DJ Taek

DJ Taek

dodano: 2020-12-14 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Mimo, że rok dobiega końca, wytwórnia Palucha szykuje dla fanów jeszcze jedno, specjalne wydawnictwo. "CHROM" to wyjatkowy mixtape DJ Taek'a i DJ Vazee'a, na którym usłyszymy wielu reprezentantów BOR Crew z Paluchem, Sariusem czy Gedzem na czele.

dodano: 2020-08-14 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

BOR Records przedstawia luźny singiel „Pod Prąd”. Za muzykę odpowiedzialny jest DJ Taek, a za warstwę liryczną Lipa oraz Kamel.

dodano: 2019-09-12 18:30 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 4)
Paluch

Ledwo zdążyliśmy otrząsnąć się po głośnym, wykonanym z rozmachem Revenge Of The Dreamers III, kiedy dotarła do nas informacja o kolejnym wielkim projekcie, tym razem na rodzimym podwórku. Ekipa B.O.R z Paluchem na czele zamknęła się razem w domu, rozpoczynając prace nad wspólnym albumem. Nie ma sensu rozwodzić się na temat potencjalnych wyników sprzedażowych, więc po prostu wskażemy 4 powody, dla których warto czekać na krążek od BORCREW.

video
dodano: 2017-04-05 20:06 przez: Kacper Szymański (komentarze: 0)

BOR Records prezentuje kolejny klip promujący najnowsze wydawnictwo Kobika "Sygnatura". Obrazka doczekał się utwór "B.A.R.S" wyprodukowany przez soSpecial, w którym gościnnie udzielił się DJ Taek. To piąty po "Jestem u siebie", "Za mną", "Stój" i "Nie wiem jak ty" teledysk promujący album krakowskiego rapera, którego premiera miała miejsce 31 marca.

dodano: 2011-05-27 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)


Słoń, Mrokas, Paluch, Kaczor, Shellerini, Waber, DJ Taek - Księstwo Poznańskie (2011)

Dlaczego: Poznańska scena trzyma się razem od dawna a numery z rozbudowaną obsadą trafiają się dość często. Oto kolejny posse-cut na bicie Julasa, w którym pojawia się parę naprawdę ciekawych ksywek.