Barto'cut12

Barto'cut12

wydarzenie
dodano: 2018-06-30 18:51 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Z okazji wczorajszej premiery płyty Młodych Wilków zebraliśmy się solidną reprezentacją, by w warszawskim Asfaltshopie spotkać się ze słuchaczami i w luźnej atmosferze pogadać, zrobić zdjęcia czy pozbierać podpisy. Sprawdźcie fotorelację, którą zapewnił Tomek Karwiński!

video
dodano: 2018-06-28 18:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Sercem Młodych Wilków jest zawsze 'wilczy weekend', w trakcie którego wszyscy zjeżdżają się, by zarejestrować najważniejsze elementy akcji - cyphery, wywiady, zdjęcia, a przede wszystkim wspólny numer i klip.
Zajrzyjmy więc na pracowity weekendowy plan, w trakcie którego cała 12-tka zebrała się na 3 dni w Warszawie. Sami sprawdźcie jak przebiegały prace, a także integracyjne aftery...  Premiera płyty już jutro, jutro także spotkanie premierowe i release party!

dodano: 2018-06-21 19:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)
Pierwszy dzień lata, ostatni dzień szkoły... i dzień najważniejszego sprawdzianu dla tegorocznych Młodych Wilków. Najciekawsze nowe twarze na polskiej hip-hopowej scenie, łączony teledysk do utworów "Nic za darmo" i "Piramida" oraz kolaż muzycznych barw jaki ciężko uświadczyć na co dzień. Najstarszego i najmłodszego z tegorocznych uczestników dzieli 15 lat, a ich stylówki oraz podejmowaną tematykę... dzieli jeszcze więcej.
video
dodano: 2018-06-08 15:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Sylwetki znane, więc ruszamy z kolejnymi elementami! Dziś ciąg dalszy Roundtable'owej rozmowy... Tym razem jak cała edycja osadzonej w szkolnej scenerii, a nasza klasa rozgadała się w 3 częściach, gdzie każda dotyka innego tematu. Cz.2 to rozważania o tym, czym jest sukces w muzyce i jak do niego dojść.

video
dodano: 2018-06-06 17:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 20)

Pora na najbardziej wyczekiwane elementy tegorocznych Młodych Wilków! Odpalamy dziś preorder pełnego albumu, który ukaże się już 22.06. i po raz pierwszy pojawi się w eleganckim wydaniu w legalnej dystrybucji i sklepach muzycznych, równocześnie ruszamy z Cypherami. Na pierwszy ogień sprawdźcie jak zaprezentowała się trójka Jan-rapowanie, Tymek, Barto'cut12, rapujący na bicie produkcji 2K'a...

video
dodano: 2018-06-05 17:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Sylwetki znane, więc ruszamy z kolejnymi elementami! Zanim odpalimy Cyphery pora na pierwszy Roundtable. Czyli element, który w ubiegłym roku przyjęliście z entuzjazmem i sporym zainteresowaniem. Tym razem jak cała edycja osadzony w szkolnej scenerii, a nasza klasa rozgadała się w 3 częściach, gdzie każda dotyka innego tematu. Na początek wrażenia z samego wilczego weekendu.

wydarzenie
dodano: 2018-05-29 12:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Klasycznie wilczy dzień zaczynamy od Rentgena - a tym razem jego specjalnego wydania czyli Łentgena.

video
dodano: 2018-05-28 17:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 20)

Barto'cut12 ('97) – ten niezwykle barwny i oryginalny raper oraz producent już teraz, mimo młodego wieku ma za sobą bogaty bagaż doświadczeń. Współpracował między innymi z Wilkami z poprzednich edycji – Klarenzem, Otsochodzi, Ńemym, czy Guziorem. Na swoim koncie ma dobrze przyjęty wydany w Lekter materiał „Rookie”, który pokazał bogate spektrum inspiracji. Jego charakterystyczna wada wymowy stała się jego znakiem rozpoznawczym, a spore umiejętności sprawiły, że ani trochę nie przeszkadza...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-11-12 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"RAMEN EP" to projekt w skład którego wchodzą: Biak, Rakraczej, Tomasin i Barto'cut12. Materiał zarejestrowany został w Gliwicach w lutym 2017. Za warstwę muzyczną odpowiada głownie Barto'cut12, oprócz niego po bicie dali Bodziers i Bent. "RAMEN EP" to solidna porcja smacznego rapu bez zbędnych udziwnień i  za dalekich wczuwek. Premiera epki w sieci przewidziana jest jeszcze w tym roku.

dodano: 2016-11-30 17:50 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

"Rookie" to album rapera i producenta z Jastrzębia Zdroju - Barto'cut12, który na początku 2016 roku dołączył do warszawskiej wytwórni Lekter Records. Trzynaście utworów na autorskich bitach to produkcje oscylujące między trueschoolem a newschoolem. Raper czerpie inspiracje z twórczości Quasimoto i MF Dooma, którym oddaje hołd poprzez swoje alter ego - Efektuboczny. "Rookie" jest piątym albumem w katalogu Lekter Records. Dotychczas w tym labelu swoje płyty wypuścili: Otsochodzi, Mondry i Gupi, Szopeen oraz Psychopads.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2016-10-21 16:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

"Proste" jest pierwszym singlem promującym album "Rookie" rapera i producenta z Jastrzębia Zdroju - Barto'cut12. Reprezentant Lekter Records przedstawił w tracku połączenie starej i nowej szkoły rapu, czemu towarzyszy obraz stworzony przez Lekter Videos za pomocą kamery VHS z 1991 roku. Trzynaście utworów na autorskich bitach to pierwszy duży krok śląskiego newcomera. Raper garściami czerpie inspiracje z twórczości Quasimoto i MF Doom'a, którym oddaje hołd poprzez swoje alter ego - Efektuboczny.

Tagi:
dodano: 2016-06-16 13:52 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Warszawska wytwórnia Lekter Records ma przyjemność zaprezentować nowego rapera, który zasila jej szeregi. Barto'cut12 to młody i perspektywiczny raper i producent z Jastrzębia-Zdrój - mogliście go poznać dzięki współpracy m.in. z Otsochodzi i Szopeenem.