Paluch

Paluch

kategorie:
dodano: 2018-11-16 17:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

I edycja "Nysa Południe Hip Hop Festiwal" już 30 listopada. Na scenie m.in. Quebonafide, KęKę i Paluch!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-15 17:58 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

BOR Records prezentuje klip do numeru „Mój Kościół”. Singiel na bicie APmg to kolejny mocny, osiedlowy banger, który na pewno na bardzo długo zagrzeje miejsce na koncertowej setliście. Jest to drugi singiel z nadchodzącego wielkimi krokami 13. albumu Palucha zatytułowanego „Czerwony Dywan”, który pojawi się 7 grudnia.

kategorie:
dodano: 2018-11-07 18:51 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

BOR Records prezentuje 13. album Palucha „Czerwony Dywan”. Po serii platynowych albumów poznański MC nie zwalnia tempa i rok od ostatniej premiery wypuszcza kolejny krążek. Na materiale znajdzie się 14 premierowych pozycji. Wśród gości oprócz raperów z wytwórni Palucha (Joda, Szpaku, Kobik) pojawi się również Słoń oraz francuski raper z polskimi korzeniami PLK.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-10-18 15:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

""Szlam" z gościnnym udziałem Palucha to kolejny numer nasiąknięty emocjami. Trzeci singiel pełen jest szczerych wersów od dwóch czołowych reprezentantów BOR. „Szlam" to cały syf, który w nas siedzi. Syf, którego mamy dość ale od którego nie sposób uciec" - czytamy w info prasowym.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-10-13 13:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Okazuje się, że ten rok przyniesie nam jednak krążek od Palucha - raper zapowiedział to oficjalnie.

video
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-10-09 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Uwielbiam oglądać amerykańskie czy brytyjskie wizyty raperów w radio - masa tam naturalnej energii, zajawy, niejednokrotnie świetnego freestyle'u i to często ze strony osób, po których byśmy się tego nie spodziewali (przypomnijmy nasz artykuł 5 Fingers Of Death czyli freestyle'owe wejścia gwiazd, które musisz znać). Podobny vibe udało się uzyskać przy zderzeniu polsko-francuskim - mający polskie korzenie raper PLK zaprosił na swój nowy album Palucha, zaprosił go też do francuskiego radia, gdzie w klasycznej audycji Planete Rap w SkyrockFM obaj wykonali track na żywo.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2018-08-24 11:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Kolejna edycja największej imprezy breakdance’owej w Polsce zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią rywalizacja najlepszych tancerzy z całego świata oraz koncerty gwiazd hip-hopu z Polski i z zagranicy. Już 1 i 2 września scenę Warsaw Challenge w Forcie Bema rozpalą taneczne akrobacje i topowi artyści, m.in. Paluch, O.S.T.R., amerykańscy raperzy Devin The Dude i zespół The Beatnuts oraz artyści współtworzący projekt Albo Inaczej.

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2018-08-20 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Już 22 września możemy zaprosić Was na wielkie święto polskiego rapu do wrocławskiego klubu A2! Paluch, Young Igi, Guzior czy Kacper HTA to tylko niektóre z gwiazd, które tego dnia rozgrzeją tłum, zgromadzony pod sceną na imprezie SPOX NIGHT FESTIWAL 3!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-08-16 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

„SPŁATA” to pierwszy singiel z albumu „Czerwony Dywan”. Data premiery krążka nie jest jeszcze znana. "Konkretny hymn dla osiedli, ale w letniej i świeżej formie" - mówił ostatnio o tym numerze Paluch przed naszą kamerą.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-08-12 15:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ubiegły rok Paluch zakończył z przytupem serwując "Złotą Owcę", która zdominowała rankingi sprzedaży na koniec 2017. Jednak szef B.O.R. nie zwalnia tempa - jeszcze w tym miesiącu otrzymamy nowy singiel "Spłata" a na Polish Hip-Hop Festivalu w Płocku udało nam się wyciągnąć z Palucha parę słów o nadchodzącym singlu, jak i kolejnym albumie...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-08-06 15:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Wiosna w polskim rapie ewidentnie upłynęła pod znakiem sukcesu Taconafide - równocześnie jednak ogromny szum nowym albumem generował także Kali, a pamiętamy, że końcówka roku ewidentnie należała do Palucha. Obaj raperzy połączyli już siły na wspólnym krążku, jednak zrobili to w momencie gdy ich kariery dopiero nabierały rozpędu. Czy dziś album Kali x Paluch mógłby wystrzelić na aż taką skalę jak projekt Taco i Quebo?

video
dodano: 2018-08-02 16:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Na youtube'owym kanale NAREJONIETV pojawił się singiel z najnowszej płyty Logo Dzielnicy "Dwa". Gościnnie w numerze udzielił się Paluch, który mimo wielu koncertów i festiwali, na których ostatnio gra, chętnie udziela się w nowych produkcjach. Oprócz zwrotki z Logiem Dzielnicy, raper nagrał wcześniej kawałek z Majorem SPZ. Produkcją muzyczną "Chcę to da się" zajął się Dechu. Premiera materiału przewidziana jest na październik tego roku. 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-08-02 12:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Palucha! Poznański raper opublikował na Facebooku post, w którym zapowiedział następce "Złotej Owcy". "Pierwszy numer oraz tytuł kolejnego albumu jeszcze w sierpniu" – poinformował. Nadchodzący krążek to dziesiąty album studyjny w dorobku artysty. Czy nowy krążek powtórzy sukcesy poprzedniego wydawnictwa? Preorder "Złotej Owcy" sprzedał się w ilości 10 000 egzemplarzy, a po weekendzie premierowym album uzyskał status złotej płyty.

video
dodano: 2018-08-01 00:27 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

„Towar” to tytułowy singiel z płyty, gdzie oprócz Majora SPZ, gościnnie możemy usłyszeć Palucha, za deckami stoi DJ Gondek, a produkcją zajął się Ślimak, co daje razem bardzo mocne zestawienie. Rusza także preorder płyty i możliwość jej zakupu. Jest to już czwarty krążek wydany przez WIADOMO LABEL. Twórcą teledysku jest Filop Studio.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2018-07-25 16:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Za nami 17 edycja giżyckiego Mazury Hip-Hop Festiwalu - najstarszego rapowego święta w Polsce. Dodajmy, edycja którą zapamiętamy przez mnogość koncertowych atrakcji i najwyższą od kilku lat frekwencję - tłumy wypełniły Twierdzę Boyen po brzegi. Sprawdźcie co dokładnie działo się w miniony weekend!

Strony