B.R.O

B.R.O

video
kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-03-15 14:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

"Pisząc ten utwór miałem na celu pokazać jak nasza rzeczywistość może niedługo wyglądać jeśli nie potraktujemy poważnie sytuacji, w której się znaleźliśmy. Wierzę w to, iż jeszcze nie jest za późno i uda nam się możliwie zatrzymać epidemię koronawirusa w Polsce. Dlatego jeżeli masz taką możliwość #zostańwdomu w najbliższym czasie. Zachowaj się odpowiedzialnie, zrób to dla siebie oraz innych. Kuba" - czytamy w opisie.

Tagi:
video
dodano: 2020-02-14 20:46 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

KaeN - Obcy feat. Adam Graf, B.R.O (prod. PSR)

W związku z dzisiejszą premierą albumu „On” KaeN publikuje klip do kolejnego singla. W kawałku „Obcy” artystę gościnnie wsparli Adam Graf i B.R.O. Klip nagrany został w apartamencie na 40. piętrze, a produkcją zajęła się ekipa Apel Records.

Tagi:
video
dodano: 2019-11-19 13:59 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

B.R.O już wcześniej dużo eksperymentował ze swoim wokalem, jednak w przypadku "Nie Będziemy Przyjaciółmi" artysta postawił w całości na śpiewany utwór na dość nietypowym, bluesowym podkładzie.

Tagi:
dodano: 2018-12-03 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Po przerwie wracamy z głosowaniami na płytę miesiąca. Natłok premier i burzliwe dyskusje w ostatnich tygodniach przekonały nas, że warto stawiać co miesiąc swoisty check-point, pozwalający przyjrzeć się wszystkim najświeższych wydawnictwom ostatnich tygodni... Kto w listopadzie urzekł Was najbardziej? Jest z czego wybierać...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-30 21:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

B.R.O - Escape [Official Video]

W dniu premiery nowej płyty B.R.O. udostępnia kolejny teledysk.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-20 14:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

30 listopada ukaże się nowa płyta B.R.O „Karmel”. Teraz poznaliśmy kolejny singiel z tego albumu – „Powerbank”. Gościnnie pojawia się w nim KaeN.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-10-23 12:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

W listopadzie otrzymamy "Karmel" czyli najnowszy album B.R.O - i pierwszy wydany przez niego niezależnie, jedynie ze wsparciem dystrybucyjnym MyMusic. Z tej okazji raper podzielił się z fanami kulisami pracy nad płytą - a dokładniej nad jej biznesową stroną. Ujawnił bowiem ile na ten moment kosztuje go cała produkcja.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-10-10 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Każdy swoje początki rapowe wspomina z rozrzewnieniem, często uśmieszkiem żenady. B.R.O przypadkiem trafił na swoją płytę z 2008 roku (miał wtedy 16 lat) - postanowił puścić ją na Vlogu i posłuchać razem z widzami, zarazem filmując swoją reakcję.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-10-08 20:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jak wiadomo by wytworzyć spożywczy KARMEL potrzebne jest połączenie dwóch rzeczy - CUKRU oraz OGNIA. Raper podzielił album na dwie części o właśnie takich nazwach, gdyż jak sam uważa jego muzyka właśnie taka jest - pełna kontrastów. Z jednej strony usłyszymy go w mocnym, agresywnym i bezkompromisowym wydaniu (Ogień), a z drugiej w spokojnej, bardziej uczuciowej i romantycznej formie (Cukier). Ten koncept sprawia, że ludzie o różnych gustach oraz preferencjach muzycznych odnajdą w B.R.O to co ma w sobie najlepsze. Artysta miał również na celu świadomie pokazać swoje dwa muzyczne oblicza, które mimo iż są często bardzo odmienne, to w połączeniu potrafią stworzyć razem coś „pysznego” dla ucha - KARMEL.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-05-14 18:20 przez: Kontakt (komentarze: 11)

B.R.O wraz z przejściem na swoje postawił ostatnio na większą ilość materiałów vlogowych. Teraz zaprezentował na swoim kanale Q&A a w nim m.in. odpowiedź na pytanie jednego z fanów o swoje muzyczne zarobki...

Tagi:
video
dodano: 2018-05-08 15:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 3)

“Nie zdradzę” to kolejna tegoroczna premiera B.R.O. Za produkcję numeru dpowiada Got Barss. Kawałek znajdzie się na nowej płycie B.R.O, która ma ukazać się jeszcze w tym roku. Artysta wydaje krążek samodzielnie, korzystając z dystrybucyjnego wsparcia MyMusic.

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2018-04-21 12:32 przez: Kontakt (komentarze: 3)

Już w najbliższy wtorek B.R.O wystąpi w Grizzly Gin Bar w Warszawie! Koncert ma specjalny charakter, gdyż odbędzie się dokładnie w 26. urodziny B.R.O!

Tagi:
video
dodano: 2018-04-12 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

"Mała" to singiel B.R.O, który poświęcony jest jego partnerce. Kawałek został wyprodukowany przez Mantra Beats, a za teledysk odpowiada ekipa Wavee Group. Klip w rozwinięciu.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2018-01-13 11:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

"Wjazd na chatę" to youtube'owa seria filmów tworzona przez Jacka Gadovsky'ego, którą można porównać do programu MTV Cribs. W najnowszych odcinkach cyklu pojawili się Sarius oraz B.R.O, aby pokazać, jak mieszkają. "Od dawna obserwuję rozwój hip hopu na Youtubie, ale zdecydowałem się na budowę widowni związanej z określonymi twórcami, która jasno dawała mi znać, w którym kierunku rozwijać kanał. Obecnie z ponad 500 tysiącami subskrybentów mam większe pole manewru. Nie ukrywam, że robię pod publikę, a moja publiczność chce też oglądać raperów” - pisze Jacek Gadzinowski, który oprócz nagrywania na potrzeby YouTube jest także publicystą i dziennikarzem.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-22 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

W ostatnich dniach B.R.O został napiętnowany przez rapowych słuchaczy oraz niektóre media za noszenie fejkowych Yeezy - raper opublikował bowiem filmik, na którym chwali się butami z nieistniejącej kooperacji Yeezy x Supreme, równocześnie wymawiając je jako "Dżizi". Okazuje się, że całość była zaplanowaną akcją, mającą zwrócić uwagę na głębszą sprawę...

Tagi:

Strony