B.R.O

B.R.O

dodano: 2020-05-19 22:30 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 1)
Bober, VNM, Liroy

#Hot16Challenge2 to temat obecnie przodujący w Internecie. Świadczą o tym wyświetlenia i setki nagranych zwrotek. Niedawno informowaliśmy Was, że polski hip-hop zebrał 1 000 000zł na walkę z koronawirusem. Mimo uzbierania tak wysokiej kwoty, na stronie zbiórki regularnie pojawiają się nowe wpłaty. Skoro beef możemy uznać za wygrany, czas przyjrzeć się dokładniej zaprezentowanym gorącym szesnastkom. Niedawno prezentowaliśmy Wam 10 oldschoolowych zwrotek, dziś czas na newschoolowe szesnastki. Tak, jak w przypadku staroszkolnych zwrotek - skupimy się na brzmieniu i klimacie a nie metryce autorów.

dodano: 2020-05-08 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Trwa kolejny dzień pełen gorących 16-tek. Tempo przerasta nasze możliwości przetwórcze, a fani mają w czym przebierać - pisaliśmy Wam już o zwrotkach, od Pezeta, Sokoła czy Wankza. Oprócz tego swoje Hot16Challenge2 dostarczyli Fisz, Sitek, Tau, Wac Toja, Opał, Bilon, AdMa, B.R.O, Bober, Jarecki, Arab, Okoliczny Element, Brahu, Pih KaeN czy Dudek!

kategorie:
dodano: 2020-04-28 20:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

B.R.O / #HOT16CHALLENGE/ prod.B.R.O

10. B.R.O

B.R.O był wówczas w dużym ogniu krytyki, postanowił więc wcisnąć gaz i polecieć surowo i z pazurem. Techniczno-punchlinowy przelot w newschoolowej stylistyce, uszczypliwe wersy i reakcje zgodne z prośbą "oceniaj zwrotkę, nie oceniaj ksywki".

Tagi:
video
kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-03-15 14:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

"Pisząc ten utwór miałem na celu pokazać jak nasza rzeczywistość może niedługo wyglądać jeśli nie potraktujemy poważnie sytuacji, w której się znaleźliśmy. Wierzę w to, iż jeszcze nie jest za późno i uda nam się możliwie zatrzymać epidemię koronawirusa w Polsce. Dlatego jeżeli masz taką możliwość #zostańwdomu w najbliższym czasie. Zachowaj się odpowiedzialnie, zrób to dla siebie oraz innych. Kuba" - czytamy w opisie.

Tagi:
video
dodano: 2020-02-14 20:46 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

KaeN - Obcy feat. Adam Graf, B.R.O (prod. PSR)

W związku z dzisiejszą premierą albumu „On” KaeN publikuje klip do kolejnego singla. W kawałku „Obcy” artystę gościnnie wsparli Adam Graf i B.R.O. Klip nagrany został w apartamencie na 40. piętrze, a produkcją zajęła się ekipa Apel Records.

Tagi:
video
dodano: 2019-11-19 13:59 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

B.R.O już wcześniej dużo eksperymentował ze swoim wokalem, jednak w przypadku "Nie Będziemy Przyjaciółmi" artysta postawił w całości na śpiewany utwór na dość nietypowym, bluesowym podkładzie.

Tagi:
dodano: 2018-12-03 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Po przerwie wracamy z głosowaniami na płytę miesiąca. Natłok premier i burzliwe dyskusje w ostatnich tygodniach przekonały nas, że warto stawiać co miesiąc swoisty check-point, pozwalający przyjrzeć się wszystkim najświeższych wydawnictwom ostatnich tygodni... Kto w listopadzie urzekł Was najbardziej? Jest z czego wybierać...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-30 21:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

B.R.O - Escape [Official Video]

W dniu premiery nowej płyty B.R.O. udostępnia kolejny teledysk.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-20 14:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

30 listopada ukaże się nowa płyta B.R.O „Karmel”. Teraz poznaliśmy kolejny singiel z tego albumu – „Powerbank”. Gościnnie pojawia się w nim KaeN.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-10-23 12:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

W listopadzie otrzymamy "Karmel" czyli najnowszy album B.R.O - i pierwszy wydany przez niego niezależnie, jedynie ze wsparciem dystrybucyjnym MyMusic. Z tej okazji raper podzielił się z fanami kulisami pracy nad płytą - a dokładniej nad jej biznesową stroną. Ujawnił bowiem ile na ten moment kosztuje go cała produkcja.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-10-10 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Każdy swoje początki rapowe wspomina z rozrzewnieniem, często uśmieszkiem żenady. B.R.O przypadkiem trafił na swoją płytę z 2008 roku (miał wtedy 16 lat) - postanowił puścić ją na Vlogu i posłuchać razem z widzami, zarazem filmując swoją reakcję.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-10-08 20:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jak wiadomo by wytworzyć spożywczy KARMEL potrzebne jest połączenie dwóch rzeczy - CUKRU oraz OGNIA. Raper podzielił album na dwie części o właśnie takich nazwach, gdyż jak sam uważa jego muzyka właśnie taka jest - pełna kontrastów. Z jednej strony usłyszymy go w mocnym, agresywnym i bezkompromisowym wydaniu (Ogień), a z drugiej w spokojnej, bardziej uczuciowej i romantycznej formie (Cukier). Ten koncept sprawia, że ludzie o różnych gustach oraz preferencjach muzycznych odnajdą w B.R.O to co ma w sobie najlepsze. Artysta miał również na celu świadomie pokazać swoje dwa muzyczne oblicza, które mimo iż są często bardzo odmienne, to w połączeniu potrafią stworzyć razem coś „pysznego” dla ucha - KARMEL.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-05-14 18:20 przez: Kontakt (komentarze: 11)

B.R.O wraz z przejściem na swoje postawił ostatnio na większą ilość materiałów vlogowych. Teraz zaprezentował na swoim kanale Q&A a w nim m.in. odpowiedź na pytanie jednego z fanów o swoje muzyczne zarobki...

Tagi:
video
dodano: 2018-05-08 15:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 3)

“Nie zdradzę” to kolejna tegoroczna premiera B.R.O. Za produkcję numeru dpowiada Got Barss. Kawałek znajdzie się na nowej płycie B.R.O, która ma ukazać się jeszcze w tym roku. Artysta wydaje krążek samodzielnie, korzystając z dystrybucyjnego wsparcia MyMusic.

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2018-04-21 12:32 przez: Kontakt (komentarze: 3)

Już w najbliższy wtorek B.R.O wystąpi w Grizzly Gin Bar w Warszawie! Koncert ma specjalny charakter, gdyż odbędzie się dokładnie w 26. urodziny B.R.O!

Tagi:

Strony