Pater

Pater

dodano: 2021-09-15 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Na kanale FRESHNDOPE ukazał się premierowy klip Patera, zwiastujący nowy projekt, o którym pisze: "Jest to pierwszy numer z projektu nad którym pracowałem przez ostatni rok. Będą to single, publikowane średnio co dwa tygodnie, ale nie mylcie singli z " luzakami" czy spontanami. Każdemu z numerów poświęciłem bardzo dużo czasu, ale stwierdziłem że nie warto zamykać tego w płycie, więc dostaniecie po prostu seryjną porcję kawałków. Z klipami i bez. Ostatnie czasy były dla mnie ciężkie, przez niespełnione ambicje, poczucie straty czasu, czy nawracające niewykorzystane szanse jakie miałem. Nie chce się jednak nad tym tutaj rozwodzić, emocje mi towarzyszące dostaniecie w kawałkach."

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-01-15 14:59 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Apeiron" to powrót Patera po ponad rocznej przerwie. Za produkcję całej EP-ki odpowiada Faded Dollars. Wśród gości Karian, Szymi Szyms i Carlos.

video
dodano: 2020-11-17 15:51 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Pater oraz Faded Dollars prezentują drugi singiel z ich nadchodzącej płyty “APEIRON”“Powietrze” to opowieść o dylematach Patera związanych z jego karierą muzyczną oraz perypetiami miłosnymi. Młody artysta po raz kolejny spowiada się, tym razem na spokojnej i melodyjnej produkcji Faded Dollarsa, który mocno podbija emocje przekazywane przez Patera. “Powietrze” stylowo kompletnie odbiega od pierwszego singla “Stoprocent” i skupia się na bardziej osobistych sprawach. 

dodano: 2020-10-29 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Młody Wilk szóstej edycji powraca po długiej przerwie. Pater stworzył album “APEIRON” razem z producentem Faded Dollars, który ukaże się pod szyldem Fresh N Dope. Promocję nowego wydawnictwa duet zaczyna od mocnego singla “Stoprocent”.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-24 09:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Uczestnik szóstej edycji Młodych Wilków swój ostatni numer wypuścił aż 9 miesięcy temu (pomijając hot16challenge2), a on sam nie zapowiadał nowego projektu. Raper przerwał ciszę na swoim facebookowym profilu, ujawniając garść informacji związanych z nadchodzącym krążkiem. Pierwszy singiel z niego otrzymamy już w przyszłym tygodniu.

Tagi:
dodano: 2019-02-01 10:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Styczeń przyniósł nam lekki oddech po szalonej końcówce roku i albumów ukazało się sporo mniej, ale i tak było czego posłuchać. Kto zasłużył na miano autora płyty miesiąca?

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-19 23:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Pater - Jedna Crew (prod. SHDØW)

"Jedna Crew" to kolejny singiel z debiutanckiego albumu Patera pt. "BezPrzerwy". Utwór wyprodukował SHDØW, a spontaniczny klip stworzył dotsite.pl.

Tagi:
video
dodano: 2018-12-05 15:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kolejny Młody Wilk atakuje debiutem! Tym razem pora na Patera, który otworzy 2019 rok - dostaliśmy kolejny klip oraz garść szczegółów odnośnie albumu...

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-12-05 15:12 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Pater to raper pochodzący z Kościana, uczestnik 6 edycji Młodych Wilków. Jego pierwszy długogrający materiał to mieszkanka całej palety emocji na refleksyjnych bitach, podana z dbałością o formę i technikę. Nie zabraknie również bangerów kipiących wiarą w siebie i nadzieją na lepszą przyszłość.

Na albumie "BezPrzerwy" gościnnie udzielił się Gedz, Zuza Skrok, Jan Rapowanie, BJN oraz Jagła. O stronę muzyczną całości zadbali Megot, Faded Dollars, SPC, BrakPerspektyw, SHDØW, GeezyBeatz oraz NoTime. Brzmienie całości wykonując mix i mastering zapewnił Julas.

Tagi:
video
dodano: 2018-06-28 18:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Sercem Młodych Wilków jest zawsze 'wilczy weekend', w trakcie którego wszyscy zjeżdżają się, by zarejestrować najważniejsze elementy akcji - cyphery, wywiady, zdjęcia, a przede wszystkim wspólny numer i klip.
Zajrzyjmy więc na pracowity weekendowy plan, w trakcie którego cała 12-tka zebrała się na 3 dni w Warszawie. Sami sprawdźcie jak przebiegały prace, a także integracyjne aftery...  Premiera płyty już jutro, jutro także spotkanie premierowe i release party!

dodano: 2018-06-21 19:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Popkiller Młode Wilki 6 - Nic za darmo / Piramida (prod. Jacon)

Pierwszy dzień lata, ostatni dzień szkoły... i dzień najważniejszego sprawdzianu dla tegorocznych Młodych Wilków. Najciekawsze nowe twarze na polskiej hip-hopowej scenie, łączony teledysk do utworów "Nic za darmo" i "Piramida" oraz kolaż muzycznych barw jaki ciężko uświadczyć na co dzień. Najstarszego i najmłodszego z tegorocznych uczestników dzieli 15 lat, a ich stylówki oraz podejmowaną tematykę... dzieli jeszcze więcej.
video
dodano: 2018-06-08 15:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Sylwetki znane, więc ruszamy z kolejnymi elementami! Dziś ciąg dalszy Roundtable'owej rozmowy... Tym razem jak cała edycja osadzonej w szkolnej scenerii, a nasza klasa rozgadała się w 3 częściach, gdzie każda dotyka innego tematu. Cz.2 to rozważania o tym, czym jest sukces w muzyce i jak do niego dojść.

video
dodano: 2018-06-05 17:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Sylwetki znane, więc ruszamy z kolejnymi elementami! Zanim odpalimy Cyphery pora na pierwszy Roundtable. Czyli element, który w ubiegłym roku przyjęliście z entuzjazmem i sporym zainteresowaniem. Tym razem jak cała edycja osadzony w szkolnej scenerii, a nasza klasa rozgadała się w 3 częściach, gdzie każda dotyka innego tematu. Na początek wrażenia z samego wilczego weekendu.

dodano: 2018-05-30 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Pater ('98) - kolejny po Janie-rapowanie raper tworzący most między starą a nową szkołą. Jego styl to bezkompromisowe gry słowne, zagęszczona technika i wyjątkowy dryg do zaraźliwego przemycania emocji przez głośnik.

dodano: 2018-01-20 16:00 przez: IronMedia (komentarze: 2)

Swoją premierę ma pierwszy wspólny utwór od całej ekipy pt. "Upowizja". Jest to jednocześnie pierwszy singiel zapowiadający tegoroczny mixtape "UPOJENI".

 – Prace nad numerem trwały jeden dzień, zaczynając od produkcji beatu, napisania tekstów, nagrania wokali, na realizacji ujęć do klipu kończąc – mówi Jagła, założyciel poznańskiego labelu. – Stąd też sporo naturalności i spontaniczności w przedstawionym utworze. Osoby występujące w teledysku tworzą fundament całej ekipy i jest to, jak dotąd, największy taki projekt od Upojonych. Zabrakło jedynie Buarzei'a, który nie był w stanie dotrzeć, z powodów, na które nie miał wpływu – dodaje.

Strony