Pater dziewiątym Młodym Wilkiem Popkillera 6 (2018)!

Pater ('98) - kolejny po Janie-rapowanie raper tworzący most między starą a nową szkołą. Jego styl to bezkompromisowe gry słowne, zagęszczona technika i wyjątkowy dryg do zaraźliwego przemycania emocji przez głośnik.

Pater jak mało kto z młodego pokolenia potrafi doskonale uchwycić surowe emocje i wypchnąć je w numerach w sposób, który trafia w punkt i błyskawicznie pozwala się utożsamić - pod tym względem przypomina nam trochę młodego Pezeta czy Sariusa. Podwórkowy styl czerpiący ze starej szkoły polskiego rapu, w którym bystre oko na codzienną rzeczywistość miesza się z tendencją do trueschoolowego operowania formą i ubierania tekstów w formę pełną punchline'ów, metafor i gęsto słanych wielokrotnych. A wszystko na bitach raz klasycznych a raz mocno nowoczesnych.

Opublikowany wczoraj singiel "Patermusisz" doskonale te atuty okazuje i nie dziwi nas, że wg tego co w nim słyszymy niejedna wytwórnia rzuciła już oko na młodego reprezentanta NNJL i Upojonych. Z numerem 9 - Pater!

Rozmawiał: Mateusz Natali

Zdjęcia/montaż: Maciej Pieczykolan (MVPclips)

Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w akcji to koniecznie dołącz do naszej facebookowej grupy, sprawdzaj instagramowy profil gdzie publikować będziemy sporo podpowiedzi i subskrybuj kanał na YT, na którym spora garść materiałów video z tegorocznej edycji!

Pater - Patermusisz (OFFICIAL VIDEO)

Pater - Check Formy 19

Pater - Dowód (Official Video)

Pater - Ad meliora tempora

tak chłopcy
pozjadane
Anonim
Przy prawie każdym wacku piszecie że połączenie starej i nowej szkoły, frosti, jakiś tam jan i teraz ten, to ze łączą 2 szkoły nie zmienia faktu że są wackami. Skoro tak to niech się kvrwa zdecydują czego chcą, nowe czy stare, i tak nie zadowolą wszystkich gimbów naraz.
Varga Mananuvi
A więc twierdzicie, że to kolejny po Janie-sranie raper tworzący most między starą a nową szkołą?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>