Babinci x Profesor Smok "Achtung Mixtape" – odsłuch albumu

Płocko-poznański duet raperów wypuścił do sieci zapowiadany od dawna projekt pod tytułem "Achtung Mixtape". Materiał powstał na wskutek inspiracji albumem "Der Holland Job" autorstwa niemieckiego zespołu Coup, z którego to pochodzą wszystkie instrumentale. 

Żywe zainteresowanie niemieckim rapem znajdziemy również w warstwie tekstowej krążka, którego jeden z numerów nosi wręcz znamienną nazwę "Schwesta Ewa". Z kolei w pierwszym z kawałków zawartych na płycie Babinci opowiada nam trochę o swojej przygodzie z freestyle'em, a do dwóch innych tracków panowie zaprosili przedstawicieli sceny bitewnej, finalistę WBW 2014, Białego oraz Poznaniaka, KapslaPn

Mixtape napisany jest przede wszystkim w konwencji braggadocio, choć znajdują się na nim również numery bardziej tematyczne jak chociażby opowieść o pokoleniu internetowych gangsterów czy wyraz sprzeciwu wobec zachowań kobiet lekkich obyczajów. Obaj raperzy prezentują solidny warsztat i mają w sobie niemało charyzmy, a ich wspólny mixtape ma być jedynie prologiem do wydania większych, solowych materiałów. 

Płytę można darmowo pobrać pod linkiem: https://www.dropbox.com/sh/xj6vbl75lyk7hgl/AADYGHTi4qAgS1sm7Z8uuNOba?dl=0

A tak o to prezentuje się jej pełen odsłuch na YouTube: 

Anonim
Słabe moim zdaniem - ale hejtować nie wypada.
Anonim
Słabe jak ta cała śmieszna psełdo scena pedałów w rurkach

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>