White Widow

White Widow

współpraca płatna
dodano: 2024-06-13 16:58 przez: Redakcja (komentarze: 0)

White Widow w niespotykanej odsłonie. Nowy singiel “CZAS 2” to kontynuacja utworu łódzkiego kolektywu sprzed ponad pięciu lat.

Numer inspirowany rockiem sprzed lat '00 z mocną nawijką Maciasa, Kosiora i Barego, o tym, że czasami warto odpuścić ocenianie siebie i innych i po prostu dać sobie czas.

Tagi:
współpraca płatna
dodano: 2024-05-24 15:12 przez: Redakcja (komentarze: 0)

O tej współpracy mówiło się od dawna. Najnowszy singiel “PLIKI” to nawiązanie do hitowego “Naaajak” Malika Montany i Diho z 2016 roku. Za jego odświeżone brzmienie odpowiada Szamz. Obrazek do numeru zrealizował z kolei AKT13. Warto dodać, że współpraca Kosiora z Malikiem to również zapowiedź kolejnych muzycznych ruchów ze strony łódzkiego kolektywu w nadchodzących tygodniach.

współpraca płatna
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2024-05-10 13:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Kosior, Bary, Chłopiec i Macias mają powody do świętowania - zarówno ich ostatni album jak i singiel “Tyle Słońca” oficjalnie pokryły się platyną! Postanowili podziękować za to fanom wypuszczając specjalny winyl.

Tagi:
kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2024-01-10 01:17 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

Seria nocnych dissów trwa - tym razem atakuje Macias, odpowiadając na dwa utwory wypuszczone przez Szpaka.

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-01-09 22:19 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Szpaku podsumowuje wydarzenia ostatnich kilkudziesięciu godzin, puszcza kolejne pociski w White Widow i... propsy w stronę Aleshena. Nawija też, ze według jego informacji WW przygotowali diss, ale manager zabronił im go publikować.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-01-09 07:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 6)

Cały konflikt Szpaka z White Widow zaczął się od instastories Maciasa i Barego - drugi z nich wrzucił zdjęcie młodego fana Szpaka z zestawem preorderowym "Różowej Pantery", wyśmiewając go opisem "taki wasz wygląd".

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-01-08 02:13 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 14)

Szpaku zgodnie z zapowiedzią po powrocie z finałowego koncertu odpowiada na diss Maciasa - jednak na cel bierze całą czwórkę z White Widow.

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2024-01-06 14:20 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 10)

Rano pisaliśmy Wam o tym, że na wydanej o północy EP-ce Szpaka "Cerber" znajdują się wersy w stronę Maciasa i Barego z łódzkiej ekipy White Widow. Macias postanowił błyskawicznie odpowiedzieć Szpakowi i już po kilku godzinach w sieci znalazł się jego diss, opublikowany około 6-7 rano.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-01-06 09:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

Szpaku wypuścił dziś niezapowiadane EP z okazji swoich urodzin - "Cerber" to 4 numery, a już w otwierającym "Garfieldzie" słyszymy wersy w stronę członków łódzkiej ekipy White Widow.

dodano: 2023-12-19 08:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Tym razem spotkała nas lawina... EPek. Większość materiałów otrzymanych w tym tygodniu to właśnie krótkie formaty. Nie zabrakło jednak też mixtape'u od O.S.T.R.'a oraz oczywiście lawiny singli.

kategorie:
dodano: 2023-12-19 01:20 przez: Redakcja (komentarze: 0)

"DEMON'S GATE" to debiutancka EPka Barego z White Widow oraz producenta LEENY'ego, wydana nakładem wytwórni Warner Music Poland. W skład tego mini krążka wchodzi 6 utworów o bardzo osobistej tematyce, przepełnionych refleksją i własnymi mrocznymi przeżyciami. 

Tagi:
video
dodano: 2023-11-17 18:58 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Ostatnie 2-3 lata to świetny okres w karierach łódzkiego składu White Widow, który przebojem wdarł się na scenę. Teraz członkowie WW stopniowo pokazują solowe odsłony, a po singlach Chłopca i Kosiora nadeszła pora na Barego, który przygotował EP.

Dziś ukazał się pierwszy singiel promujący EPke Barego i Leeny'ego – "Przetyrany łeb". Utwór różni się od tego z czym kojarzymy całą grupę i ukazuje członka White Widow jako refleksyjną a czasem melancholijną postać. Klip został zrealizowany przez AKTV.13.

Tagi:
dodano: 2023-10-17 14:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Fatalnie zakończyła się podróż na koncert dla jednego z fanów White Widow - wracając z niego stał się ofiarą wypadku. Grupa postanowiła odnieść się do tego w apelu i podać dalej zbiórkę dla jego rodziny.

Tagi:
video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap, Video
dodano: 2023-09-21 12:39 przez: Redakcja (komentarze: 2)

Ostatni singiel White Widow mogliśmy usłyszeć w marcu, wtedy miała miejsce premiera "Speed Racing". Od tego czasu minęło kilka miesięcy i chłopaki z Łodzi wracają w pełni sił, aby zaprezentować numer na zakończenie ciepłych dni.

Tagi:
video
dodano: 2023-05-26 16:09 przez: Redakcja (komentarze: 3)

W czerwcu w Warszawie odbędzie się dedykowany nowej fali polskiego trapu Members Only Festival, na którym wystąpią Rusina, Young Multi, Zeamsone, White Widow, Asster, Vkie i wielu innych graczy.

W tym roku festiwal postawił odświeżyć nieco oldschoolową formę promocji, stawiając na klasyczny cypher, do którego zaproszono Rusinę, Asstera, Yung Adisza oraz Kosiora i Barego ze składu White Widow - utwór wyprodukowali Learnhowtohustle oraz Lister, a całość przyozdobiono typowo cypherowym video, nagranym w Pradze Centrum, gdzie odbędzie się festiwal. A jak mówią organizatorzy - to nie koniec muzycznych niespodzianek związanych z Members Only.

Strony