Sobel

Sobel

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-11 17:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

W sobotę Bedoes podczas swojego występu na Rap Stacja Festival odniósł się do głośnej sytuacji z koncertu Sobla. Raper, który sam ma za sobą różne sceniczne incydenty, poprosił fanów o wyrozumiałość w stosunku do reprezentanta Def Jamu.

Tagi:
dodano: 2021-07-07 14:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 4)
Sobel

W ostatnich dniach polskie środowisko rapowe zadaje sobie pytanie: „Czy zachowanie Sobla było niewłaściwe?”. Podczas krakowskiego koncertu rapera, pewien mężczyzna wtargnął przez ogrodzenie na scenę, za co został obrzucony wyzwiskami i wyproszony ze sceny. Reakcja Internetu, podobnie jak wykonawcy, nie należała do łagodnych - ­ "J**any pajac ego wyj**alo poza skale, Nie no zachowal sie jak burak" ­ takie i podobne wypowiedzi możemy znaleźć w dyskusjach toczących się wokół całej sytuacji. Uważam jednak, że fala krytyki, która spadła na Sobla jest zdecydowanie za duża.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-07-06 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Sobotni koncert Sobla odbił się szerokim echem w środowisku hip-hopowym, a raper przeprosił już za swoje zachowanie. Całą sytuację skomentował na swoim Instagramie B.R.O.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-05 16:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 11)

Sobotni koncert Sobla w Krakowie wywołał sporą sensację za sprawą spięcia między raperem, a jednym z uczestników koncertu. Członek Def Jamu dziś na swoim Instastory przeprosił za tę sytuację oraz przyznał, że mógł zachować się lepiej.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-05 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 25)

W sobotę na koncercie Sobla w Krakowie doszło do nieprzyjemnej sytuacji między raperem, a fanem, który wtargnął na scenę. Członek Def Jamu w dość ostry sposób wyprosił słuchacza ze sceny przy pomocy ochrony.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-04-15 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Magiera aktualnie pracuje zarówno nad płytą z Peją oraz nad swoim pierwszym albumem producenckim. Producent zorganizował na swoim Instagramie Q&A, w którym opowiedział m.in. o tym jak rozejście się dróg z Laską wyglądało z jego perspektywy i jak na niego wpłynęło. Oprócz tego, Magiera poruszył temat Sobla czy Sentino.

dodano: 2021-04-14 14:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Fiołkowe pole" to zdecydowanie najbardziej popowy singiel z pierwszego LP Sobla "Pułapka na motyle". Lovesong został oparty o oszczędny, gitarowy podkład Piotrka Lewandowskiego.

Tagi:
video
dodano: 2021-03-11 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Zaledwie 3 tygodnie temu muzyk rozpoczął promocję swojego debiutanckiego albumu pt. “Pułapka na motyle”. Otwierający numer pt. “Alien” odbił się niemałych echem wśród fanów, generując niespełna 5.5 mln wyświetleń w samym serwisie YouTube. Właśnie premierę ma drugi singiel z nadchodzącego krążka - "To Ja" na bicie Deemza. W porównaniu do “Aliena” Sobel daje się poznać z bardzo osobistej strony i dzieli się z fanami swoimi najintymniejszymi sekretami.

Tagi:
video
dodano: 2021-02-16 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Podopieczny Def Jamu, który wdarł się na naszą scenę pod koniec 2019 roku singlem "Impreza", szykuje się do wydania swojego długogrającego debiutu. Dziś otrzymaliśmy nowy numer rapera, "Alien", na podkładzie Magiery, a wraz z nim wystartował preorder albumu.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-02-16 19:26 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Album “Pułapka na motyle" to fundamentacja pozycji Sobla na rynku. Po sukcesie EPki “Kontrast" artysta chętnie współpracował z różnymi krajowymi producentami. Tytuł to “metafora, w której pułapką jest umysł, a myślami motyle, mogące reprezentować również stany emocjonalne, które zostały w mojej głowie na stałe po przeżyciu konkretnych rzeczy, bez znaczenia jak długi czas minął od zdarzenia" - komentuje Sobel.

Tracklista: nieznana

Tagi:
dodano: 2020-12-31 00:20 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Oki z sylwestrową niespodzianką dla fanów! "47REMIX PACK" to trzy remiksy popularnych numerów rapera. Wśród nich znalazł się grubo obsadzony remiks utworu "DLA ZIOMALI" ze zwrotkami Szpaka, Łajzola, Sitka i Sobela. Intro kawałka obsadził Wini z typowym dla siebie "Essa"!

video
dodano: 2020-12-10 14:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

"Raj" to kolejny luźny singiel producenta, przynależącego do Def Jamu. W utworze udzielili się gościnnie Sobel oraz Young Igi. Numer został opatrzony zabawnym klipem, w którym grupka dzieci znajduje klucze do posiadłości raperów i urządza sobie w niej imprezę. Jego realizacją zajął się nghtlou.

video
dodano: 2020-11-02 13:31 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Jak Ty" to kolejny klip promujący wydany we wrześniu "Poradnik Sukcesu" Bobera. W kawałku gościnnie udzielił się Sobel, a za produkcję odpowiada Cyga. Futurystycznym klipem zajął się Dawid Cechmajster.

Tagi:
video
dodano: 2020-10-13 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Najnowszy singiel Deemza z gościnnym refrenem Smolastego i zwrotkami Sobla to nawiązujący do latynoskiej muzyki banger, w którym czuć również kalifornijski klimat pokroju tracków m.in. YG czy Tygi. Reżyserami klipu są Piotr Zajączkowski i barvinsky

Tagi:
dodano: 2020-04-11 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Witajcie w Innej Stronie - cyklu, który pozwoli wam poznać artystów hip-hopowych nie tylko na polu muzycznym, ale także nieco bardziej prywatnym i da wam możliwość, by usłyszeć odpowiedzi na pytania, których nie spotkacie w normalnych wywiadach. Dlaczego? Ponieważ nawet rzeczy tak banalne jak ulubiony film czy wymarzone do odwiedzenia miasto mogą przekładać się bezpośrednio na to, co słyszymy na albumach. Mogą pozwolić też poznać wam ulubionych raperów trochę lepiej. Co w końcu jest dla artysty większą inspiracją, niż życie samo w sobie?

Sobel to młody raper, który w ostatnich miesiącach przebojem wdarł się na scenę. Wydane przez niego niedawno i odsłaniające trochę kulisów "Tajne info" to dobra okazja do tego, by zaprosić go do odsłonięcia większej ilości ciekawostek w ramach "Innej Strony".

Tagi: