Remik komentuje zakup StoproRap od Winiego

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-27 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pisaliśmy Wam dziś o tym, że Wini oficjalnie potwierdził odsprzedanie StoproRap Remigiuszowi Łupickiemu czyli Remikowi, właścicielowi My Music. Teraz mamy komentarz z jego strony, informujący o sytuacji i planach.

"Bardzo miło mi poinformować, że zakupiłem część przedsiębiorstwa Stoprocent jakim jest wydawnictwo. Po ponad dekadzie marka odzieżowa Stoprocent i wydawnictwo zostało od siebie formalnie oddzielone. W ten oto sposób label będzie posługiwał się od dziś tylko i wyłącznie nazwą StoproRap.

Aktualnie pod względem artystycznym wydawnictwo jest „puste” – gdyż zakupiłem cały back katalog bez przyszłych kontraktów artystów stoprocent. W przeciągu kilku najbliższych dni poznamy pierwszego artystę StoproRap, ruszy również konkurs w którym będzie do wygrania kontrakt fonograficzny o wartości minimum 100.000 zł.

Chciałbym, żeby marka StoproRap była wydawnictwem z prawdziwego zdarzenia. Artysta podpisujący z nami kontrakt ma dostać pełne wsparcie całego mojego zespołu. Począwszy od marketingu i promocji, po przez produkcję i merch, skończywszy na publishingu i dziale koncertowym. Nauczony 20 letnim doświadczeniem wiem, że dobre wydawnictwo nie powinno być hurtownią. Dlatego w StoproRap będziemy skupiać się na dwóch, trzech artystach rocznie a konkurs fonograficzny dla nowych artystów (nie koniecznie debiutantów) będzie realizowany tylko raz w roku. Nagroda jednak będzie naprawdę konkretna.

Warto wspomnieć, że od dziś marka StoproRap jest jedynym polskim labelem hip-hopowym z własną dystrybucją cyfrową i fizyczną.

Wszystkich zainteresowanych rozwojem StoproRap zapraszam na nasze sociale Facebook i YouTube. Ruszył też profil na InstaGramie @StoproRap

Na końcu chciałem bardzo podziękować Winiemu za czas który razem przegadaliśmy. Wierzę, że wydawnictwo które tworzył od 2009 roku ma jeszcze dużo do osiągnięcia. Obiecuję, że zrobię wszystko żeby je dalej skutecznie rozwijać. Jednak tak jak wyżej napisałem będzie to praca na jakość a nie na ilość.

Remigiusz Łupicki"

bobek
Bez soboty nie ma stopro :/

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>