Paluch

Paluch

video
dodano: 2021-04-06 13:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

„C.R.E.A.M.” to drugi singiel z nowego wydawnictwa Hodaka oraz 2K’a. W numerze gościnnie udzielił się Paluch, a tytuł jest oczywiście nawiązaniem do kultowego singla Wu-Tang Clanu - zresztą nie tylko tytuł. Sprawdźcie co ma do pokazania tegoroczny Młody Wilk po świetnym przyjęciu pierwszego singla "Oh No".

video
dodano: 2021-03-29 20:13 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Jakiś czas temu Paluch publikował wspóllne zdjęcie z duetem PRO8L3M ze studia. Wtedy już podejrzewaliśmy, że poznański MC znajdzie się na nadchodzącym wydawnictwie Oskara i Steeza. Potem ta informacja potwierdziła się, natomiast dziś otrzymaliśmy klip do wspólnego numeru "A2". Kawałek promuje płytę "Fight Club", która swoją premierę będzie miała już jutro.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-03-18 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Bez Strachu" to jeden z najbardziej znanych numerów z dyskografii Palucha, który zresztą doczekał się nagrody publiczności za Singiel Dekady na ostatniej gali Popkillerów. Dziś w nocy raper podzielił się z fanami kulisami powstania tego kawałka.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-03-06 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Paluch niedawno uczestniczył w tajemniczej akcji promocyjnej dotyczącej OIO - zespołu Okiego, Young Igiego i Otsochodzi. Przedwczoraj raper w swoim najnowszym Q&A zdradził co myśli o nowopowstałej grupie. Wypowiedział się również na temat naszego tegorocznego Młodego Wilka, Hodaka.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-03-01 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Wygląda na to, że szykuje się bardzo mocna kooperacja. Paluch opublikował na swoim Instagramie zdjęcie ze studia, w którym przebywał wspólnie z duetem PRO8L3M.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-03-01 15:15 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Dziś na Instagramach czołowych polskich raperów takich jak m.in. Paluch, Borixon czy Pezet pojawiły się tajemnicze wrzutki oznaczające jeden profil - OIO.wav.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-02-22 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Mateusz Gamrot to mistrz KSW, który ostatnio zaliczył debiut w UFC, niestety niezbyt udany. Wczoraj na swoim Instagramie zawodnik przyznał, że słucha sporo polskiego hip-hopu oraz wymienił 4 swoich ulubionych polskich MC.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-02-13 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Paluch zorganizował na swoim Instagramie obszerne Q&A, w którym m.in. wskazał najlepsze polskie krązki 2020 roku, ujawnił, które jego albumy zbliżają się do zdobycia diamentowej płyty oraz wypowiedział się na temat twórczości paru innych raperów - m.in. Tymka, Szczyla, Piha czy Alberto. Raper zdradził również czy ciekawi go walka Kizo i Popka na Fame MMA.

Tagi:
video
dodano: 2021-02-05 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

Kafar Dix37 zaskakuje zaproszonymi gośćmi w nowym singlu z "23 minut po północy". W numerze "Za tych co nie mogą" udzielili się Paluch oraz Miodu, znany wcześniej z działalności w zespole Jamal.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-26 16:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Tego jednego dnia cała polska scena mówi jednym głosem, jednocząc się w rodzinnym gronie i śląc w świat masę pozytywnych życzeń. Zebraliśmy dla was najciekawsze z nich.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-23 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Paluch zorganizował wczoraj na swoim Instagramie krótkie Q&A, w którym odpowiedział na parę pytań fanów, w tym co myśli o kooperacjach Malika za granicą, Young Igim oraz o tym, czy otrzymał kiedyś propozycję nagrania utworu na potrzeby filmu. Raper zdradził również, że razem ze Szpakiem zaczęli ponownie współpracować.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-20 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Raperzy często w swoich numerach skandują nazwy swoich ekip, do których przynależą lub są z nimi zaprzyjaźnieni a Paluch znany jest z tego, że hasło "B.O.R." reprezentuje mocno i głośno. A ile dokładnie razy zawarł je do tej pory w kawałkach? Odpowiedzieliśmy na to pytanie w naszym nowym Magazynie Popkillera w sekcji Kącik Analiz Niekoniecznie Strategicznych (prowadzonej wraz z fanpage'em "Obliczenia i analizy w rapie").

Tagi:
dodano: 2020-12-14 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Mimo, że rok dobiega końca, wytwórnia Palucha szykuje dla fanów jeszcze jedno, specjalne wydawnictwo. "CHROM" to wyjatkowy mixtape DJ Taek'a i DJ Vazee'a, na którym usłyszymy wielu reprezentantów BOR Crew z Paluchem, Sariusem czy Gedzem na czele.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-12 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Temat rozstania się Szpaka z BOR Records był obiektem spekulacji wielu fanów, którzy insynuowali konflikt między założycielem GUGU, a Paluchem. Niedawno szef BOR rozwiał wszystkie plotki, wypowiadając się na ten temat podczas instagramowego live'a, a potem wstawiając wspólne zdjęcie z raperem z Morąga. Mimo wszystko, o ten temat zaczepił Wini w najnowszej rozmowie z autorem "NADCIŚNIENIA". Paluch opowiedział jak wyglądało opuszczenie wytwórni przez Szpaka oraz jak przebiegło ostatnie spotkanie raperów.

Tagi:
video
dodano: 2020-12-11 16:22 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Dziś swoją premierę ma najnowszy album Lukasyno, "Pachnę ogniem", a wczoraj do rąk fanów trafił kolejny singiel z płyty, "Nie napisze o tym nikt". Gościnnie w utworze udzielił się Paluch, a za produkcję numeru odpowiadają Kriso i Kubik.

Tagi:

Strony