Respo

Respo

dodano: 2018-01-20 16:00 przez: IronMedia (komentarze: 2)

Swoją premierę ma pierwszy wspólny utwór od całej ekipy pt. "Upowizja". Jest to jednocześnie pierwszy singiel zapowiadający tegoroczny mixtape "UPOJENI".

 – Prace nad numerem trwały jeden dzień, zaczynając od produkcji beatu, napisania tekstów, nagrania wokali, na realizacji ujęć do klipu kończąc – mówi Jagła, założyciel poznańskiego labelu. – Stąd też sporo naturalności i spontaniczności w przedstawionym utworze. Osoby występujące w teledysku tworzą fundament całej ekipy i jest to, jak dotąd, największy taki projekt od Upojonych. Zabrakło jedynie Buarzei'a, który nie był w stanie dotrzeć, z powodów, na które nie miał wpływu – dodaje.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2017-06-13 16:15 przez: IronMedia (komentarze: 0)

Respo zaprezentował właśnie kolejny klip promujący jego solowy album zatytułowany „REST” – jest nim singiel „Pozer”. Tymczasem  Peja oficjalnie potwierdził gościnny udział na krążku rapera, którego premierę przewidziano na 12 lipca.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2017-06-06 10:00 przez: IronMedia (komentarze: 0)

Po EP-ce „Regenera” poznańskiego rapera Respo, muzyk zgodnie z zapowiedzią idzie za ciosem i prezentuje swój najnowszy klip zapowiadający album „Rest”, który na rynku pojawi się w drugiej połowie czerwca.
„Respro” to mój najnowszy klip, który od 29.05 jest dostępny do odsłuchu na oficjalnym kanale RPS Enterteymentmówi Respo. – Zachęcam wszytkich do sprawdzenia pierwszego singla zapowiadającego album Respo x Aist zatytułowanego „Rest” – dodaje muzyk.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-05-08 10:29 przez: IronMedia (komentarze: 0)

Swoją premierę miała niedawno najnowsza EP-ka poznańskiego rapera Respo zatytułowana „Regenera”. Wydawnictwo zostało udostępnione w całości do odsłuchu na kanale wytwórni RPS Enterteyment i jest zapowiedzią nowego albumu wielkopolskiego rapera.