News

News

kategorie: Świat, Jazz, Koncerty, News
dodano: 2024-04-24 07:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Warszawski klub Jassmine uderza z kolejnym koncertowym strzałem, którego nie nie można przegapić. 28 kwietnia zagra tam bowiem fenomenalny perkusista Makaya McCraven, jedna z najciekawszych postaci na współczesnej scenie jazzowej.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2024-04-23 21:05 przez: Jan Stokowski (komentarze: 0)

Sceniczne zakończenie rapowej kariery przez Waldemara Kastę to najważniejsze wydarzenie na polskiej scenie hip-hopowej ostatnich dni - finalny występ K.A.S.T.A. Składu na 120 Rap Fest wywołał ogromne emocje i dyskusje, a tylko na naszych profilach filmy video go dotyczące zebrały w ostatnich 2 dniach około 500 000 wyświetleń. Pożegnanie Kasty nie uszło uwadze kolegów ze sceny.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-04-23 16:52 przez: Jan Stokowski (komentarze: 0)

W ostatnich dniach równolegle kilku polskich artystów opublikowało storiesy z Palermo - wygląda to dość intrygująco, szczególnie biorąc pod uwagę, że są to osoby, które da się stylistycznie połączyć ze sobą. I szczególnie, że nie brakuje tam "włoskiego" motywu...

współpraca płatna
dodano: 2024-04-23 12:00 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Swae Lee trzecim zagranicznym headlinerem Sun Festival. Współautor jednych z najbardziej przebojowych płyt dekady, król refrenów, współautor „Sunflower”, czyli jedynego singla w historii, który może pochwalić się 20-krotną platyną w USA zagra w ostatni weekend lipca swój pierwszy solowy koncert w Polsce.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-04-23 07:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 3)

Mamy dla Was update tego, co się dzieje w najgorętszym od lat hip-hopowym beefie (wcześniejsze streszczenie tutaj). Drake 19 kwietnia zamieścił "Push Ups" na serwisach streamingowych, ale jeszcze tego samego tygodnia, wstawił do Sieci kolejny diss. Na "Taylor Made Freestyle" wspierają go... wygenerowani przez A.I. 2Pac i Snoop Dogg. Poza tym do konfliktu znów próbuje się włączyć Kanye West.

dodano: 2024-04-22 15:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

Już 7 czerwca wystartuje tegoroczna edycja Orange Warsaw Festivalu. W ciągu dwóch dni na Torze Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec wystąpią między innymi Yeat i Nicki Minaj!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2024-04-21 17:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Wczoraj na 120 Rap Fest byliśmy świadkami pierwszego od wielu lat wspólnego występu K.A.S.T.A. Składu - a chwilę po nim Waldemar Kasta podziękował fanom za wsparcie przez cały ten czas i symbolicznie odłożył mikrofon, zamykając też scenicznie swoją rapową karierę.

dodano: 2024-04-17 19:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 8)

No i się porobiło. Można chyba z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że jesteśmy obecnie świadkami największego beefu na amerykańskiej scenie od czasu konfliktu między Nasem a Jay'em-Z. Główną postacią, jest tu zdecydowanie Drake, ale aktorów w tej sztuce zebrało się co najmniej kilku. Przedstawiamy Wam prawdopodobne początki całej afery i pokazujemy, jak sytuacja wygląda teraz, bo przez ostatnie tygodnie działo się naprawdę dużo.

współpraca płatna
dodano: 2024-04-17 15:34 przez: Redakcja (komentarze: 4)

One of the best yet! Legenda hip-hopowej produkcji rozgrzeje Warszawę już 3 czerwca!

Tagi:
współpraca płatna
dodano: 2024-04-17 15:13 przez: Redakcja (komentarze: 5)

Po dobrze przyjętym maxisinglu "FREE SHOOTER" oraz serii albumów takich jak "Bejbi”, „Nowy Pop” czy „Hoodie”, Beteo powraca z kolejnym mocnym uderzeniem.

Tagi:
współpraca płatna
dodano: 2024-04-16 07:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

sZy idzie za ciosem w promocji swojego debiutanckiego albumu pt. "Ściana". Kolejnym singlem promującym ten materiał jest numer "Łzy", w którym wokalnie w refrenie udzielił się legendarny producent Waco.

Tagi:
współpraca płatna
dodano: 2024-04-14 16:36 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Milu pozycję zbudował sobie na bitwach freestyle'owych w całym kraju, a w ostatnich latach skupia się na szukaniu swojej drogi w studyjnej formie. Na pierwszym oficjalnym wydawnictwie - EP’ce “NO I CO?” zaprezentował wybuchową mieszankę styli, gatunków i charakteru (na projekcie znaleźli się między innymi Floral Bugs, VNM czy SHDØW). Po poprzednim singlu z Koneserem teraz reprezentant Wrocławia prezentuje kolejny numer w podobnej stylistyce.

Tagi:
dodano: 2024-04-13 17:30 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Tragiczne wieści z Atlanty. Nie żyje Rico Wade, członek legendarnego trio Organized Noize. Miał 52 lata.

współpraca płatna
dodano: 2024-04-13 17:22 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Mati Szert,  młody i obiecujący reprezentant MaxFloRec, niemal równo pół roku po wydaniu albumu „VIRRR”, powraca z 3. wydawnictwem, jakie ukazuje się nakładem śląskiego labelu. Tym razem artysta postawił na krótszą formę i prezentuje słuchaczom EP-kę zatytułowaną „VIRRRUS”. Wraz z dzisiejszą premierą EP- ki, na kanale MaxFloRec pojawił się także singiel promujący wydawnictwo. W utwórze „Krzyż” na bit sorryfalkonna gościnnną zwrotkę dołożył VNM.

Tagi:
współpraca płatna
dodano: 2024-04-12 18:01 przez: Redakcja (komentarze: 2)

Dziś otrzymaliśmy nowy krążek od duetu PlanBe x Sir Mich. "Blue Moon" to album, który sam PlanBe określa jako swoją „drugą pełnię". Ma to odniesienie do jakości jaką prezentuje na tym krążku ale i do nocnego klimatu, w którym Plan od zawsze czuł się najlepiej i który towarzyszył mu na debiutanckiej "Insomnii".

Tagi:

Strony