Ment

Ment

dodano: 2021-07-18 19:30 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 0)
Rasmentalism

Rasmentalism oficjalnie ruszyli w ostatnią trasę koncertową. Duet żegna się ze słuchaczami, wieńcząc przygodę Geniuszem z zeszłego roku. Część odbiorców ubolewa nad takim rozwojem wypadków, druga część uważa, że trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść. Zdecydowanie bliżej mi do drugiego stanowiska.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2013-11-29 10:00 przez: Asfalt Records (komentarze: 2)

"Niestety z powodu awarii w drukarni zmuszeni jesteśmy przesunąć datę premiery albumu na 10 grudnia. Dotyczy to zarówno złożonych już preorderów jak i premiery w sklepach stacjonarnych. Przepraszamy, niestety nie mamy wpływu na ten etap produkcji. We wtorek opublikujemy jeden z kawałków z płyty, bo to zrobić możemy. Liczymy na Waszą wyrozumiałość." - pisze do fanów Rasmentalism. Pozostaje więc poczekać tydzień dłużej, poniżej ostatni singiel z albumu z gościnnym udziałem VNM'a.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-01-14 14:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

Lubelski duet Rasmentalism na dobre zadomowił się już chyba w Asfalt Records i wydaje się, że będzie to optymalne miejsce dla ich muzyki. Dziś mamy przyjemność zaprezentować wam niepublikowany numer Rasa i Mentosa zatytułowany "Boom Clap", który trafił na reedycję "Dobrej Muzyki, Ładnego Życia" jako ukryty numer. Znalazł się tammimo że swoim charakterem jest skrajnie odmienny od tego co słyszeliśmy na pierwszym wspólnym materiale chłopaków. Ale po co ma się kurzyć jak można swoim fanom sprawić frajdę, prawda?

wydarzenie
kategorie:
dodano: 2012-10-31 00:36 przez: Asfalt Records (komentarze: 0)

Zapraszamy na najciekawszy koncert warszawskiej jesieni.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2011-04-28 21:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 22)
Dwie ostatnie produkcje sygnowane logiem Rasmentalismu można spokojnie uznać za jedne z lepszych materiałów polskiego podziemia ostatnich lat. Najpierw "Dobra Muzyka, Ładne Życie", która urzekła nas swoim analogowym klimatem, potem dużo bardziej eksperymentalne, ale wciąż świetne "Duże Rzeczy" z W.E.N.Ą. Od dawna wiadomo, że Ras i Mentos pracują nad kolejnym albumem.

Dla wszystkich oczekujących na kolejne posunięcia grupy z Lublina mamy tracklistę i coś jeszcze.