Mrokas

Mrokas

dodano: 2013-09-29 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Prezentujemy oficjalny odsłuch drugiego solowego albumu Mrokasa pt. "Luxus Na Raty", który ukazał się na rynku na początku lipca. Na płycie znajdują się produkcje m.in. Donatana, Julasa czy SoDrumatica, gościnne zwrotki dograli m.in. Bezczel, Rafi i Kroolik Underwood, a kilka refrenów zaśpiewała solistka Aga Czyż.

Tagi:
video
dodano: 2013-07-11 12:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Mrokas - Mrox

Prezentujemy czwarty singiel promujący album Mrokasa – "Luxus Na Raty", który poznańską i internetową premierę ma dziś (9 lipca 2013), a do ogólnopolskiego obiegu trafi 16 lipca 2013. „MROX" to utwór, który otwiera album Luxus Na Raty. Ten kawałek to muzyczny autoportret. Beat Donatana nie zawodzi, słuchając go czuje się jak na Compton – sprawdź ten numer. – mówi Mrokas.

Tagi:
video
dodano: 2013-07-04 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Mrokas - Zanim nastanie świt

Prezentujemy trzeci teledysk promujący nadchodzący album Mrokasa p.t. "Luxus na raty". Tym razem otrzymujemy klip do dancehallowego, imprezowego i bardzo pozytywnego kawałka "Zanim nastanie świt". Jestem dumny z tego kawałka i teledysku. Utwór moim subiektywnym zdaniem wpisuję się do dziesiątki moich najlepszych w życiu. Zawsze chciałem eksperymentować w tym kierunku i udało mi się tego dokonać z niezłym rezultatem. Klip, którego jestem współreżyserem, producentem i scenarzystą, wyszedł lepiej niż przypuszczałem, dzięki sprawnemu oku ekipy 4zero4. To mój ulubiony kawałek z płyty Luxus Na Raty - mówi Mrokas o swoim najświeższym numerze.

Tagi:
video
dodano: 2013-06-19 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Mrokas ft. Rafi, Aga Czyż - Kształtuj swój styl (prod. Julas)

Prezentujemy pierwszy teledysk z nadchodzącego wielkimi krokami albumu Mrokasa p.t. "Luxus Na Raty", którego premiera zapowiedziana jest na 9 lipca. Na pierwszą linię frontu poszedł kawałek „Kształtuj Swój Styl” z gościnnym udziałem Rafiego z PDG oraz Agi Czyż do beatu Julasa. Tak o pierwszym teledysku mówi jego autor - „Jest to bardzo oryginalny i technicznie dopracowany numer. Mimo szeregu utrudnień przy powstaniu teledysku uparłem się, że „Kształtuj Swój Styl” będzie tym, który pójdzie na pierwszy odstrzał. Warto było trochę poczekać - jestem bardzo zadowolony z efektów. To jeden z moich najlepszych kawałków jakie nagrałem w życiu. Cieszę się, że mogę się dziś z Wami podzielić tym utworem już dziś! Album w przedsprzedaży dostępny jest tutaj.

Tagi:
kategorie: News, Teledyski
dodano: 2012-09-22 13:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 4)

MROKAS feat PiotrŁotrWABER'ski - My Mamy Wszystko (Tabula Rasa 2013) prod.SoDrumatic

W sam raz na pożegnanie lata otrzymaliśmy nowy klip od Mrokasa, który klimatycznie nawiązuje do tych upalnych dni, które jeszcze całkiem niedawno czyhały za naszymi oknami. Produkcją kawałka zajął się SoDrumatic, gościnnie możemy usłyszeć PiotraŁotraWABER’skiego, śpiew M.Sisty & Jolly oraz solową gitarę Dzika. 

dodano: 2011-05-27 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)


Słoń, Mrokas, Paluch, Kaczor, Shellerini, Waber, DJ Taek - Księstwo Poznańskie (2011)

Dlaczego: Poznańska scena trzyma się razem od dawna a numery z rozbudowaną obsadą trafiają się dość często. Oto kolejny posse-cut na bicie Julasa, w którym pojawia się parę naprawdę ciekawych ksywek.