Paluch

Paluch

dodano: 2020-07-15 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mimo wielu przeciwności uda nam się spotkać jeszcze w tym miesiącu! Musieliśmy zmienić plany, dopasować się do nowej rzeczywistości, a przede wszystkich uwzględnić restrykcje nowego reżimu sanitarnego" - napisali organizatorzy krótko po niedawnych ogłoszeniach nowych wytycznych dotyczących wydarzeń kulturalnych. Tak więc Rap Stacja Wolsztyn zagra po raz piąty z rzędu, będąc jednym z niewielu festiwali tego lata!

dodano: 2020-07-04 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

„Drugi brzeg” to pierwszy singiel zapowiadający nowy album Palucha. Po sukcesie krążka „Czerwony Dywan”, który pokrył się potrójną platyną, Paluch wraca z nowym singlem na bicie Worka i Moody Scraga. Teledysk autorstwa 9Liter Filmy nakręcony w Beskidzie Żywieckim, idealnie oddaje klimat utworu. Premiera nowego albumu odbędzie się na jesieni 2020.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-06-18 15:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

W ostatnich dniach Paluch wziął udział w kilku sesjach pytań i odpowiedzi - odnosząc się m.in. do pytania, które obecnie najbardziej nurtuje fanów BORCREW, czyli dołączenia Szpaka do chillwagonu. Nie zabrakło też pytań o relacji z O.S.T.R.'em czy Diil Gangiem oraz szansach na kolejne nagrywki z Kalim - jak i o to, co musiałoby się stać żeby Paluch skończył nagrywać rap. Dowiedzieliśmy się też w jakim kierunku zmierza brzmieniowo nowy album.

dodano: 2020-06-05 16:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Czołówka poznańskiej sceny hip-hopowej - tak można określić wszystkich zaangażowanych artystów w powstanie utworu Siedem. Paluch, Słoń, Śliwa, Kaczor, Shellerini i Donguralesko nie tylko udzielili się na najnowszym nagraniu DJ-a Decksa, ale również pojawią się gościnnie na nowym krążku, Mixtape 7, którego premiera zapowiedziana jest na 9 października 2020 roku. Mamy dla Was klip i zdjęcia z planu.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-05-29 13:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)
fot. Young Sandi

Paluch udzielił się znów w formule Q&A, tym razem dodając "Tylko niewygodne pytania!" - a słuchacze posłuchali i zalali go zagadnieniami, na które nie zawsze jest jak łatwo odpowiedzieć. Od kontaktów z różnymi raperami, po poglądy na kwestie LGBT czy to, co zrobiłby gdyby jego przyjaciel został policjantem.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-05-25 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

W ramach podsumowania kwietnia Paluch wrócił do całej akcji marketingowej Quebo, pochylił się też nad efektem finalnym tj płytą "Romantic Psycho".

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-05-21 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

Kolejna seria szybkich pytań i odpowiedzi z udziałem Palucha - dowiemy się z niej z jakich albumów jest najbardziej dumny, co uważa o kierunku w którym poszło Hot16Challenge2 a także co myśli o przejściu Szpaka na swoje czy powrotach Guziora i Kubana.

Tagi:
dodano: 2020-05-14 15:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 21)

Ostry komentarz Palucha do postępującego zaangażowania polityków w akcję Hot16Challenge2 - raper dzieli się wrażeniami z tego, w którą stronę skręciła drabinka akcji.

dodano: 2020-05-11 20:12 przez: Mateusz Natali (komentarze: 36)

Zastanawialiśmy się dziś nad tym, gdzie znajduje się koniec Internetu - nie minęła natomiast doba od zwrotki Korwin-Mikkego a na nominację od Zeusa odpowiedział Andrzej Duda!

dodano: 2020-05-08 07:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Tymek serwuje kolejny singiel z charytatywnej EP-ki "vestige", z której zysk przeznaczony będzie na wsparcie szpitali w walce z koronawirusem. Tym razem jest to mocarne muzyczne połączenie światów - hip-hopowy powrót do korzeni, wspierany przez Palucha, Miłego ATZ, Gverillę i oskreczowującego całość DJ-a Decksa.

dodano: 2020-05-06 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W mediach znajdziemy obecnie masę strachu, ciemnych wizji i atakujących z każdej strony negatywnych treści. Wszystko generuje niepewność, stres i pogłębia zdenerwowanie. Czy muzyka nie służy też temu, by oderwać się od takich emocji? Czy muzyczne media nie są jednymi z niewielu które mogą choć trochę od tego uciec i dać ludziom trochę wsparcia i otuchy w obecnej ciężkiej sytuacji pełnej znaków zapytania?

Wychodząc z tego założenia odpalamy nowy cykl, który w najbliższych tygodniach stanie się naszym stałym punktem. Codziennie rano otrzymacie porcję 3 utworów wybieranych przez raperów, producentów, aktywistów i dziennikarzy związanych z polskim hip-hopem. Ich klucz jest jeden - mają być to numery, które dodają danej osobie otuchy, które włącza ona by się podbudować lub które zawsze wywołują w niej pozytywne emocje. Bez depresyjnych myśli, gniewu, agresji, złości - tylko utwory, które wesprą, rzucą dobre słowo, motywację, albo po prostu pomogą się zrelaksować i przychillować. Gotowi na Dobry Vibe na Trudny Czas?

W odcinku szóstym swoje rekomendacje podrzuca nam Paluch!

dodano: 2020-05-05 01:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Publikowaliśmy Wam wieczorem kanonadę kilkunastu nowych Hot16Challenge2 - a na zwieńczenie dnia dostajemy jeszcze strzały z samego topu!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-29 22:57 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Paluch kilka dni temu znów poświęcił dłuższą chwilę na odpowiedzi na pytania od fanów - nie zabrakło tam ciekawych wątków.

kategorie:
dodano: 2020-04-28 20:40 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 0)

PALUCH #HOT16CHALLENGE prod. CHRIS CARSON

6. Paluch

Wszyscy stęsknieni za brzmieniem z "Lepszego życia diler", z dużym sentymentem wrócą do #Hot16Challenge Palucha. Jednocześnie szef Biura Ochrony Rapu razem z Carsonem dali nam przedsmak tego, co czekało na nas na "Made in Heaven", które ukazało się 6 października tego samego roku.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-03-31 18:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Okres kwarantanny idealnie nadaje się na to, by odpowiedzieć na serię pytań od fanów - w kolejnym Q&A wziął udział często korzystający z tej formuły Paluch, poruszając sporo ciekawych tematów.

Tagi:

Strony