemu czyli Remikowi, właścicielowi My Music. Teraz mamy komentarz z jego strony, informujący o sytuacji i planach.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-27 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Głośno było w ostatnich dniach o podejrzeniach dotyczących sprzedaży przez Winiego wytwórni StoproRap - szczególnie, że na swoim instagramie Remik, właściciel My Music dodał również podpunkt o byciu właścicielem szczecińskiego labelu. Wini postanowił wystosować oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Tagi: