Słoń

Słoń

dodano: 2020-10-26 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

W końcu ruszył preorder czwartego solowego albumu Słonia. Cały materiał został wyprodukowany przez Chrisa Carsona, a jedynym gościem jest DJ Flip, wykonujący scratche w dwóch numerach. Wraz ze startem przedsprzedaży poznaliśmy pełną tracklistę oraz datę premiery. Ponadto płyta zmieniła swój roboczy tytuł na "Redrum".

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-10-26 13:10 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Najnowszy materiał poznańskiego rapera, który powstawał pod roboczym tytułem „Czerwony Rum” został zrealizowany we współpracy z jednym producentem. Za wszystkie bity odpowiada Chris Carson, a zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – na płycie nie pojawiają się żadni dodatkowi goście (wyjątkiem są scratche DJ Flipa w dwóch numerach). W powstanie albumu zaangażowani byli Brainfreezer (udźwiękowienie, skity, realizacja wokali) oraz Kamil "Rasta" Baszak ze studia RAStool (realizacja wokali).

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-24 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Słoń aktalnie przygotowuje się do wydania swojego albumu "Czerwony Rum", któy ukaże się przed końcem tego roku. Raper ujawnił w ostatnim Q&A na swoim Instagramie m.in., kiedy ukaże się drugi singiel, który polski raper jest jego ulubionym oraz którą swoją zwrotkę postrzega jako najgorszą. Oprócz tego Słoń opisał skomplikowany projekt, który ma zamiar wydać za 2 lata.

Tagi:
dodano: 2020-07-15 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mimo wielu przeciwności uda nam się spotkać jeszcze w tym miesiącu! Musieliśmy zmienić plany, dopasować się do nowej rzeczywistości, a przede wszystkich uwzględnić restrykcje nowego reżimu sanitarnego" - napisali organizatorzy krótko po niedawnych ogłoszeniach nowych wytycznych dotyczących wydarzeń kulturalnych. Tak więc Rap Stacja Wolsztyn zagra po raz piąty z rzędu, będąc jednym z niewielu festiwali tego lata!

dodano: 2020-06-05 16:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Czołówka poznańskiej sceny hip-hopowej - tak można określić wszystkich zaangażowanych artystów w powstanie utworu Siedem. Paluch, Słoń, Śliwa, Kaczor, Shellerini i Donguralesko nie tylko udzielili się na najnowszym nagraniu DJ-a Decksa, ale również pojawią się gościnnie na nowym krążku, Mixtape 7, którego premiera zapowiedziana jest na 9 października 2020 roku. Mamy dla Was klip i zdjęcia z planu.

dodano: 2020-05-06 16:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Tede i Słoń byli w czołówce najpopularniejszych wejść w Hot16Challenge - co przypominaliśmy Wam niedawno. Sprawdźcie co pokazali tym razem - oni oraz kolejni raperzy, bo po pierwszym dziś raporcie z udziałem Łony, schaftera czy Deysa pora na raport numer 2! Tym razem TPS, Afrojax, Młody Dzban, Barto'cut12, ale też Young Lungs, Tymoteusz Puchacz czy... recytujący Marcin Flint!

kategorie:
dodano: 2020-04-28 20:42 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 0)

Słoń #Hot16Challenge

3. Słoń

Na bicie do "What U Rep" Prodigy’iego, założyciel Brain Dead Familii swobodnie włada porównaniami, bawi się wieloznacznościami i podkreśla swoją pozycję. Słoń zaserwował słuchaczom solidną dawkę wulgarnych, czasem groteskowych punchline’ów, z których zresztą słynie.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-07 11:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W nowym wywiadzie Słoń zdradził jakie jego zdaniem cechy powinien mieć dobry raper.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-03-19 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Od kilku miesięcy dochodziły nas słuchy o kolejnej głośnej kooperacji Wojciecha Zawadzkiego. Tym razem raper wchodzi na rynek gamingowy z autorską grą RPG i… własnym studio gamedevowym, co może oznaczać, że na jednej grze nie poprzestanie!

Tagi:
dodano: 2020-02-20 16:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Świeżo po premierze EP-ki Słonia i Dope D.O.D. mamy dla Was "Rentgen" z poznańskim MC, zarejestrowany przy okazji naszego ostatniego wywiadu - w dłuższym niż zwykle odcinku cyklu Słoń opowiada o bohaterach z dzieciństwa, pierwszej styczności ze swoim idolem, najważniejszym tatuażu czy ostatnim wyjściu ze strefy komfortu. Zdradza też czy jest rzecz w karierze, której żałuje oraz co powiedziałby swoim młodym fanom będącym w podobnej życiowej sytuacji jak ta, którą opisywał w "Ugly Kid Słoń".

Tagi:
dodano: 2020-02-15 19:06 przez: Marek Adamski (komentarze: 8)

Wczoraj na empikowe półki miała trafić nowa EP-ka Słonia i grupy Dope D.O.D. W nocy z czwartku na piątek raper poinformował, że w związku z pomyłką dostawcy krążek nie pojawi się w sklepach największego dystrybutora płyt w Polsce. Nie krył również rozgoryczenia, jakie wywołała w nim ta sytuacja.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-02-10 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Wielkimi krokami zbliża się premiera wspólnego wydawnictwa Słonia i Dope D.O.D. - cały materiał już w najbliższy piątek, a teraz poznaliśmy pełną tracklistę wraz z wykazem gości, którzy pojawią się na krążku.

video
dodano: 2020-01-15 13:46 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 2)

Po mocnym uderzeniu w Święta Bożego Narodzenia, przyszedł czas na kolejną odsłonę szalonej współpracy między Słoniem, a holenderskim squadem Dope D.O.D. Na kanale Brain Dead Familii właśnie pojawił się wideoklip do drugiego singla z wspólnej EPki wyżej wymienionych.

kategorie:
dodano: 2020-01-01 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wejście w Nowy Rok to moment spojrzenia za siebie i podsumowania tego, co działo się w minionych 12 miesiącach. Nie inaczej u polskich raperów czy producentów - przedstawiamy Wam przegląd podsumowań, które wczoraj i dziś opublikowali reprezentanci polskiej sceny...

Tagi:
dodano: 2019-12-23 17:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Pora na rozwiązanie zagadki tajemniczej EPki Słonia - raper nagrał ją wspólnie z holenderskim składem Dope D.O.D., jedną z barwniejszych ekip w Europie!

Tagi:

Strony