Eldo dołącza do StoproRap!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-05-19 20:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Eldo - legenda polskiej sceny hip-hopowej - zasila szeregi wydawnictwa StoproRap! Jest to drugi, po DJ-u Decksie artysta, który dołącza do wytwórni.

Tak, jak zapowiadał właściciel StoproRap, Remigiusz Łupicki, label będzie dokładnie wybierać artystów, którzy znajdą się w strukturach wytwórni. Nie może być więc zaskoczeniem, że kolejnym wzmocnieniem wydawnictwa jest właśnie Eldo.

Warszawski raper na polskiej scenie hip-hopowej jest obecny od 1997 roku. Na początku swojej aktywności muzycznej Eldo był związany z grupą Grammatik, którą współtworzył. Po zawieszeniu działalności zespołu rozpoczął solową karierę. Efektem indywidualnych działań muzyka są świetne krążki. W bogatej dyskografii artysty są takie albumy, jak jak 27, Nie pytaj o nią, czy Zapiski z 1001 nocy, które zostały wyróżnione złotymi płytami.

Projekt tego labelu to coś w co bardzo wierzę i cieszę się, że będę współtworzył to wydawnictwo - mówi o dołączeniu do StoproRap Eldo.

Pierwszym owocem współpracy StoproRap i warszawskiego rapera będzie album Alfa. Blisko, coraz bliżej  - wypowiada się o premierze nowego krążka Eldo i podkreśla, że jest formalizowanych coraz więcej spraw związanych z Alfą.

Tagi: 

BORODO
Uszaty na propsie od zawsze
Real HH 90
Eldo u mnie zawsze na wielkim propsie a Mateusz nie widział że potrafisz składać rymy w pierwszej #16hot challange było ok teraz też czyżby byś był raperem s ja tego nie wiem bo jak dla mnie wypadłeś nawet dobrze bo taki Szpaku czy kizo pizio to mogli od ciebie się nauczyć się jak dobrze składać rymy Szacunek.
Real HH 90
No Mateusz ten teledysk eMATeI feat. Klasiik, Puoć, Theodor - Wpadam Tu / Dissy Majki Klub kupę lat 2009 a ja dopiero go oglądam szacuneczek za te czasy freestyle mixtape z Dj Haem wielki props to teraz już wiem skąd u ciebie takie rymy props wiesz sorki za te nieświadomość o tym mixtape ale w tamtym czasie mało co słuchał pl rapu więcej USA ale wielki props Mateusz.
Christopher Wallace
Eldo jak zawsze słabiutko.Jeszcze araba do hot16 masakra

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>