Paluch

Paluch

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-26 16:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Tego jednego dnia cała polska scena mówi jednym głosem, jednocząc się w rodzinnym gronie i śląc w świat masę pozytywnych życzeń. Zebraliśmy dla was najciekawsze z nich.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-23 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Paluch zorganizował wczoraj na swoim Instagramie krótkie Q&A, w którym odpowiedział na parę pytań fanów, w tym co myśli o kooperacjach Malika za granicą, Young Igim oraz o tym, czy otrzymał kiedyś propozycję nagrania utworu na potrzeby filmu. Raper zdradził również, że razem ze Szpakiem zaczęli ponownie współpracować.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-20 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Raperzy często w swoich numerach skandują nazwy swoich ekip, do których przynależą lub są z nimi zaprzyjaźnieni a Paluch znany jest z tego, że hasło "B.O.R." reprezentuje mocno i głośno. A ile dokładnie razy zawarł je do tej pory w kawałkach? Odpowiedzieliśmy na to pytanie w naszym nowym Magazynie Popkillera w sekcji Kącik Analiz Niekoniecznie Strategicznych (prowadzonej wraz z fanpage'em "Obliczenia i analizy w rapie").

Tagi:
dodano: 2020-12-14 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Mimo, że rok dobiega końca, wytwórnia Palucha szykuje dla fanów jeszcze jedno, specjalne wydawnictwo. "CHROM" to wyjatkowy mixtape DJ Taek'a i DJ Vazee'a, na którym usłyszymy wielu reprezentantów BOR Crew z Paluchem, Sariusem czy Gedzem na czele.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-12 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Temat rozstania się Szpaka z BOR Records był obiektem spekulacji wielu fanów, którzy insynuowali konflikt między założycielem GUGU, a Paluchem. Niedawno szef BOR rozwiał wszystkie plotki, wypowiadając się na ten temat podczas instagramowego live'a, a potem wstawiając wspólne zdjęcie z raperem z Morąga. Mimo wszystko, o ten temat zaczepił Wini w najnowszej rozmowie z autorem "NADCIŚNIENIA". Paluch opowiedział jak wyglądało opuszczenie wytwórni przez Szpaka oraz jak przebiegło ostatnie spotkanie raperów.

Tagi:
video
dodano: 2020-12-11 16:22 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Dziś swoją premierę ma najnowszy album Lukasyno, "Pachnę ogniem", a wczoraj do rąk fanów trafił kolejny singiel z płyty, "Nie napisze o tym nikt". Gościnnie w utworze udzielił się Paluch, a za produkcję numeru odpowiadają Kriso i Kubik.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-29 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Peja szykuje się do premiery swojego trzeciego wydawnictwa w tym roku. "AR-15", stworzone we współpracy z Magierą ukaże się już za niecałe 3 tygodnie. Raper postanowił odpowiedzieć na trochę pytań na jej temat, poruszając przy tym parę innych ciekawych wątków, jak ogłoszenie końca kariery przez Kaliego, relacje z Paluchem i Ostrym czy nagranie wspólnego numeru z VNM-em.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-29 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Po utworzeniu GUGU, relacje Palucha i Szpaka zakończyły się na tle wydawniczym. Fani zaczęli doszukiwać się przy tym jakiegoś konfliktu między raperami, pytając o ich relację w zasadzie przy każdym z Q&A, organizowanym przez obu panów. Wczoraj Paluch na swoim Instagramie zorganizował live'a, na którym uciął tę dyskusję, twierdząc, że fani na siłę doszukują się gównoburzy.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-28 16:50 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Wczoraj swoją premierę miał nowy album Palucha "NADCIŚNIENIE". Raper z tej okazji zorganizował obszerne Q&A na swoim Instagramie, w którym m.in. opowiedział trochę o nowej płycie i planach na 2021, zdradził, co myśli o zakończeniu kariery przez Kaliego oraz jaki miał stosunek do Diego Maradony.

Tagi:
video
dodano: 2020-11-26 19:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

BOR Records prezentuje najnowszy singiel Palucha pt. „Nadciśnienie”. To piąty klip promujący nadchodzący album o tej samej nazwie. Za warstwę muzyczną odpowiada @chinoap01, a za video niezawodna ekipa 9literfilmy. Numer jest, póki co, najbardziej gorzkim w swojej treści ze wszystkich singli.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Trap
dodano: 2020-11-23 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Szef GUGU postanowił zorganizować Q&A na swoim Instagramie, w którym zdradził, czy dalej przynależy do BOR oraz, czy "Części zamienne" Palucha są częściowym dissem na niego. Raper wyraził też swoją opinię na temat twórczości Multiego, Bersona, Bedoesa, Guziora czy Kaliego oraz powiedział, co myśli o "wykupowaniu młodych artystów przez majorsów".

Tagi:
video
dodano: 2020-11-21 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Paluch kontynuuje promocję swojego czternastego albumu, "NADCIŚNIENIE". Tym razem, raper postawił na braggową przewózkę, a podkładem do niej zajął się wieloletni współpracownik szefa BOR, Julas. Klip wyprodukował @hollywood_kris.

Tagi:
video
dodano: 2020-11-12 17:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Po przerwie wracamy z cyklem Props czy Hejt? zainaugurowanym na początku tego roku! To krótka ciekawostkowa formuła, w której zalewamy gościa hasłami i wątkami, do których musi się odnieść krótko i jednoznacznie - props czy hejt. Może również krótko uzasadnić wybór.

W tym odcinku Śliwa mówi co uważa o powidłach śliwkowych, akcji #hot16challenge2, transferze Jakuba Modera do Brighton, dwóch nagrodach za Singiel Dekady dla Palucha oraz... walce Filipek vs Sobota na Fame MMA i całościowym udziale raperów w tej gali.

video
dodano: 2020-11-09 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Po mocnym, osiedlowym "Kaszlu" przyszedł czas na bardziej gorzki i refleksyjny klimat. "Części zamienne" to wyprodukowany przez APmg numer traktujący o chciwości, żądzy pieniądza innych ludzi i ich materializmie. Kawałek promuje kolejny album Palucha "NADCIŚNIENIE". Klip to dzieło HDSCVM.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-07 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Domniemania o odejściu Kobika z BOR Records okazały się prawdą - raper od teraz będzie wydawał przy wsparciu Warner Music Poland. Wiele osób odebrało to jako odejście z ekipy, czyli BORCREW, na co od razu zareagował Paluch. Szef BOR potwierdził, że Kobik pozostaje w ekipie, a hashtagi pod nowym postem krakowskiego rapera zdają się to tylko potwierdzać.

Tagi:

Strony