Sentino

Sentino

kategorie:
dodano: 2019-07-14 02:37 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Długo zapowiadany 3 polskojęzyczny projekt Sentino jednak ujrzał światło dzienne.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-11-29 15:05 przez: Kontakt (komentarze: 13)

W wakacje głośno było o wersach, które w stronę Sentino wymierzył Bałagane na płycie DJ-a Decksa. Teraz w trakcie transmisji instagram-live Sentino ostro wypowiedział się o Kazie, a ten błyskawicznie odpowiedział grożąc udostępnieniem kompromitującego filmu...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-06-04 13:30 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 11)

Minęło parę dni od premiery mixtape'u DJ Decksa (który wg ogłoszeń zbliża się do Złotej Płyty), a już odbija się on szerokim echem. W numerze, zatytułowanym "Jakoś idzie", Kaz Bałagane dissuje Sentino, zarzucając mu obłudę oraz wylicza jego niepoprawne zachowania. W kawałku możemy usłyszeć także Szpaka i Shelleriniego. 

dodano: 2018-04-16 14:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 6)
Farid Bang & Kollegah

Kolejny poniedziałek - kolejny odcinek!

To był prawdziwy tydzień kontrowersji w niemieckim rapie. Gzuz wypuścił nowy teledysk, chwilę po tym przeszukanie przez policję kryminalną mieszkania innego członka 187 - Maxwella - z powodu podejrzenia o handel narkotykami i bronią. Pierwszy muzyczny znak od Bushido po rozstaniu z klanem Abou Chakar. Przyznanie nagrody Echo dla Kollegah i Farid Banga, które wywołało dyskusję na temat wolności artystycznej po kontrowersyjnym punchu tego duetu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-10-11 16:50 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 2)

Mamy echa niedawnego dissu Toony'ego - Sentino odniósł się do argumentów padających w dissie "Cała prawda o Sentino 2". Natomiast na jego zarzuty szybko odpowiada Toony.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-07 19:04 przez: Kontakt (komentarze: 4)

Konflikt między dwójką raperów zawieszonych pomiędzy polską a niemiecką sceną nie maleje, a raczej nabiera tempa - po serii ostrych wymian za pośrednictwem mediów społeczniościowych teraz Toony postanowił zaatakować Sentino 9-minutowym dissem, dotykającym tematów zarówno muzycznych jak prywatnych. "Całą prawdę o Sentino 2" zobrazował także mocnym street-video.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2017-05-29 16:30 przez: Kontakt (komentarze: 1)

W minionym tygodniu Sentino powrócił po dłuższej ciszy z nowym singlem "Zapytaj o mnie" nagranym razem z Malikiem Montaną. Natomiast już w środę w Warszawie odbędzie się pierwsza (i póki co jedyna) oficjalna impreza w Polsce z jego udziałem.

Tagi:
dodano: 2017-05-25 21:39 przez: Maciej Sulima (komentarze: 10)

Po długiej nieobecności na polskim rapowym podwórku, z nowym numerem wrócił Sentino. Otrzymaliśmy typowy letni banger "Zapytaj o mnie" od niego i Malika Montany, wyprodukowy przez Michała Graczyka. Za obraz odpowiada ekipa Marathon Brothers. Klip znajdziecie w rozwnięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-01-14 13:04 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

Sentino wrzucił do sieci dwa nowe kawałki - "Pistolet" oraz "Legenda". Oba zostały nagrane po polsku, ale najbliższym wydawnictwem rapera będzie EP-ka "Sentinos Way 3". Premiera tego niemieckojęzycznego projektu odbędzie się 17 marca.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-11-19 17:50 przez: Kontakt (komentarze: 7)

Ostatni singiel Sentino "Tatuażyk" wywołał wokół niego sporo zamieszania - począwszy od odbioru i fali krytyki, kończąc na usunięciu z YT po zgłoszeniu przez Flera, który ogłosił, że ma ważny kontrakt z Sentino i nie pozwoli mu wypuszczać numerów w innych labelach ("Tatuażyk" pojawił się w barwach Step Records). Teraz dostajemy, opublikowany własnymi kanałami, klip do mocno osobistej i zupełnie innej w klimacie "Czarnej Chmury"...

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-07-21 22:43 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 14)

“Tatuażyk” promuje reedycję mixtape'u Sentino “Zabójstwo liryczne 2.0”, wzbogaconą o dodatkowe premierowe utwory. Tym samym artysta oficjalnie dołącza do Step Records. Jednocześnie Sentino zapowiada prace nad nową płytą, która ukaże się nakładem opolskiej wytwórni pod koniec roku 2016 lub zaraz na początku 2017. Premiera reedycji “Zabójstwo liryczne 2.0” planowana jest na wrzesień 2016. Za produkcję utworu odpowiada Olek. Video to dzieło ekipy PressPlayFilms.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-07-05 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Po okresie ciszy związanej z wyjazdami i działalnością na scenie niemieckiej ("Unterwegs") Sentino zapowiedział powrót i kolejne polsko-języczne ruchy.

Tagi:
dodano: 2016-03-28 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Na drugi dzień Świąt Wielkanocnych przygotowaliśmy dla was garść nowych numerów od Gospela, Zaginionego, Adiego Nowaka, ekipy GMLL, 2stego i Kota Kulera, Grabsona, Knapsa, a także Zioła, Cruza i Kidda.

video
dodano: 2016-02-11 14:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 12)

Kilka dni po premierze utworu niemiecki raper Fler zaprezentował nowy teledysk do utworu "Unterwegs", w którym gościnnie udziela się autor serii mixtape'ów "Zabójstwo Liryczne" Sentino. Produkcją na wspólnym utworze Flera i Sentence zajął się Oster. Wart uwagi teledysk "Unterwegs" możecie sprawdzić w rozwinięciu. 

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-02-08 13:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)

Po piątkowej wymianie zdań za pośrednictwem FB Sage postanowił zaatakować Sentino także w specjalnym numerze! "Mówię dziwkom pa pa", nawiązuje też do ostatniego singla Malika Montany i Tedego.

Przypomnijmy, że w najbliższy piątek Malik wystąpi w Szczecinie - czy dojdzie tam do konfrontacji obu stron?

Strony