Pięć minut sławy

Pięć minut sławy

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2016-04-14 18:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

Pięć lat czekałem na następcę "Drugiego Obiegu", z którego kawałki, takie jak "Nie potrzebuję", czy "Życie pisze scenariusze" charakteryzowały styl EMASa, jaki można było ułyszeć na dogranych jego gościnnych zwrotkach na kilku projektach na przestrzeni ostatnich lat. Uściślając, osiedlowy styl, podlany solidną dawką emocji i autentycznych wersów bez populizmów - myślę, że bez cienia wątpliwości właśnie tymi określeniami można śmiało opisać wersy, jakie wyrzuca gospodarz na mikrofonie. Jak to wygląda w przypadku "Pięciu minut sławy"? Przede wszystkim historii jest więcej, gdzie poziom utożsamienia się z ich treścią jest jeszcze wyższy. Nie są to wesołkowate, melanżowe opowieści. W zamian otrzymujemy dojrzałe przemyślenia typa, który nie jedno widział i nie jedno przeżył i chce się z obrazami przeszłości rozliczyć na bicie. I ja to kupuję, od pierwszego dźwięku "Sinusoidy", do ostatniego "Daleko od domu".

dodano: 2016-04-12 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Na kanale QueQuality pojawił się darmowy odsłuch drugiej płyty EMASa p.t. "Pięć minut sławy". Na krążku gościnnie udzielił się Zkibwoy z Brudnych Serc oraz W.E.N.A. W rozwinięciu newsa znajdziecie link do odsłuchu oraz zamówienia limitowanego wydania fizycznego, za które odpowiada Forin, a już niebawem pojawi się Nasza recenzja materiału.

dodano: 2016-03-09 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

W sieci pojawiło się kilka znaczących informacji o nadchodzącym albumie "Pięć minut sławy" autorstwa EMASa, który ukaże się pod koniec kwietnia nakładem QueQuality. Na płycie gościnnie usłyszymy WENĘ i Zkibwoya z Brudnych Serc. Wokalnie w refrenach udzielają się też Jakub Jonkisz i Emiliyah. Okładka została zaprojektowana przez Grzegorza "Forin" Piwnickiego. W rozwinięciu znajdziecie odnośniki do promomixu oraz preorderu.

dodano: 2016-02-18 13:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

"Pięć minut sławy" to pierwszy singiel promujący nadchodzący album od EMASa, który ukaże się na przełomie marca i kwietnia nakładem QueQuality. Utwór został wyprodukowany przez Emesa Milligana, cuty dołożył DJ Ace. Okładka została zaprojektowana przez Grzegorza "Forin" Piwnickiego. Odsłuch znajdziecie w rozwinięciu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2016-02-15 20:15 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Na przełomie marca i kwietnia ukaże się na rynku solowy album EMASa zatytułowany "Pięć minut sławy". Krążek rapera pochodzacego z Przemyśla zostanie wydany nakładem QueQuality. Wkrótce pierwsze single i preorder.