B.R.O

B.R.O

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-10-10 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Każdy swoje początki rapowe wspomina z rozrzewnieniem, często uśmieszkiem żenady. B.R.O przypadkiem trafił na swoją płytę z 2008 roku (miał wtedy 16 lat) - postanowił puścić ją na Vlogu i posłuchać razem z widzami, zarazem filmując swoją reakcję.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-10-08 20:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jak wiadomo by wytworzyć spożywczy KARMEL potrzebne jest połączenie dwóch rzeczy - CUKRU oraz OGNIA. Raper podzielił album na dwie części o właśnie takich nazwach, gdyż jak sam uważa jego muzyka właśnie taka jest - pełna kontrastów. Z jednej strony usłyszymy go w mocnym, agresywnym i bezkompromisowym wydaniu (Ogień), a z drugiej w spokojnej, bardziej uczuciowej i romantycznej formie (Cukier). Ten koncept sprawia, że ludzie o różnych gustach oraz preferencjach muzycznych odnajdą w B.R.O to co ma w sobie najlepsze. Artysta miał również na celu świadomie pokazać swoje dwa muzyczne oblicza, które mimo iż są często bardzo odmienne, to w połączeniu potrafią stworzyć razem coś „pysznego” dla ucha - KARMEL.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-05-14 18:20 przez: Kontakt (komentarze: 10)

B.R.O wraz z przejściem na swoje postawił ostatnio na większą ilość materiałów vlogowych. Teraz zaprezentował na swoim kanale Q&A a w nim m.in. odpowiedź na pytanie jednego z fanów o swoje muzyczne zarobki...

Tagi:
video
dodano: 2018-05-08 15:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 3)

“Nie zdradzę” to kolejna tegoroczna premiera B.R.O. Za produkcję numeru dpowiada Got Barss. Kawałek znajdzie się na nowej płycie B.R.O, która ma ukazać się jeszcze w tym roku. Artysta wydaje krążek samodzielnie, korzystając z dystrybucyjnego wsparcia MyMusic.

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2018-04-21 12:32 przez: Kontakt (komentarze: 3)

Już w najbliższy wtorek B.R.O wystąpi w Grizzly Gin Bar w Warszawie! Koncert ma specjalny charakter, gdyż odbędzie się dokładnie w 26. urodziny B.R.O!

Tagi:
video
dodano: 2018-04-12 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

"Mała" to singiel B.R.O, który poświęcony jest jego partnerce. Kawałek został wyprodukowany przez Mantra Beats, a za teledysk odpowiada ekipa Wavee Group. Klip w rozwinięciu.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2018-01-13 11:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

"Wjazd na chatę" to youtube'owa seria filmów tworzona przez Jacka Gadovsky'ego, którą można porównać do programu MTV Cribs. W najnowszych odcinkach cyklu pojawili się Sarius oraz B.R.O, aby pokazać, jak mieszkają. "Od dawna obserwuję rozwój hip hopu na Youtubie, ale zdecydowałem się na budowę widowni związanej z określonymi twórcami, która jasno dawała mi znać, w którym kierunku rozwijać kanał. Obecnie z ponad 500 tysiącami subskrybentów mam większe pole manewru. Nie ukrywam, że robię pod publikę, a moja publiczność chce też oglądać raperów” - pisze Jacek Gadzinowski, który oprócz nagrywania na potrzeby YouTube jest także publicystą i dziennikarzem.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-22 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

W ostatnich dniach B.R.O został napiętnowany przez rapowych słuchaczy oraz niektóre media za noszenie fejkowych Yeezy - raper opublikował bowiem filmik, na którym chwali się butami z nieistniejącej kooperacji Yeezy x Supreme, równocześnie wymawiając je jako "Dżizi". Okazuje się, że całość była zaplanowaną akcją, mającą zwrócić uwagę na głębszą sprawę...

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-06-02 08:34 przez: Kacper Szymański (komentarze: 0)

Lista utworów:

 

1. Nowy Rozdział

2. Spacer

3. Kurtyna

4. Mówiła Mi

5. Tylko Z Tobą

6. Co Ty O Mnie Wiesz

7. Skrzydła

8. Tort

9. Zlatan

10. Farma-Zone

11. Do Dna

12. Zabiorę Cię Tam

13. Dom

video
dodano: 2017-02-06 21:28 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

B.R.O pochwalił się teledyskiem do swojego pierwszego singla pt. "Nowy rozdział", zwiastującym płytę o tym samym tytule. Oprócz rapu B.R.O zajął się też produkcją tego utworu. Album wyjdzie na rynek nakładem Step Records.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-11-28 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Wczoraj na Glamrapie pojawił się filmik z freestyle'owym dissem Śliwy na B.R.O, o którym Wam pisaliśmy. Okazuje się, że to stare video.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-11-27 14:33 przez: Kontakt (komentarze: 17)

Do Internetu trafiło nagranie, na którym Śliwa w trakcie swojego freestyle'u mocno atakuje B.R.O. Czy warszawski raper odniesie się jakoś do tego?

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Konkursy
dodano: 2016-09-13 23:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Na jednym krążku  Macklemore & Ryan Lewis, G-Eazy, Mac Miller, Kevin Gates i wielu innych mainstreamowych artystów zza Oceanu oraz B.R.O? Tak, to możliwe... na razie na płycie "Rare tracks vol.1", którą skompilował warszawski raper. "Rare Tracks" to utwory będące na czasie, ale trudno dostępne pojedynczo w sklepach. Zebrane na jednym krążku tworzą wyjątkową playlistę do samochodu czy na imprezę.

video
dodano: 2016-06-29 12:03 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Warner Music Poland we współpracy ze StepRecordsTV prezentuje teledysk do utworu B.R.O "Do utraty sił", który promuje kompilację "Rare Tracks vol. 1". Krążek światło dzienne ujrzał 17 czerwca 2016 roku. Motywacyjny kawałek z wpadającym w ucho refrenem wyprodukował sam B.R.O, a obrazek to dzieło Adriana Kawy i ekipy Distort Media.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-06-18 21:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 3)

W internecie pojawił się odsłuch nowego numeru B.R.O, zatytułowany "Do utraty sił". Kawałek zapowiada składankę "Rare Tracks vol. 1", której premiera przypada na 17 czerwca. Singiel wyprodukowany przez samego B.R.O powstał specjalnie z myślą o tej kompilacji, warszawski raper odpowiada również za dobór utworów znajdujących się na krążku.

Strony