Małpa

Małpa

współpraca płatna
dodano: 2023-12-06 19:37 przez: Redakcja (komentarze: 2)

Jesteśmy na półmetku trasy Tour The Beat, na której siły połączyli Małpa, donGURALesko, Pih i W.E.N.A..

To oldschoolowe połączenie przeniesie Was kilka lat wstecz, gdy na każdym kroku można było usłyszeć “Paznokcie” Małpy, “Nigdy już nie wróci” Piha, “Betonowe Lasy” Gurala, czy “S-A-L-U-T-U-J” W.E.N.Y..

wydarzenie
dodano: 2023-09-06 13:30 przez: Redakcja (komentarze: 4)

Wczoraj Małpa, donGURALesko, Pih i W.E.N.A. opublikowali tajemnicze grafiki na swoich profilach, mówiące "Jutro wszystko będzie jasne". No i jest - raperzy pojawią się na czterech unikatowych koncertach pod koniec bieżącego roku!

To oldschoolowe połączenie przeniesie Was kilka lat wstecz, gdy na każdym kroku można było usłyszeć “Paznokcie” Małpy, “Nigdy już nie wróci” Piha, “Betonowe Lasy” Gurala, czy “S-A-L-U-T-U-J” W.E.N.Y..

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-09-24 14:22 przez: Jan Stokowski (komentarze: 0)

Małpa to jeden z tych raperów, którzy zawsze są wysoko oceniani przez kolegów po fachu. A kogo samego on stawia najwyżej?

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-09-23 13:15 przez: Jan Stokowski (komentarze: 0)

Małpa odpowiedział na serię pytań od fanów w ramach Q&A. Odniósł się m.in. do kwestii występowania na freakfightowych galach.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2022-09-22 08:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Pogoda coraz chłodniejsza, ale w tę sobotę w Szczecinie czeka nas godne muzyczne przejście z lata w jesień... Na scenie odnowionego Teatru Letniego, gdzie ostatnio wystąpił PRO8L3M odbędzie się bowiem Hip-Hop Festiwal Szczecin Park Editon - a tam Kaliber 44, Łona i Webber, O.S.T.R., Małpa i Gruby Mielzky! Czyli mocno esencjonalne hip-hopowe zestawienie dla fanów klasycznego brzmienia. Wszystko w ramach cyklu Rytm Miasta.

Chcecie się tam pojawić? Mamy szybki konkurs!

recenzja
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2022-04-29 18:00 przez: Bartłomiej Woynicz (komentarze: 9)

W trzy lata od rezonującego depresją, alkoholem i złamanym sercem albumu "Blur", reprezentant toruńskiej sceny wydaje swój czwarty solowy krążek. Co dostajemy? Sprawdźcie pięć naszych wniosków.

video
dodano: 2022-04-22 18:57 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 7)

Jednym z pamiętnych numerów (a były jakieś niepamiętne?) z "Kilku numerów o czymś" był "Pamiętaj kto", czyli wypełniony namedroppingiem hołd dla całej masy amerykańskich artystów, na których muzyce wychował się Małpa. Teraz jako ostatni singiel przed premierą najnowszego albumu rapera pt. "Bóg nie gra w kości", wypuszczona została kontynuacja wspomnianego utworu i tym razem jest to hołd dla polskiej sceny rapu. Przepełnione szacunkiem z nutką nostalgii zwrotki na klasycznym bicie Czarnego oraz teledysk, na którym pojawia się wielu raperów, o których mowa w kawałku - ciary gwarantowane. Preorder albumu, którego premiera zaplanowana jest na 29 kwietnia, wraz z dodatkową EP "Lost Tapes" wciąż dostępny jest na: https://www.malpa.pl. 

Tagi:
video
dodano: 2022-04-15 19:50 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Mech" to utwór o tym co narasta w człowieku gdy świat, w którym żyje jest ciemny, zimny i wilgotny. Opowieść o ucieczce z miejsca, w którym nie rośnie nic poza strachem, bólem i beznadzieją. - tak zapowiadany jest najnowszy singiel Małpy, za którego produkcję odpowiadają The Returners oraz... sam raper. Singiel promuje zbliżające się wydawnictwo pt. "Bóg nie gra w kości", które swoją premierę będzie miało 29 kwietnia.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-03-08 20:13 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

Nowy album Małpy przesunie się o blisko miesiąc - raper podzielił się wpisem, w którym szczerze wytłumaczył wszystkie powody takiego ruchu. A są one zróżnicowane.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-02-17 12:29 przez: Kontakt (komentarze: 3)

"Tatuaże" to drugi singiel z płyty pt. "Bóg nie gra w kości". Małpa na klasycznym bicie Czarnego HIFI opowiada o tym, że tego co w człowieku najpiękniejsze nie można zobaczyć gołym okiem. Jak zapewnia raper: Ci, którzy słyszeli już ten utwór mówią o nim, jako o drugich "Paznokciach".

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-02-04 20:42 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Wczoraj otrzymaliśmy nowy singiel Małpy wraz z preorderem. Klip zebrał w dobę 160 000 odsłon, wskakując na kartę na czasie, a raper podziękował fanom za niesłabnące zainteresowanie.

Tagi:
dodano: 2022-02-03 14:19 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Po trzech latach ciszy Małpa wypuszcza bardzo osobisty klip "Drogi dres", w którym wraca do czasów dzieciństwa i na osiedle, na którym wyrósł. Singiel promuje czwarty solowy album artysty pt. "Bóg nie gra w kości", którego premiera przewidziana jest na 1 kwietnia i to nie żart.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2022-02-03 14:18 przez: Kontakt (komentarze: 0)

“Bóg nie gra w kości” to czwarty solowy album Małpy. Melodyjne refreny na auto-tune’ie, bity, które rozruszają każdą imprezę – tego na tej płycie nie ma.

Są za to precyzyjnie napisane teksty, pełen emocji wokal oraz bity stanowiące idealny soundtrack do kolejnej osobistej opowieści artysty.

dodano: 2022-02-03 00:45 przez: Jan Stokowski (komentarze: 5)

W listopadzie pisaliśmy Wam o tym, że Małpa skończył prace nad płytą. Luty otwieramy informacją - jest singiel!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-11-25 20:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 5)

Niedługo miną 3 lata od premiery "Blur", ale wygląda na to, że fani Małpy już niedługo dostaną porcję nowej muzyki!

Tagi:

Strony