Profesor Smok

Profesor Smok

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Wywiady
dodano: 2021-11-16 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

We wrześniu reprezentant BDF Familii Profesor Smok podzielił się z fanami wyjątkowo osobistą sprawą - poinformował o raku jądra oraz operacji, którą miał za moment przejść. Obecnie trwa Movember, miesiąc mający ośmielać mężczyzn do badań profilaktycznych jąder i prostaty, z tego powodu postanowiliśmy porozmawiać krótko ze Smokiem, który przekaz ma krótki - badajcie się!

video
dodano: 2021-11-15 22:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Brain Dead Familia prezentuje utwór "Ćmy". Jest to kolejny singiel promujący wydawnictwo "BDF Represent". Na jednym tracku usłyszycie tu Opała, Floral Bugsa oraz Profesora Smoka.

video
dodano: 2021-10-25 18:45 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Trzech reprezentantów Brain Dead Familii łączy siły we wspólnym singlu "Sekta". Po "Posse Cut" oraz solowym numerze Opała "OPcy", to już trzeci singiel zapowiadający wspólny album reprezentantów BDF.

video
dodano: 2021-10-11 15:32 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Już 26 listopada ukaże się długo zapowiadany album na którym usłyszymy wszystkich reprezentantów Brain Dead Familii! Pierwszym singlem z albumu jest utwór "Posse Cut" w którym usłyszycie wszystkich sześciu członków BDF (Słoń, Opał, Floral Bugs, Profesor Smok, Mati Ważny, KODEIN).

kategorie:
dodano: 2020-10-10 20:13 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Z najnowszego projektu oraz następcy albumu "Teatr 2.0" (Brain Dead Familia, 2019) wylewa się mrok, cynizm oraz panczlajny. Na płycie znalazło się siedemnaście wbijających w krzesło tracków, a wśród zaproszonych gości znajdziemy takich raperów jak: Floral Bugs, Mati Ważny, Respo, Jagła oraz Szu.

video
dodano: 2019-05-27 16:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Profesor Smok x Kazet - Polsat po 24 (OFICJALNY TELEDYSK)

"Teatr 2.0", to propozycja dla słuchaczy znudzonych sztampą i brakiem konkretów w warstwie lirycznej. To płyta, która spodoba się każdemu kto od paru lat ma wrażenie, że "gdzieś to już słyszał" i szuka czegoś, co od strony muzycznej nie wpisuje się w konkretne ramy "niuskulu" czy "truskulu".

kategorie:
dodano: 2019-05-25 14:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„Teatr 2.0”, to propozycja dla słuchaczy znudzonych sztampą i brakiem konkretów w warstwie lirycznej. To płyta, która spodoba się każdemu kto od paru lat ma wrażenie, że „gdzieś to już słyszał” i szuka czegoś, co od strony muzycznej nie wpisuje się w konkretne ramy „niuskulu” czy „truskulu”.

Pancze, technika i bangery mieszające najlepsze hip-hopowe tradycje oraz wątki biograficzne, autoironia i czarny humor… Rozsiądźcie się niewygodnie i jarajcie! Muzyka „o czymś i dla kogoś” wróciła i ma się dobrze. Profesor Smok i Kazet życzą miłego odsłuchu.

Album kosztuje w preorderze 25 zł i jest dostępny na vulgarus.pl.

dodano: 2018-01-20 16:00 przez: IronMedia (komentarze: 2)

Swoją premierę ma pierwszy wspólny utwór od całej ekipy pt. "Upowizja". Jest to jednocześnie pierwszy singiel zapowiadający tegoroczny mixtape "UPOJENI".

 – Prace nad numerem trwały jeden dzień, zaczynając od produkcji beatu, napisania tekstów, nagrania wokali, na realizacji ujęć do klipu kończąc – mówi Jagła, założyciel poznańskiego labelu. – Stąd też sporo naturalności i spontaniczności w przedstawionym utworze. Osoby występujące w teledysku tworzą fundament całej ekipy i jest to, jak dotąd, największy taki projekt od Upojonych. Zabrakło jedynie Buarzei'a, który nie był w stanie dotrzeć, z powodów, na które nie miał wpływu – dodaje.

dodano: 2017-04-03 13:00 przez: Tadeusz Turnau (komentarze: 2)

Płocko-poznański duet raperów wypuścił do sieci zapowiadany od dawna projekt pod tytułem "Achtung Mixtape". Materiał powstał na wskutek inspiracji albumem "Der Holland Job" autorstwa niemieckiego zespołu Coup, z którego to pochodzą wszystkie instrumentale. 

Żywe zainteresowanie niemieckim rapem znajdziemy również w warstwie tekstowej krążka, którego jeden z numerów nosi wręcz znamienną nazwę "Schwesta Ewa". Z kolei w pierwszym z kawałków zawartych na płycie Babinci opowiada nam trochę o swojej przygodzie z freestyle'em, a do dwóch innych tracków panowie zaprosili przedstawicieli sceny bitewnej, finalistę WBW 2014, Białego oraz Poznaniaka, KapslaPn