Deemz

Deemz

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-19 08:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Deemz po kilku latach pracy dostarczył swój producencki debiut pt "Sauce". Album pokrył się Platyną, a producent z tej okazji postanowił podzielić się osobistą refleksją.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-27 10:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

W piątek ukazał się producencki debiut Deemza, przygotowywany przez kilka ostatnich lat i zawierający aż 33 utwory z udziałem czołówki polskiej sceny rapowej oraz intrygujących gości z innych światów. Deemz ma za to podwójną okazję do świętowania, bo... "Sauce" jest już platynowy!

Tagi:
video
dodano: 2021-09-08 13:25 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Do premiery wielokrotnie przekładanego "Sauce" zostały lekko ponad dwa tygodnie, więc Deemz podgrzewa atmosferę kolejną kooperacją, tym razem z młodymi członkami sceny, Soblem i Okim. Klipem do singla "Rutyna" zajęła się ekipa Sparta Film Rafał Kotkiewicz.

Tagi:
dodano: 2021-07-13 18:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Do sieci trafiła dziś kolejna bardzo mocna kooperacja z producenckiej płyty Deemza "SAUCE". "Ślub" to kawałek z gościnnym udziałem Kuqe2115 i członka kultowego zespołu Ich Troje, Michała Wiśniewskiego. Producent i raper na swoich Instagramach emocjonalnie odnieśli się do współpracy z wokalistą.

video
dodano: 2021-06-17 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Kronkel Dom, niemiecki MC z polskimi korzeniami od początku kariery podkreślał swój związek z Polską. Teraz otrzymaliśmy od niego w pełni polski singiel - "AHU!" na bicie Deemza i NOCNEGO.

video
dodano: 2021-06-15 20:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

„Fresh” to kolejny singiel z producenckiej płyty Deemza. Jednym z wielu zaskakujących połączeń muzycznych na tym krążku jest zdecydowanie duet White’a oraz Gurala. To połączenie starej i nowej szkoły nie mogło się nie udać, efekty można usłyszeć już na wszystkich serwisach streamingowych oraz wraz z klipem na YT.

video
dodano: 2021-05-20 16:24 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Deemz opublikował dziś tracklistę swojej pierwszej płyty producenckiej, "SAUCE". Na albumie znajdziemy ponad 30 numerów i 50 gości wśród których pojawią się takie nietypowe ksywki i nazwiska jak Stachursky, Kronkel Dom, Natalia Szroeder, Yzomandias czy Piotr Rogucki. Oprócz tego, Deemz wrzucił nowy, letni singiel, "Wasabi" z gościnnym udziałem Żabsona i ReTo.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-04-03 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Deemz zaskoczył ostatnio swoją kooperacją z Beatą Kozidrak, która znajdzie się na jego debiutanckiej płycie producenckiej. O dziwo ich wspólny numer nie zażarł na Youtubie i w ciągu dwóch dni wykręcił jedynie lekko ponad 60 tys. wyświetleń. Producent na swoim Instagramie nie krył rozczarowania tym faktem.

Tagi:
dodano: 2021-03-31 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Deemz zaskakuje kolejną współpracą, tym razem z wokalistką kultowego Bajmu, Beatą Kozidrak. "Kruki" to emocjonalny numer, w którym oprócz artystki słyszymy jeszcze Sariusa. Numer promuje pierwszy producencki album Deemza, "SAUCE".

kategorie:
dodano: 2021-03-31 13:34 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Po długich latach oczekiwania na debiut Deemza, Def Jam Recordings Poland prezentuje "SAUCE"! To nie jest po prostu krążek, obok którego możecie przejść obojętnie. "SAUCE" to ponad 30 numerów i ponad 50 wykonawców. I to wszystko na beatach Deemza! Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne, które mają te samą zawartość muzyczną.

Podana data jest datą przybliżoną.

Tracklista: 

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-02-24 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Pod koniec zeszłego roku Deemz w podcaście Hypetalk Shuffle opowiedział trochę o swojej nadchodzącej płycie producenckiej, m.in. o fakcie, że pojawi się na niej Kuban. Teraz producent na swoim Instagramie podał więcej szczegółów dotyczących wydawnictwa.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-19 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Deemz był gościem wydanego dzisiaj podcastu Hypetalk Shuffle, który prowadzą współorganizatorzy Clout Festival, Kagz i Leo. Producent zdradził sporo szczegółów dotyczących jego pierwszej płyty producenckiej "Sauce", w tym ujawniając, że jednym z gości będzie Kuban. Oprócz tego członek Def Jam opowiedział o paru próbach podbicia zagranicznego rynku, wspominając o niedoszłych współpracach z Ufo361, DaBabym czy Bluefacem.

Tagi:
video
dodano: 2020-10-17 17:21 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

"ULALA" to kolejny z tegorocznym singli Żabsona, który tym razem do współpracy zaprosił Beteo i dwójkę newcomerów, Young Leosię, będącą wcześniej DJ-ejką Żaby, i Borucciego, producenta znanego ze współpracy z Taco Hemingwayem. Co ciekawe, zwrotka Borucciego została w całości nawinięta po holendersku, ponieważ tam producent się urodził i wychował. Za produkcję tego numeru odpowiada Deemz.

video
dodano: 2020-10-13 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Najnowszy singiel Deemza z gościnnym refrenem Smolastego i zwrotkami Sobla to nawiązujący do latynoskiej muzyki banger, w którym czuć również kalifornijski klimat pokroju tracków m.in. YG czy Tygi. Reżyserami klipu są Piotr Zajączkowski i barvinsky

Tagi:
video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2020-10-02 14:14 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Sportowa marka PUMA odpaliła serię video quizów RapGame, w których wzięli udział znani polscy artyści ze świata rapu. W pojedynkach naprzeciwko siebie stanęli: Otsochodzi x PlanBe, Sarius x Deemz oraz Qry x Trill Pem. Raperzy (i producent) musieli stawić czoła nietypowym, zaskakującym pytaniom i wykazać się refleksem niczym szybka i zwinna puma. Gospodarzem programu został Piotr Rogucki, tym samym debiutując w roli prowadzącego. Format RapGame przenosi nas o 20 lat wstecz, przywracając pamięć o wydarzeniach i zjawiskach związanych z wczesną epoką Internetu.

Strony