Sobel

Sobel

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2021-10-28 08:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)
fot @cabanoss

Sobel zakończył właśnie swoją pierwszą trasę, na której nie brakowało kontrowersji rozgrzewających środowiskową dyskusję. Po finałowym koncercie we wrocławskiej Hali Stulecia artysta postanowił podsumować cały tour bez gryzienia się w język.

Tagi:
video
kategorie: Polska, News, Pop, Video
dodano: 2021-10-13 15:05 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 5)

Sobel i sanah łączą siły we wspólnym utworze „cześć, jak się masz", który promuje nowe wydawnictwa obu artystów (znajdziemy go zarówno na specjalnej edycji płyty Sobla, jak i materiale sanah) a także platformę Mastercard Music.

Tagi:
dodano: 2021-10-04 16:08 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Sobel znika, by wylać morze słów. Po 7 miesiącach od premiery, debiutancka płyta artysty „Pułapka na motyle” doczekała się reedycji. Wydawnictwo promuje „Patologiczny zew” z koncertowym klipem.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-17 16:26 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Wczoraj Sobel znowu znalazł się w ogniu krytyki słuchaczy po informacjach jakie dochodziły z koncertu artysty w Ostródzie. Członek Def Jamu miał zagrał jedynie 20 minut koncertu, a przez resztę czasu prosił fanów o opowiadanie żartów. Dużej części osób się to nie spodobało - obecni na wydarzeniu powoływali się m.in. na cenę biletów, która wynosiła 80 zł. Dziś manager Sobla, Jakub Żądło opublikował oświadczenie w tej sprawie oraz dołożył od siebie filmik z wydarzeń po koncercie.

Tagi:
video
dodano: 2021-09-08 13:25 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Do premiery wielokrotnie przekładanego "Sauce" zostały lekko ponad dwa tygodnie, więc Deemz podgrzewa atmosferę kolejną kooperacją, tym razem z młodymi członkami sceny, Soblem i Okim. Klipem do singla "Rutyna" zajęła się ekipa Sparta Film Rafał Kotkiewicz.

Tagi:
video
dodano: 2021-08-05 15:04 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

"Drobna zabawa" to kolejny singiel z "FEAT.", tym razem z gościnnym udziałem Sobla. Co ciekawe, numer pojawił się na kanale gościa, a nie gospodarza kawałka.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2021-08-04 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 13)

Sobel wczoraj ponownie stał się obiektem dyskusji na różnych rapowych grupkach i forach. W sieci pojawiło się nagranie z koncertu w Opolu, na którym artysta ze sceny obraził swoją byłą partnerkę. Ta odpowiedziała na swoim Instagramie, nie szczędząc gorzkich słów w kierunku rapera.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-11 17:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

W sobotę Bedoes podczas swojego występu na Rap Stacja Festival odniósł się do głośnej sytuacji z koncertu Sobla. Raper, który sam ma za sobą różne sceniczne incydenty, poprosił fanów o wyrozumiałość w stosunku do reprezentanta Def Jamu.

Tagi:
dodano: 2021-07-07 14:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 4)
Sobel

W ostatnich dniach polskie środowisko rapowe zadaje sobie pytanie: „Czy zachowanie Sobla było niewłaściwe?”. Podczas krakowskiego koncertu rapera, pewien mężczyzna wtargnął przez ogrodzenie na scenę, za co został obrzucony wyzwiskami i wyproszony ze sceny. Reakcja Internetu, podobnie jak wykonawcy, nie należała do łagodnych - ­ "J**any pajac ego wyj**alo poza skale, Nie no zachowal sie jak burak" ­ takie i podobne wypowiedzi możemy znaleźć w dyskusjach toczących się wokół całej sytuacji. Uważam jednak, że fala krytyki, która spadła na Sobla jest zdecydowanie za duża.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-07-06 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Sobotni koncert Sobla odbił się szerokim echem w środowisku hip-hopowym, a raper przeprosił już za swoje zachowanie. Całą sytuację skomentował na swoim Instagramie B.R.O.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-05 16:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 11)

Sobotni koncert Sobla w Krakowie wywołał sporą sensację za sprawą spięcia między raperem, a jednym z uczestników koncertu. Członek Def Jamu dziś na swoim Instastory przeprosił za tę sytuację oraz przyznał, że mógł zachować się lepiej.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-05 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 27)

W sobotę na koncercie Sobla w Krakowie doszło do nieprzyjemnej sytuacji między raperem, a fanem, który wtargnął na scenę. Członek Def Jamu w dość ostry sposób wyprosił słuchacza ze sceny przy pomocy ochrony.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-04-15 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Magiera aktualnie pracuje zarówno nad płytą z Peją oraz nad swoim pierwszym albumem producenckim. Producent zorganizował na swoim Instagramie Q&A, w którym opowiedział m.in. o tym jak rozejście się dróg z Laską wyglądało z jego perspektywy i jak na niego wpłynęło. Oprócz tego, Magiera poruszył temat Sobla czy Sentino.

dodano: 2021-04-14 14:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Fiołkowe pole" to zdecydowanie najbardziej popowy singiel z pierwszego LP Sobla "Pułapka na motyle". Lovesong został oparty o oszczędny, gitarowy podkład Piotrka Lewandowskiego.

Tagi:
video
dodano: 2021-03-11 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Zaledwie 3 tygodnie temu muzyk rozpoczął promocję swojego debiutanckiego albumu pt. “Pułapka na motyle”. Otwierający numer pt. “Alien” odbił się niemałych echem wśród fanów, generując niespełna 5.5 mln wyświetleń w samym serwisie YouTube. Właśnie premierę ma drugi singiel z nadchodzącego krążka - "To Ja" na bicie Deemza. W porównaniu do “Aliena” Sobel daje się poznać z bardzo osobistej strony i dzieli się z fanami swoimi najintymniejszymi sekretami.

Tagi:

Strony