Emas

Emas

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-08-17 22:45 przez: Redakcja (komentarze: 2)

Oprócz nadchodzącego albumu Pezeta w KOKA Beats czeka nas jeszcze inna premiera. To już oficjalne, że swój nowy album wyda tam Emas.

Tagi:
video
dodano: 2021-04-29 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"Amber Gold" był jednym z dodatkowych tracków z "Muzyki Współczesnej Extended", który zaskoczył przede wszystkim drillowym podkładem, który zaserwowali Auer i Szamz. Pezet zapewnia, że dobór bitu nie był podyktowany modą oraz serwuje czarno-biały klip przepełniony motocyklami. Raper wystartował wraz z premierą teledysku z własną marką CBD.

Tagi:
dodano: 2020-11-27 09:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Emas przygotowuje się po dłuższej przerwie do wypuszczenia swojego drugiego albumu, który w swojej wytwórni wyda Pezet. Do rąk fanów trafiły kolejne dwa single rapera, jeden z Janem-rapowanie i Rzeźnikiem, a drugi z Żytem.

dodano: 2020-10-15 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Pezet na swoich profilach pochwalił nowy singiel nowego członka Koka Beats - EMASA. "Nieodebrane" to utwór, promujący nadchodzący materiał warszawskiego rapera, który w całości będzie wyprodukowany przez Podhajskiego. Art Direction nad tym projektem będzie prowadzić Forin Studio.

Tagi:
video
dodano: 2020-03-12 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Tym razem remiksem klasyku deutu zajął się Młody Wilk naszej ostatniej edycji, Miły ATZ. Produkcją typową dla Atezecioka zajął się Atutowy. Pezet i Onar w ramach premiery ujawnili kolejnych gości na kompilacji remiksów dodawanych do preorderu "Szkoła 81".

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-27 19:29 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Pojawił się drugi klip EMASa z płyty "Pięć minut sławy". Tym razem wizualizacji doczekał się utwór "Into the wild" wyprodukowany przez Fleczera. Za zdjęcia i montaż odpowiada ekipa HDSCVM, wsparcie brandu odzieżowego: Zayafka. Album "Pięć minut sławy" dostępny jest w sprzedaży internetowej na www.queshop.pl oraz www.preorder.pl. Album "Pięć minut sławy" dostępny jest w sprzedaży internetowej na www.queshop.pl oraz www.preorder.pl.

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2016-04-14 18:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

Pięć lat czekałem na następcę "Drugiego Obiegu", z którego kawałki, takie jak "Nie potrzebuję", czy "Życie pisze scenariusze" charakteryzowały styl EMASa, jaki można było ułyszeć na dogranych jego gościnnych zwrotkach na kilku projektach na przestrzeni ostatnich lat. Uściślając, osiedlowy styl, podlany solidną dawką emocji i autentycznych wersów bez populizmów - myślę, że bez cienia wątpliwości właśnie tymi określeniami można śmiało opisać wersy, jakie wyrzuca gospodarz na mikrofonie. Jak to wygląda w przypadku "Pięciu minut sławy"? Przede wszystkim historii jest więcej, gdzie poziom utożsamienia się z ich treścią jest jeszcze wyższy. Nie są to wesołkowate, melanżowe opowieści. W zamian otrzymujemy dojrzałe przemyślenia typa, który nie jedno widział i nie jedno przeżył i chce się z obrazami przeszłości rozliczyć na bicie. I ja to kupuję, od pierwszego dźwięku "Sinusoidy", do ostatniego "Daleko od domu".

dodano: 2016-04-12 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Na kanale QueQuality pojawił się darmowy odsłuch drugiej płyty EMASa p.t. "Pięć minut sławy". Na krążku gościnnie udzielił się Zkibwoy z Brudnych Serc oraz W.E.N.A. W rozwinięciu newsa znajdziecie link do odsłuchu oraz zamówienia limitowanego wydania fizycznego, za które odpowiada Forin, a już niebawem pojawi się Nasza recenzja materiału.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-04-08 14:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Brudne Serca obok Dinali to największe "zaginione legendy" polskiego podziemia, których materiały wciąż nie schodzą z rotacji słuchaczy, a Wigilia co roku stoi dla wielu pod znakiem wyczekiwania nie na Mikołaja a na BRD. Nie dziwi więc, że każdy przejaw aktywności Jobikza lub Smarka musi skupiać uwagę. Tym razem Zkibwoy pojawił się w nowym singlu Emasa.

video
dodano: 2016-03-30 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Daleko od domu" to pierwszy klip promujący album EMASa "Pięć minut sławy". Utwór został wyprodukowany przez Emes Milligana. Zdjęcia do klipu zrealizowała ekipa H D S C V M dzięki wsparciu brandu odzieżowego Zayafka. Album ukaże się 10 kwietnia nakładem QueQuality. Na płycie gościnnie usłyszymy WENĘ i Zkibwoya. Wokalnie w refrenach udzielają się też Jakub Jonkisz i Emiliyah.

Tagi:
dodano: 2016-03-09 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

W sieci pojawiło się kilka znaczących informacji o nadchodzącym albumie "Pięć minut sławy" autorstwa EMASa, który ukaże się pod koniec kwietnia nakładem QueQuality. Na płycie gościnnie usłyszymy WENĘ i Zkibwoya z Brudnych Serc. Wokalnie w refrenach udzielają się też Jakub Jonkisz i Emiliyah. Okładka została zaprojektowana przez Grzegorza "Forin" Piwnickiego. W rozwinięciu znajdziecie odnośniki do promomixu oraz preorderu.

dodano: 2016-02-18 13:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

"Pięć minut sławy" to pierwszy singiel promujący nadchodzący album od EMASa, który ukaże się na przełomie marca i kwietnia nakładem QueQuality. Utwór został wyprodukowany przez Emesa Milligana, cuty dołożył DJ Ace. Okładka została zaprojektowana przez Grzegorza "Forin" Piwnickiego. Odsłuch znajdziecie w rozwinięciu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2016-02-15 20:15 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Na przełomie marca i kwietnia ukaże się na rynku solowy album EMASa zatytułowany "Pięć minut sławy". Krążek rapera pochodzacego z Przemyśla zostanie wydany nakładem QueQuality. Wkrótce pierwsze single i preorder.

dodano: 2013-07-17 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po krótkiej przerwie kolejny, obszerniejszy niż zwykle Krótki Strzał. A w nim: TomB i Danny, Quebonafide, Białas i TomB, Kamel z BobAirem, zDolne Przedmieście z Kamelem, Leh, Emas, Żyt Toster, Tymin, Wizja Lokalna Zamość, Kadoen oraz KanaBiSlang.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-02-27 19:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Niedawno prezentowaliśmy wam spontan Karwan i Krankza. Raper z Ostrołęki kilka dni później dostarcza nam nowy kawałek. Zobrazowany świetną grafiką Forina, którą widzicie obok numer, to wspólne dzieło Karwana, Emasa, Emilii, Quiza i DJ'a Klasyka. Jak błyszczą diamenty z boiska możecie sprawdzić w rozwinięciu. Zdecydowanie warto.

Strony