My Music

My Music

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-27 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pisaliśmy Wam dziś o tym, że Wini oficjalnie potwierdził odsprzedanie StoproRap Remigiuszowi Łupickiemu czyli Remikowi, właścicielowi My Music. Teraz mamy komentarz z jego strony, informujący o sytuacji i planach.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-06-04 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Nowy album grupy Pięć Dwa zatytułowany "N.E.O." ukaże się 17 czerwca. Już teraz możecie zamówić specjalne, kolekcjonerskie wydanie płyty, dostępne jedynie za pośrednictwem sklepu pomix.net. Zestaw zawiera album "N.E.O." w wersji CD wraz z koszulką PIĘĆ DWA.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-05-26 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

17 czerwca będzie miała miejscę premiera nowego albumu grupy Pięć Dwa zatytułowanego "N.E.O.". Jak podaje wytwórnia My Music, płyta "jest ambitnym połączeniem współczesnej muzyki i poetyckich tekstów, sięgającym do najlepszych tradycji polskiej, ale też i zagranicznej muzyki, literatury, poezji i sztuki. Coś co wyrosło w kanonie surowego rapu początku lat 90. ewoluowało w wyrafinowany, przejmujący, zaangażowany społecznie i egzystencjalnie byt muzyczny, który jak dotąd nie znajduje odpowiedników na polskiej scenie muzycznej." Poniżej tracklista krążka.

dodano: 2013-09-29 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Prezentujemy oficjalny odsłuch drugiego solowego albumu Mrokasa pt. "Luxus Na Raty", który ukazał się na rynku na początku lipca. Na płycie znajdują się produkcje m.in. Donatana, Julasa czy SoDrumatica, gościnne zwrotki dograli m.in. Bezczel, Rafi i Kroolik Underwood, a kilka refrenów zaśpiewała solistka Aga Czyż.

Tagi:
dodano: 2013-09-26 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Miejskie gawędy o miłości i zbrodniach" trafiają na YouTube. Mi-La postanowiła za darmo udostępnić fanom sporą dawkę materiału zawartego na jej debiutanckiej płycie. Wydany w czerwcu album doczekał się dotychczas dwóch teledysków, trzeci jest w drodze, a teraz do sieci w tygodniowych odstępach trafią kolejne numery raperki. Na pierwszy ogień idzie "Respirator" z gościnnym udziałem Jeżozwierza.

video
dodano: 2013-07-06 14:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Mi-La ft. Magda Grochowska - Dobrze jest

Numer promuje świeżo wydaną debiutancką płytę raperki pt. "Miejskie Gawędy o Miłości i Zbrodniach". Klip kręcony był w spalonej słońcem Warszawie i świetnie oddaje niezobowiązujący klimat leniwych rymów oraz kojących dźwięków utworu. Czyżby kolejny letniaczek?