"Upowizja" Upojonych - 12 osób na jednym tracku!

dodano: 2018-01-20 16:00 przez: IronMedia (komentarze: 2)

Swoją premierę ma pierwszy wspólny utwór od całej ekipy pt. "Upowizja". Jest to jednocześnie pierwszy singiel zapowiadający tegoroczny mixtape "UPOJENI".

 – Prace nad numerem trwały jeden dzień, zaczynając od produkcji beatu, napisania tekstów, nagrania wokali, na realizacji ujęć do klipu kończąc – mówi Jagła, założyciel poznańskiego labelu. – Stąd też sporo naturalności i spontaniczności w przedstawionym utworze. Osoby występujące w teledysku tworzą fundament całej ekipy i jest to, jak dotąd, największy taki projekt od Upojonych. Zabrakło jedynie Buarzei'a, który nie był w stanie dotrzeć, z powodów, na które nie miał wpływu – dodaje.


Zdjęcia do "Upowizji" zostały zrealizowane w Muzycznej Szwalni oraz studiu nagraniowym White Raven Records, gdzie również zarejestrowano wokale.

Skład posse cut'a według kolejności: Jagła x BJN x Profesor Smok x pan_adrian x Respo x Carlos x Marianne x Pater x SPC x Fozzfor x StachuYankes x Pejkew.

Muzyka to zasługa Adash'a. Za spontaniczne wideo odpowiada ekipa Dotsite.pl, a mixem i masteringiem zajęli się Jagła oraz Adash.

UPOJENI to około 20-to osobowy label zrzeszający głównie osoby z Poznania i okolic, powstały w 2009-tym roku. W skład Upojonych wchodzą raperzy, wokalistki, producenci muzyczni, muzycy, realizatorzy dźwięku, graficy oraz ekipa zajmująca się realizacją teledysków i wszelkich relacji wideo.

Upojeni Label na fb: https://www.facebook.com/upojenilabel/
Upojeni Label na ig: www.instagram.com/upojeni_label
Upojeni Label na yt: https://www.youtube.com/upojeni
Grupa Upojonych na fb:
https://www.facebook.com/groups/138098266854324/

UPOJENI - Upowizja (Official Video)

reklama
Bazinga
Gratuluję kolejnego kroku - szerszy rozgłos :) pzdr
o ja cie...
Kawałki z taką ilością wykonawców są fajne tylko dla nich samych. Nie jest to spójne ani stylistycznie ani tekstowo. No, są wyjątki takie jak na przykład "Stranded on Death Row" z pierwszego Chronica. No ale nie porównujmy szamba do perfumerii.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>